Arama sonuçları: *

1. RefX

Steam Profilini Güzelleştirme (Profil / Profil Arka Planı vb)

Animasyoncuyu nereden bulabilirim ?
  2. RefX

Cevap için teşekkür ederim ama bende aynısı var 1630794804 Topluluk görevleri ne oluyor hocam ? Oyunların arkaplanlarına nasıl bakacağım , biraz daha açıklayabilir misiniz ?
  3. RefX

Herkese selam Steam hesabımızın profil arka planı / küçük profil kısmı için birkaç kaplama vb var Profil arka planını Ciri temalı bir şey yapmak istiyorum ( başka seçeneklerde olabilir) Bunu özel olarak yaptırmak mümkün mü ? Veya ben kendim tasarlayabilir miyim ? Profilimde Steam hesabım var...
  4. RefX

Steam Para Kazanma Önerileri

Banlanma vb riski var mı ? Site de birşeyler mi satılıyor
  5. RefX

Hiç bilgim yok
  6. RefX

Bu site hakkında bilgi verebilir misiniz ?
  7. RefX

Hangi oyunu almalıyım

Rdr2 + indirimde Witcher 3 öneririm
  8. RefX

Steam Oyun Sayınızı Arttıran Bedava Oyunlar!

Dostum bunları kütüphaneye ekledik diyelim , profildeki oyunlar kısmından kaldırırsak puan falan gider mi ?
  9. RefX

Steam'de 10 TL Bütçe İle Ne Yapılabilir?

Tamamdır hocam Benim acelem yok zaten , yaz sonuna hatta kışa kadar falan beklerim. Bu dediğiniz gerçekleşir inşallah Bir de niye diğer kasalar değilde bu kasa ?
  10. RefX

Steam'de 10 TL Bütçe İle Ne Yapılabilir?

Hocam bende 7-8 tane alıyorum , CS desen vardı onları satıp alacağım. CS girmiyorum zaten bu aralar 40tl'lik kasa alsam yazın sonuna doğru kaç TL olur mesela ?
  11. RefX

Steam İndirimleri Ne Zaman

27-31 Mayıs arası*
  12. RefX

Steamdeki indirim tarihleri

Alınır , Game Of The Year paketi alabiliyorsanız onu alın
  13. RefX

Steam de 50TL Var Ne Yapayım ?

Yaza kadar beklerim Amacım kâr edebileceğim oyun içi item alabilmek 1621271959 ETS gibi araba oyunlarını sevmiyorum dostum
  14. RefX

Rainbow ve Witcher 3 oynuyorum zaten. Yanlış anlaşılır diye düzenledim sonradan
  15. RefX

Steam'e 50tl bakiye yükledim. Kâr edebileceğim bir şey var mı ? (Cs de ki kasalar falan) Veya indirimde güzel oyun var mı ? Witcher 3 ve Rainbow kütüphanemde var
  16. RefX

Steam'e giremiyorum ?!

Öğlene kadar düzelir yüksek ihtimalle
  17. RefX

Steam'e giremiyorum ?!

Steam çökmüş o yüzden
  18. RefX

Steam Oyundayken Hep Çevrimdışı Gözüküyorum

Arkadaşlar kısmını Steam açılınca başlat tikini kapatmışım. Onu açınca düzeldi
  19. RefX

Denedim , desteğe mesaj attım bakalım. Başka ne yapabilirim
  20. RefX

Bi zaman önce hesabı 'arkadaşlar' kısmından görünmez olarak değiştirmiştim. Şimdi çevrimiçi seçiyorum ama hesabım çevrimdışı gözüküyor Bunu nasıl düzelteceğim ? 1620759680 @FERRUM @rdeMStakeN bilginiz var mı
Top Bottom