Neler Yeni

Steam Para Kazanma Önerileri

susludayi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
donanimarsiviniyedim
Steam üzerinde Rozet kartları adı altında birtakım Kartlar var,
Şuan önereceğim ise küçük bir alım ile kat kat fazlasını kazanmak.

Ekran Alıntısı.PNG

adı altında birçok oyun var Zup! olarak geçiyor oyunların fiyatı 2.50 hepsi!
bu oyunları teker teker alıyoruz bende 4 tane vardı diğerlerini almadım ama siz alabilirsiniz.
bu oyunları 2.50 'ye alıp 2.5 saat oynadıktan sonra bize yavaş yavaş kart düşmeye başlayacak
genelde 4 kart düşer ve bu kartların fiyatı 1.20 - 1.50 TL bunları sattığınız zaman kar elde edebiliyorsunuz!

tabii ki rozet işleme kısmı var düşürdüğünüz kartlar ile bu biraz şans meselesi ama ben rozetleri
işlediğimde 14.50TL'lik arkaplanlar çıktığını farkettim fakat bunlar dediğim gibi şans 3 TL olanıda var 0.07 Kuruş olanıda ama
en düşük ihtimalle yüksek arkaplan çıkmakta düşen 2 adet arkaplan bana bu oyunlarda 38TL kar elde ettirdi.
Ekran Alıntısı.PNG

Ekran Alıntısı.PNG
Ekran Alıntısı.PNG

Kart düşürme işleme hakkında bilgisi olan kişiler kolaylıkla kar elde edebilirler. Bunun gibi birçok arkaplan var daha sayamadığım kadar arkaplan !

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
bilmeyenler bu oyunları teker teker 2,5 saat kendileri oynamaları gerektiğini sanabilirler, o detayı da ekle bence

susludayi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
donanimarsiviniyedim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Evet, idle master kurup kolay bir şekilde düşürebilirsiniz !

OrionKnight55

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
429
İsim
Selim Çakır
Discord
OrionKnight#0090

susludayi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
donanimarsiviniyedim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
  • Beğen
Reaksiyonlar: RefX

RefX

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,932
İsim
Orhun Refik Kocabaş

susludayi

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
60
İsim
donanimarsiviniyedim
Uygulama site değil. Steam üzerinde kart düşürmenizi kolaylaştırıyor. CS:GO ' Team Fortress 2 gibi valve'nin oyunlarını eklemeyin VAC yedirebilir.

AKAsienna

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Akif Kaya
Hiç bilgim yok
hocam siteyi soruyorsanız güvenebilirsiniz, Idle Master ise bir uygulamadır, bilgisayarın açık olduğu zamanlarda(siz çalıştırırsanız) bir algoritma ile steam oyunlarında oynama saati kasıyor, saat kastıkça da kartlar düşüyor ve topluluk pazarında satıyorsunuz. Detaylı bilgi ve uygulamalı anlatım talep edersiniz youtubeda araştırabilirsiniz

Cirilla

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Steam üzerinde Rozet kartları adı altında birtakım Kartlar var,
Şuan önereceğim ise küçük bir alım ile kat kat fazlasını kazanmak.

Alıntıyı görüntüle

adı altında birçok oyun var Zup! olarak geçiyor oyunların fiyatı 2.50 hepsi!
bu oyunları teker teker alıyoruz bende 4 tane vardı diğerlerini almadım ama siz alabilirsiniz.
bu oyunları 2.50 'ye alıp 2.5 saat oynadıktan sonra bize yavaş yavaş kart düşmeye başlayacak
genelde 4 kart düşer ve bu kartların fiyatı 1.20 - 1.50 TL bunları sattığınız zaman kar elde edebiliyorsunuz!

tabii ki rozet işleme kısmı var düşürdüğünüz kartlar ile bu biraz şans meselesi ama ben rozetleri
işlediğimde 14.50TL'lik arkaplanlar çıktığını farkettim fakat bunlar dediğim gibi şans 3 TL olanıda var 0.07 Kuruş olanıda ama
en düşük ihtimalle yüksek arkaplan çıkmakta düşen 2 adet arkaplan bana bu oyunlarda 38TL kar elde ettirdi.
Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüleAlıntıyı görüntüle

Kart düşürme işleme hakkında bilgisi olan kişiler kolaylıkla kar elde edebilirler. Bunun gibi birçok arkaplan var daha sayamadığım kadar arkaplan !
Hentai oyunlarıda iyi kart atıyor indirimde zup ve hentai lerden ise 100tl kaç tane gelirse çekicem. daha dün çel çöp bedavaya gelen oyunlardan 20 TL geldi.

Top Bottom