Neler Yeni

Rehber Steam Arkaplan Satarak Para kazanmak

rech

80+ Bronze
Şaka yapıyorsun galiba? Bahsettiğin arkaplan 25 TL'den satılıyor ve komisyonu çıkartınca 21,75 TL sana kalıyor. Bu kadar ucuzlara bakarsam ben de bulurum. 100 TL civarlarında satılabilecek ve yaygın olan bir arkaplan göstermeni istiyorum senden. Ayrıca sana cevap bile vermeyeceğim bu saatten sonra çünkü sen yapıcı değil yıkıcı yaklaşmaya çalışıyorsun. Son olarak da rehberi kötülemek için okumadan yazdığına emin gibiyim.
Rehberi okudum. Kusura bakma ama insanlar 100 TL için zarar edeceğine 21 TL'den kar etsin daha iyi. Aynı rozet 5 kere işlenebiliyor. Senin anlamadığın olay şu insanlar senin önerdiğin oyunu yaparsa emin ol %99u zarar edecek.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Rehberi okudum. Kusura bakma ama insanlar 100 TL için zarar edeceğine 21 TL'den kar etsin daha iyi. Aynı rozet 5 kere işlenebiliyor. Senin anlamadığın olay şu insanlar senin önerdiğin oyunu yaparsa emin ol %99u zarar edecek.
Cevap vermeyeceğim diyorum ama tutamıyorum kendimi.
Hocam bak konu da eğer pahallı olan kart düşmezse zarar edersiniz diye yazıyor.
Benim önerdiğim (bak öneri herkes aynı yapmak zorunda değil) 5-10 dolar civarı.
Ha 21 TL'den zarar etmişler ha 100 TL'den fark etmez. İnsanlar konuyu okuyup yapıyorsa eğer yazdığım riskleri de göze alırlar ya da daha az kayıp için düşük arkaplanları seçebilirler. İnsanlar ***** değil burada anlayabiliyorlar.
Ben çıkarsa daha çok kâr etmek istiyorum diye onları paylaştım.
İsteyen ucuz seçer isteyen pahallı bu kadar basit yani ne uzatıyosun.
Ha dersen bu kartlar zor düşüyor ve pahallı. O zaman yaygın ve ucuz kart bul ve alıntılayıp ekliyim. Ben bunları tercih ettim sen başka tercih edersin, bir başkası daha farklı tercih eder. Sırf bundan dolayı ben bilmiyorum ve ya rehber kötü olmuyor.
Ama cidden bu son mesajım sana, devamında sadece aynen yazarım senin için.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Ha 21 TL'den zarar etmişler ha 100 TL'den fark etmez. İnsanlar konuyu okuyup yapıyorsa eğer yazdığım riskleri de göze alırlar ya da daha az kayıp için düşük arkaplanları seçebilirler. İnsanlar ***** değil burada anlayabiliyorlar.
Ha dersen bu kartlar zor düşüyor ve pahallı. O zaman yaygın ve ucuz kart bul ve alıntılayıp ekliyim. Ben bunları tercih ettim sen başka tercih edersin, bir başkası daha farklı tercih eder. Sırf bundan dolayı ben bilmiyorum ve ya rehber kötü olmuyor.
Hocam Oyunu Satın Almadan Kartı Nasıl İşleyeceğiz ?

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Hocam Oyunu Satın Almadan Kartı Nasıl İşleyeceğiz ?
Bulduğun arkaplanın da oyunun ismi yazar. Pazarda oyunun ismini aratıp 1 tane kartını almanız yeterli. Daha sonra rozetler sayfasında gözüküyor. Oradan kalan kartları tek seferde alabilirsiniz. Oyuna sahip olmanıza gerek yok rozet işlemek için.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Bulduğun arkaplanın da oyunun ismi yazar. Pazarda oyunun ismini aratıp 1 tane kartını almanız yeterli. Daha sonra rozetler sayfasında gözüküyor. Oradan kalan kartları tek seferde alabilirsiniz. Oyuna sahip olmanıza gerek yok rozet işlemek için.
Aynen, Boşta 9TL vardı, arkadaşın dediği oyunu aldım. 0,07 Kuruş arkaplan düştü.
8 TL zarar, olsun.

