Arama sonuçları: *

1. RefX

Türk Telekom Günlük İnternet Boost varmı ?

Türkiye süper güç olunca gigafiber altyapı kurdurursun işte knk :)
  2. RefX

Bende 25mbps paket var ama şaşırtıcı şekilde 30 download 3-5 upload alıyorum 1620681134 Bakayım hocam , çok teşekkür ederim
  3. RefX

Konudan alakasız ama 2 sene taahhüt nedir aga ya ( sinirden ağlayacam) İnternet sağlayıcısı değişeceğim 1 seneden fazla taahhüt var daha Öyle bir şey yok diye biliyorum ama sinyal güçlendirici alabilirsin
  4. RefX

Fiber Altyapı Hakkında ki Sorum (Millenicom)

Abi sizin oradaki TT'nin dolap mı ne bişey vardı. İnternet sağlayan falan (ismini unuttum :) ) O düzeltildi mi , konu açmıştın hatta kapağını kapatmaya çalışmışlar diye 1619695573 Fiber varsa vdsl gerek yok sanırım
  5. RefX

O fiber değilde üst altyapı olduğunda veriyor herhalde
  6. RefX

Omni alsam 90üstü download , 7üstü upload verirse yeterli benim için. Masaüstü PC için TPlink Wn8200nd kullanıyorum , masaüstü pc de hızlar ne kadar olur sence 1619694985 Düşük değer verirse Viva alayım o zaman. Bi kere yaptık tam yapalım yani
  7. RefX

Keenetic Viva almaya gerek var mı sence ? Omni hız düşmesi çok olmazsa yeter bence 1619694799 Türknet geçersem kod için yazarım hocam
  8. RefX

Tamam hocam , benim bilgim yok da işler karışmasın diye sordum
  9. RefX

https://www.akakce.com/router/en-ucuz-keenetic-omni-kn-1410-01tr-300-mbps-fiyati,534755940.html Bi bu var birde bu https://www.akakce.com/modem/en-ucuz-keenetic-omni-dsl-kn-2011-01tr-300-mbps-vdsl2-fiyati,534521720.html
  10. RefX

Omni den 2 model var galiba. Hangisini diyorsunuz ?
  11. RefX

Yapa muhabbeti var birde. Ben Konya Akşehir'de ikamet ediyorum. Konya da yapa var ama benim olduğum ilçe de yapa falan gözükmüyor. İlde olmasI yeterlimi ?
  12. RefX

Tamamdır hocam bi düşüneyim. Müşteri hizmetleri yok sanırım , nasıl bağlayacaklar ?
  13. RefX

Türknet de düşündüm de sorun yaşayanlar varmış. Ama fiber olduğu için sorun olmazsa Türknet daha mantıklı olur herhalde
  14. RefX

Hahajakdskk tamamdır. Modem önerisi yapar mısın ? Çok bütçem yok ama hangisi gerekliyse alırım
  15. RefX

Konuyu okudum dostum da , altyapın sıkıntılı ise verilen değerleri alamazsın diyenler çok. Kafam karışmıştı ama anladığım kadarıyla yakın değerler alırım 1619692057 @Rennes
  16. RefX

Millenicom yeni üye olmak için desteği aradım , altyapıyı da sorgulattım ve Fiber altyapı var Müşteri temsilcisine 100mbps paket aldığım zaman hız değerleri düşük olur mu diye sordum , "Hayır olmaz , altyapınız en iyisi / Fiber'in en üst modeli" gibi birşeyler dedi Altyapı da kalite falan mı...
  17. RefX

Öneri millenicom rezaleti Almayın Aldırmayın

Kablosuz ağda bile bu sorunları yaşayabilirsin. Senin altyapın ile alakalı diye biliyorum. TT veya Turknet'e geçsen de bu değerleri alırsın
  18. RefX

Öneri millenicom rezaleti Almayın Aldırmayın

Kablosuz ile değilde wifi adaptör ile bağlandığın için olabilir mi ?
  19. RefX

millenicoma geçiçeğim davet kodu lazım vermek isteyen verebilir

Kaç kere kod girebilme hakkın var ?
Top Bottom