Arama sonuçları: *

• Users: RefX
  • In Gündem
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. RefX

Kadir Şeker Tahliye Oluyor

Kadir Şeker olayının yaşandığı ilçe de yaşıyorum. Olay sanıldığı kadar basit değil arkadaşlar , çok uzun süre araştırma yapıldı uzmanlarca. Fen lisesi öğrencisi çok başarılı vb dense de son zamanlarda okula gitmeyen boş boş gezen biri olduğu konuşuluyor. Olay öyle kadın cinayetini engelledi...
  2. RefX

Akp 19 Yıllık Süreçte Hazine Borcunu 7 Katına Çıkardı

Evet haklısınız destek sağlanıyor ama içimizdeki bazı kişiler de bunu önlemek için elinden geleni yapıyor 2023'ten sonra birşeyler değişir inşallah. İlk başta da eğitim ve ekonomik atılımlar olmak üzere
  3. RefX

tabii ki orası öyle Şöyle bir durum da var , TÜBİTAK darbe yapan kişilerin elindeydi. Kim yararlı bir şey bulursa reddettiler. Öyle de geleceği olan çok gencin önü kapatıldı
  4. RefX

Ülke de ki tek hobi seçeneği spor zaten (Bende ekran kartını örnek olarak verdim) Ülke de ki spor şartları da malum. 100k nüfuslu ilçede 1 tane gençlik merkezi var bizim burada. Dışarıya basket oynamayaca çıkarsan saha bulamıyorsun PC veya PS parçalarının fiyatlarının düşürebilmenin tek çaresi...
  5. RefX

Haklısınız ama devlet ekran kartından vergi kesmiyor benim bildiğime göre (Mesut Çevik'in videosunda öyle görmüştüm , yanlış hatırlamıyor olabilirim) Ülke de fırsatçı da çok , 10 liraya aldığı ürünü 200 lira satmamalı. Devletin de bunu takip etmesi gerekli tabii ki
  6. RefX

Nedeni ise bence adam kayırmak Türkiye de torpilin yoksa hiçbir şey olamazsın. Eğitim konusu olarak tam olarak böyleyiz :D
  7. RefX

Siyaset konusundaki görüşleriniz ?

Hocam valla çok doğru konuşuyorsunuz. RTE açıklamalarında gençlerle aramızı bozmaya çalışıyorlar gibi açıklamalar yapıyor. Kılıçdaroğlu , Mansur Yavaş falan herkes Twitch yayınlarında gençlerle muhabbet vb ediyor. Oy topluyorlar Eğitim desek zaten yok , bu sene de katledildi. Türkiye'nin çok...
  8. RefX

Sedat Peker Süleyman Soylu Olayı Ne? Özetleyecek Var mı?

Konuyu yanlış kategoriye açmışsınız. Düzeltebilirseniz düzeltin
  9. RefX

Solcu Gazete Ve Türevleri Saçmalığı

Solcu Gazete'ye ve kızlara göre sözleşme kabul edilse kadın cinayetleri olmayacak qwe
  10. RefX

Solcu Gazete Ve Türevleri Saçmalığı

Solcu Gazete , İstanbul Sözleşmesi nedir diye paylaştığında bizim sınıftaki kızlar birbirlerini etiketleyip sözleşme iptal olsun diye kudurmuşlardı :)
Top Bottom