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee
Aynen, Boşta 9TL vardı, arkadaşın dediği oyunu aldım. 0,07 Kuruş arkaplan düştü.
8 TL zarar, olsun.
Zaten bunu yapacaksanız zarar edebileceğinizi de bilmeniz gerekiyor. Ben pahallı arkaplanları tercih ediyorum. Sen ucuzlardan tercih etmişssin. İnsanları düşünemiyor gibi lansa etmek iyi değil yani. Tercih meselesi.

rech

80+ Bronze
Benim de son mesajım olsun. O zaman yazdığın oyunun hemen altına büyük ihtimalle zarar edeceksiniz de yaz.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Hocam hangi oyundan zarar ettiniz?
1656416118285.png

ZlpFilee

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
305
İsim
ZlpFilee

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Aynen ondan evet.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şimdide yazar en azından zararınız az oldu diye :D
Senin oyunların kart fiyatları düşüktü en azından,
Bunlara birde 10 tl verdim.

rech

80+ Bronze
Hocam aslında size şanslı mı demek gerekiyor şanssız mı bilemiyorum. Bu oyunda rozet işleyince 3 tane arkaplan düşme olasılığı var. Bizim istediğimiz Tokyo arkaplanı ve çıkma olasılığı en yüksek olan arkaplan Tokyo. Siz zor olanı başarmışsınız ve zarar etmişsiniz. Yapacak bir şey yok. Şahsen benin 20TL battığım da oldu 90 TL kar ettiğim de oldu Şans faktörü önemli rol oynuyor.

Senin oyunların kart fiyatları düşüktü en azından,
Bunlara birde 10 TL verdim.
Kart fiyatı düşük ama zarar etme olasılığı çok fazla.
Sayıları sallayacağım. Bir rozet var 5 TL ama %5 kar edecekseniz, bir rozet var 10 TL ama %80 kar edecekseniz. %5 arkaplanı daha pahalı olmasına rağmen batma olasılığı çok fazla. 10 TL daha ucuz arkaplan ama kar etme olasılığınız daha fazla. Tercih meselesi ama kesinlikle 2. opsiyon daha mantıklı oluyor.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,088
İsim
Lydranx
Hocam aslında size şanslı mı demek gerekiyor şanssız mı bilemiyorum. Bu oyunda rozet işleyince 3 tane arkaplan düşme olasılığı var. Bizim istediğimiz Tokyo arkaplanı ve çıkma olasılığı en yüksek olan arkaplan Tokyo. Siz zor olanı başarmışsınız ve zarar etmişsiniz. Yapacak bir şey yok. Şahsen benin 20TL battığım da oldu 90 TL kar ettiğim de oldu Şans faktörü önemli rol oynuyor.

Kart fiyatı düşük ama zarar etme olasılığı çok fazla.
Sayıları sallayacağım. Bir rozet var 5 TL ama %5 kar edecekseniz, bir rozet var 10 TL ama %80 kar edecekseniz. %5 arkaplanı daha pahalı olmasına rağmen batma olasılığı çok fazla. 10 TL daha ucuz arkaplan ama kar etme olasılığınız daha fazla. Tercih meselesi ama kesinlikle 2. opsiyon daha mantıklı oluyor.
Yani Ben Yorum Yapmıyorum, Boşta Param Vardı Ve Kullandım, Önemli değildi zaten.

Arkadaşa Oldukça Fazla Eleştiri Yaptınız, Bende denemek için aldım.
Gerisi sizin aranızda.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
956,915
Üyeler
150,964
Son üye
pxem_person
Top Bottom