Arama sonuçları: *

1. RefX

Vücudun Forma Gi̇rmesi̇

Göğüsü geliştirmek istiyorsan dambıl kullanmanı öneririm. İncline - bench pozisyonunda dambıl , decline pozisyonunda bar kullan. (Kas aktivasyonu daha fazla oluyor) Estetik gözükmek istiyorsan biraz yağ yakıp , çoğu harekette tekrar aralığını 12-15'e çıkarmanı öneririm.
  2. RefX

Fitness - Hangi Supplementi almalıyım?

Kilo ile kas kaybının doğrudan alakası yok diye biliyorum. Benim bildiğim kadarıyla kas kaybı 2 hafta gibi bir süre boyunca ağırlık çalışmazsan başlıyor
  3. RefX

Fitness - Hangi Supplementi almalıyım?

Hocam 16/8 programını kullanabilirsiniz yap eritmek için. Şekerli ve aşırı karbonhidratlı ürünlerden uzak durmanız gerektiğini biliyorsunuzdur diye tahmin ediyorum. Kas kazanımı ve protein alımı ile ilgili olarak Yulaf ve yeşil mercimek bana göre en fp besinlerden. (Tavuk pilav bile lüks artık...
  4. RefX

Fitness'a başladım yardım

4 gün antrenman 3 gün dinleme yeterlidir. @Bulkyapanobez
  5. RefX

Bench/Deadlift/Squad Pr değerleri

@Bulkyapanobez yani estetik durduğum söylenemez. Benim öyle 2 aya şu adamlar gibi olayım gibi saçma bi derdin yok ancak gelişimim yavaş biraz. Hareketlerde falan da sorun yok ama çalışma da sorun var sanırım. Genel olarak ilk setlerde kendimi zorlayıp bitene kadar tekrar yapmak etkili olur mu...
  6. RefX

Benim biceps genetiği kısa hocam. Çalıştığım ağırlıkları şöyle örnek vereyim : Bar ile 15kg ön kol çalışıyorum 10-7.5kg de dambıl ile kol çalışıyorum Sırtım fena değil , göğüs biraz az var Omzum da geniş
  7. RefX

Evet , basketbol futbol voleybol gibi aşağı yukarı tüm sporlarla aram var. Estetikten kastınız nasıl oluyor ?
  8. RefX

@Bulkyapanobez Yaş:16 , boy 182 kilo 73 Bulk a başlamalı mıyım sizce , yaklaşık olarak 2 aydır çalışıyorum.
  9. RefX

Vücut Geliştirme Hakkında Sorularım Var

Bende yeniyim ama bildiklerimi söyleyeyim (yanlış bildiklerim olabilir) 2) Meyve / sebze ve protein ağırlıklı besinler tüketmelisin 3) Yavaş yavaş ilerlemek lazım diye biliyorum
  10. RefX

Spora başlıyacaģım sizce hangi kg dambıl??

Bence bir spor salonuna kaydol. Orada ağırlık olarak çok çeşit var 2-3 ay gitsen bile yeterli olur diye düşünüyorum
  11. RefX

13 yaşımdayım fitness yapabilirmiyim?

Sağlığa zararı ve yaş sınırı yok diye biliyorum. Bence yapabilirsin
  12. RefX

Kücük yasta fitnesse baslamak

Yazılım hocam. Ben tam başladım hafiften ağırlıkda kaldırmaya başladım covidden kapandı :(
  13. RefX

Boyumu nasıl uzatırım

Yüzmek çok uzatıyor boyu. 3 ay denizde yüzerken 3-4 cm boyum uzadı
Top Bottom