Neler Yeni

Rehber 💰 Steam Koleksiyon Kartlarından Para Kazanma Ve Oyun Tavsiyesi 💰

FakeLords

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
152
İsim
Civan Çiftçi
aktif ettim ama halla böyle bu kutuda ne demek istiyo
1656606508352.png

brkysrl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay Sarıel
idle master extended'i açıyorum oturum aç diyip bilgilerimi giriyorum fakat hiçbir tepki vermiyor yardımcı olur musunuz ?
aynı sorunu ben de yaşadım bugün w11 kullanıyorum öncelikle idle mastera ait her şeyi sildim bilgisayadan daha sonra 1.4 sürümünü indirdim yine aynı hatayı aldım 1.4 ü indirdikten sonra ayarlar kısmına geliyoruz orda kilit simgesine benzer bi şey var orayı açtıktan sonra kullandığınız tarayıcıya girin öncelikle tarayıcıdan steam hesabınıza girmiş olmanız gerekiyo ayarlardan çerezleri bulun tüm çerezler ve site verilerine girdikten sonra steamcommunity i aratıyoruz steamcommunityi açtıktan sonra sessionid den içerik kısmında yazanı kopyalıyoruz ve idle masterda kilit simgesine basıp açtığımız yerde sesionid kısmına yapıştırıyoruz tekrar çerezlerden steamcommunity e döndük şimdi ise steamloginsecure dan içerikteki kısmı kopyalayıp idle masterda açtığımız ekranda yerine yapıştırıp güncelleştir diyoruz hata vercek kabul edip onayla diyoruz ve bu şekilde çalışmaya başlıyor öenmli olan burda idle master v1.4 olması diğer versiyonlar çalışmadı bende

AFY0K

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Burak
aynı sorunu ben de yaşadım bugün w11 kullanıyorum öncelikle idle mastera ait her şeyi sildim bilgisayadan daha sonra 1.4 sürümünü indirdim yine aynı hatayı aldım 1.4 ü indirdikten sonra ayarlar kısmına geliyoruz orda kilit simgesine benzer bi şey var orayı açtıktan sonra kullandığınız tarayıcıya girin öncelikle tarayıcıdan steam hesabınıza girmiş olmanız gerekiyo ayarlardan çerezleri bulun tüm çerezler ve site verilerine girdikten sonra steamcommunity i aratıyoruz steamcommunityi açtıktan sonra sessionid den içerik kısmında yazanı kopyalıyoruz ve idle masterda kilit simgesine basıp açtığımız yerde sesionid kısmına yapıştırıyoruz tekrar çerezlerden steamcommunity e döndük şimdi ise steamloginsecure dan içerikteki kısmı kopyalayıp idle masterda açtığımız ekranda yerine yapıştırıp güncelleştir diyoruz hata vercek kabul edip onayla diyoruz ve bu şekilde çalışmaya başlıyor öenmli olan burda idle master v1.4 olması diğer versiyonlar çalışmadı bende
1.7 de de aynı hata vardı yukarıda attığım mesajda düzeldi kısaca senin yaptıgın gibi yaptım videoyu izlemek istersen biraz yukarı çıkabilirsin

Frecksloin

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
257
İsim
Egemen Çağlar
Yukarıdaki mesajları okudunuz mu hocam?
okdudum hocam izledim videoyu fakat bende sessionid dolu gelmiyor ne yapayım tam anlamadım adamda o kısma bişi yazamıyor ve sansürlenmiş de belli olmuyor ne yaptığı
Mesaj otomatik birleştirildi:

her şeyi yaptım bende halaolmuyor hocam

brkysrl

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Berkay Sarıel
okdudum hocam izledim videoyu fakat bende sessionid dolu gelmiyor ne yapayım tam anlamadım adamda o kısma bişi yazamıyor ve sansürlenmiş de belli olmuyor ne yaptığı

her şeyi yaptım bende halaolmuyor hocam
farklı versiyonları denediniz mi peki ben baya uğraştım en son 1.4 de oldu

SorryImSoBussy

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,977
İsim
HBE
Elimde yıllardır bulunan öte beri kartları satıp 14 lirayla girdiğim bu yolda oyunların hepsini yapmamama rağmen 89TL kardayım. Bakalım bütün kartlar satılınca neler olacak. Bu arada acelesi olmayan arkadaşlar 7 temmuz sonrası kartların fiyatlar Bi tık yükselecek. Beklemeniz öneririm.

Screenshot_20220630-230925_Steam.jpg

Şu da çıkan en değerli kart. 5-8 TL arası 3-4 kart daha var.

Idle Master giriş sorun yalşayan arkadaşlar da sürüm 1.8 BETA'yı indirsinler.

Ardından Dosya > Ayarlar bölümüne girin.
1656619998978.png

Burada sol altta bulunan kilit butonuna tıklayın. Tıkladıktan sonra şöyle bir ekran karşınıza çıkacak;

1656620061950.png

Şimdi herhangi bir tarayıcıdan Steam'e giriş yapın.

Sağ tık İncele ( Kırmızı Ok ) basıp, çıkan inspect zone'dan Application (Mavi Ok) bölümüne girin.

1656620277998.png

Application sekmesinde Cookies seçerek alttaki store.steampowered seçin.
Daha sonrasında sağda çıkan sessionID'ye sağ tık > Edit Value basarak CTRL+C komutuyla ID'nizi kopyalayın ve Idle Master'da açılan küçük penceredeki sessionID bölümüne yapıştırın.

1656620425999.png

Şmdi aynı işlemi steamLoginSecure'ye uygulayıp onu da Idle MAster'daki ilgili bölüme yapıştırın.

İki alanıda doldurunca alan şöyle görünmeli.

1656620604692.png

steamparental bölümünü "BOŞ BIRAKIN"
Güncelle butonuna basıp ayarlar sekmesini kapattığınızda otomatik olarak Steam Accountunuza giriş yapacak Idle Master.

Eski sürümleri kullanmayın çünkü buglar olduğu için yeni sürümleri çıkıyor zaten. v1.7 kullanan arkadaşlarda aynı yöntemi kullanabilirler, 1.8 BETA kullanan arkadaşlarda aynı yöntemi kullanabilirler.

Son düzenleme:

YigitIsTaken

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Tunahan Yiğit Demirtaş
Aldığımız oyunları indirmemiz mi gerekiyor?

Maykıl

80+ Silver
hocam ben bundle aldım 4 tane saldım oylesine gittim valo girdim 3 maç 2 saat geçmedi kartları dusurmus

1656962692413.png

naz yaptı düşürmüyo 1.9 saat olunca hepsini iade edicem

1656962701162.png

iade etsem sorun olurmu ?

Son düzenleme:

AFY0K

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
37
İsim
Burak
hocam ben bundle aldım 4 tane saldım oylesine gittim valo girdim 3 maç 2 saat geçmedi kartları dusurmus

Alıntıyı görüntüle

naz yaptı düşürmüyo 1.9 saat olunca hepsini iade edicem

Alıntıyı görüntüle

iade etsem sorun olurmu ?
iade banını fazla kullanma engel yiyebilirsin, ben yaklaşık 200 oyun aldım hiç birini iade etmedim sonuçta iyisiyle kötüsüyle para getirisi oldu her birinden içim el vermedi iade etmeyi etik bulmadım kendime o yüzden iade etmedim oyunları, gerisi sana kalmış

Top Bottom