Neler Yeni

Solcu Gazete Ve Türevleri Saçmalığı

Batuhan Akbaş

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,671
İsim
Scarlotte
Sokaktan geçerken kadınların yüzüne bile bakamıyoruz artık ya yanlış anlarsa diye. Kadının kaçmaya çalıştığı belli bu tür haberler de hep böyle yapılıyor zaten. Sadece 1 fotoğraf veya 10 saniye. Sonra kadın şiddet görmüş diye başlatıyorlar algı operasyonunu.

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş
Solcu Gazete , İstanbul Sözleşmesi nedir diye paylaştığında bizim sınıftaki kızlar birbirlerini etiketleyip sözleşme iptal olsun diye kudurmuşlardı :)

Avolay

80+ Gold
Solcu Gazete , İstanbul Sözleşmesi nedir diye paylaştığında bizim sınıftaki kızlar birbirlerini etiketleyip sözleşme iptal olsun diye kudurmuşlardı :)
Hangi maddeden dolayı?

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş

Avolay

80+ Gold
Solcu Gazete'ye ve kızlara göre sözleşme kabul edilse kadın cinayetleri olmayacak qwe
İstanbul sözleşmesi muhalif kesimler tarafında bile yer yer desteklenmiyor garip bir durum , araştırmadım gerek yok :D

• Beğen
Reaksiyonlar: RefX

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
abi konu gereksiz uzadı bence solcu gazete bazı haberleri doğru yapıyor birde bunun sağcı gazetecisi çıkmış o herşeyi çok iyiymiş gibi gösteriyor ama en azından solcu gazete bazı haberleri iyi yapıyor

Avolay

80+ Gold
abi konu gereksiz uzadı bence solcu gazete bazı haberleri doğru yapıyor birde bunun sağcı gazetecisi çıkmış o herşeyi çok iyiymiş gibi gösteriyor ama en azından solcu gazete bazı haberleri iyi yapıyor
Solcu çomar zaten satılmış medyaları biliyoruz muhalifin de çomarı var , kabul etmesini bilin doğru yapıyormuş PEHH

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
Solcu çomar zaten satılmış medyaları biliyoruz muhalifin de çomarı var , kabul etmesini bilin doğru yapıyormuş PEHH
her şey doğru demiyorum arada doğruları var sağcı gazetenin de var ben burda kötü bişey demedim ki

Avolay

80+ Gold
her şey doğru demiyorum arada doğruları var sağcı gazetenin de var ben burda kötü bişey demedim ki
Doğru dediğin Anadolu Ajansının haberlerini 1 e 1 geçirdikleri :D Ya da İHA'nın

HomerSer

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
750
İsim
Utku Şeref
Doğru dediğin Anadolu Ajansının haberlerini 1 e 1 geçirdikleri :D Ya da İHA'nın
ona kalırsa bu ülkede hiç haber yapan yok İhlas haber ajansı adı üstünde çoğğu haberi bunun üzerinden yapıyorlar zaten

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
911,908
Üyeler
141,498
Son üye
truckmighty
Top Bottom