Neler Yeni

2. El Miningli Ekran kartı alınır mı? sizce?

OkeanoSBS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Uz
Arkadaşlar sarı sayfadaki ilanda konuştuğum adamda Asrock Challenget pro rx 6800 var ve dediğine göre 5-6 ay boyunca 40-45 derecelerde mining yapmış furmark testi istedim arkadaştan testi bekliyorum sizin fikirleriniz ney dediğim mining konusundan bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi. :)

corsairms

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Murat
Alınabilir korozyon pas yoksa iyi olur tabii ki ne kadara aldıgında önemli aldıktan sonra güzel bir işi bilen kişiye bakım yaptırman iyi olur

OkeanoSBS

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Emirhan Uz
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
anladım hocam bir kartta mining yapılmışsa bunu nasıl anlarız ve kartta mining yapıldığını anladığımızda ne gibi etkilerde kartın durumu iyi veya kötü olduğunu anlayabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne gibi testler yapmam lazım

04umut76

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,012
İsim
umut şahin
Arkadaşlar sarı sayfadaki ilanda konuştuğum adamda Asrock Challenget pro rx 6800 var ve dediğine göre 5-6 ay boyunca 40-45 derecelerde mining yapmış furmark testi istedim arkadaştan testi bekliyorum sizin fikirleriniz ney dediğim mining konusundan bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi. :)
alınır ancak kartın içinin açılmadığına korozyon oksitlenme pas kararma gibi sorunlarının olmadığını ve karta bios yazılıp yazılmadıpını öğrenmen ve testleri tamamladığını görmen laızm ve en önemlisi garantisi varmı

Zamazingoo

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
317
İsim
İbrahim Toglu
anladım hocam bir kartta mining yapılmışsa bunu nasıl anlarız ve kartta mining yapıldığını anladığımızda ne gibi etkilerde kartın durumu iyi veya kötü olduğunu anlayabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

ne gibi testler yapmam lazım
Kartta mining yapılıp yapılmadığını anlayamazsın ancak hor kullanıldığını anlayabilirsin.
Korozyon ve aşırı toz dış kısımdan anlaşılabilecek fiziksel kısım. Keza açabilirsen iç komponentler üzerindeki oksit veya korozyon belli eder.Fanlarda her hangi bir anormal(ses gibi) durum da kartın sürekli tam yükte ve full rpm'de çalıştığını gösterebilir.(her zaman değil)
Yazılımsal olarak anlamak için ise test esnasındaki stabilite ve kartın tam yükteki sıcaklık değerleri yeterli olacaktır.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
921,492
Üyeler
142,935
Son üye
Holi0
Top Bottom