Arama sonuçları: *

• Users: RefX
  • In Basketbol
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. RefX

Basketbol Topu önerisi

Spo salonunda veya gençlik merkezlerinde oynayabilir Tf150 veya Nike Dominate serisine bakabilirsin. İkisini de kullandım Tf150 malzeme kalitesi çok iyi ama bir zaman sonra kayganlaşıyor , top elinizde bile duramaz hale geliyor. Dominate serisinin de üstündeki desen kaplamaları çabuk...
  2. RefX

Basketbol Topu önerisi

Dışarıda mı oynayacaksınız ?
  3. RefX

Basketbol hakkında sorum var.

Ayakkabı iş görür. Top olarak Spalding TF50 tercih edebilirdin. Giriş seviyesi olarak yeterli gibi İleri de ayakkabı alacağım dersen orta bütçeye Kyrie 3 - KD Trey 5V III düşünebilirsiniz.
  4. RefX

Basketbol hakkında sorum var.

Dışarı da mı oynayacaksın ?
  5. RefX

Basketbol Topu Önerisi

Pek bilgim yok ama https://www.hepsiburada.com/delta-multi-fonksiyonel-top-pompasi-pm-spordelta61 Çevremde bu ürünü kullananlar var , bir sorun yaşamadılar
  6. RefX

Basketbol Topu Önerisi

Spalding TF150 4 sene dışarıda kullandım çizik bile yok dostum. Üstündeki yazılar silindiği için değiştirdim. Nike aldım giriş yeri bozuk çıktı patlak yani bildiğin
  7. RefX

basketbol ayakkabı önerisi ve basketbol topu önerisi

https://www.nike.com/tr/t/jordan-why-notzer0-4-trust-loyalty-basketbol-ayakkab%C4%B1s%C4%B1-TgRp4g Veya KD13 bakabilirsiniz
  8. RefX

Nasıl daha yükseğe zıplarım

Hocam inanmayın şöyle şeylere ya
  9. RefX

Nasıl daha yükseğe zıplarım

Ağırlık ile squad ve deadlift kadar etkilisi yok bence
  10. RefX

Basketbol ayakkabı önerisi.

Why Not 0.3 çok kral ayakkabıydı aga ya Maalesef alamadım ama :(
  11. RefX

Bu site giyilmiş ürün gönderiyor. Youtube dan yüksek takipçili kanalın videosu var bakabilirsiniz
  12. RefX

İndirim ile Zoom Freak 2 - Kd13 - PG5 kovalayabilirsiniz
  13. RefX

https://www.sportive.com.tr/nike-lebron-witness-v-unisex-siyah-basketbol-ayakkabisi-cq9380-001/ Link bu hocam indirim kodu ile 652 TL oluyor
  14. RefX

LeBron W5 var
  15. RefX

Dikey Sıçrama Nasıl Geliştirilir ?

Ben antrenman olarak söyledim ama teşekkürler
  16. RefX

Normal sıçrama
  17. RefX

Belediye işletiyor ve yüzme havuzunda sorun var hem o yapılsın hem de laf olmasın diye kapatıldı. 1614067619 Dikey sıçrama geliştirme hakkında bilginiz var mı ?
  18. RefX

Yoğun bir şekilde basketbol oynamaktayım. Dikey sıçramam 55-60cm arası Boyum 182 civarı ve sıçradığım zaman 2.85'e rahat değebiliyorum. Esnekliğim neredeyse hiç yok. Spor salonunda ağırlık çalışıyordum ama covid'den dolayı kapandı. Nasıl geliştirebilirim ?
  19. RefX

Bu basketbol topu iyi mi?

Dışarısı için güzel denilebilecek bir ürün.
Top Bottom