Arama sonuçları: *

1. Rivyalı Geralt

Dizi Film önerisi istiyorum

dizi tarihinin en iyisi bence. better call saul izle sonra da
  2. Rivyalı Geralt

Dizi Film önerisi istiyorum

breaking bad izledin mi
  3. Rivyalı Geralt

Gelmiş geçmiş en iyi film,dizi ve oyun

en iyi dizi : breaking bad en iyi oyun : rdr2 en iyi film : the dark knight [ BENCE ]
  4. Rivyalı Geralt

Yardım Türk Filmi Önerisi !!

Senin Hikayen
  5. Rivyalı Geralt

Stranger Things 4. Sezonu Nasıl Buldunuz ?

Nasıldı sizce ?
  6. Rivyalı Geralt

Sevdiğiniz Diziler nedir?

Locke and Key izledim 2 gün önce. İlk sezonunu önceden izlemiştim , ilk sezonda senaryo kötü yazılmıştı çok beğenmedim ama ikinci sezonu çok güzeldi dizi bitince üzüldüm :D 1-2 yıl daha beklemek zorundayım şimdi.
  7. Rivyalı Geralt

Film önerisi lazım….

Interstellar , Inception , Shutter Island , Mad Max , Spotlight 1628362644 Prestij
  8. Rivyalı Geralt

BluTV Kullanan Var mı ?

https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=&cad=rja&uact=8&ved=2ahUKEwiV9dyF_NfvAhUYHewKHdCKCq0QFjABegQIBRAD&url=http%3A%2F%2Fwww.ranini.tv%2Fhaber%2F36044%2F1%2Fblutv-indir-izle-ozelligi-ile-her-zaman-her-yerde-yaninda%23%3A~%3Atext%3D%25C4%25B0ndir%252Dizle%2520%25C3%25B6zell...
  9. Rivyalı Geralt

BluTV Kullanan Var mı ?

GoT izlemek için BluTV alacağım ama bölümleri Netflix'teki gibi indirebilir miyim ? Kullanan , bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
  10. Rivyalı Geralt

supernatural nasıl bir dizi ?

Sonradan çok değişiyor. Değişmeseydi bile favorim Rowena
  11. Rivyalı Geralt

Dean favorin yani. Bence en iyisi Rowena çok iyiydi ya. Dean’e herkes bayılıyor ben sevemedim bı turlu.
  12. Rivyalı Geralt

tm anladım onu ama yavaş yavaşsa o zaman nasıl Jack'i Tanrı yapacak kadar güç çıkıyor orada. Bence final saçmalıktı yani bir tane düzgün bir şey yoktu. 1608421912 En sevdiğin karakter Dean değil mi :D
  13. Rivyalı Geralt

Sam ile Dean çeliktendir o zaman o kadar çok güç çıkıyor tek yumrukta yüzlerini patlaması gerekirdi o kadar çok güç çıkıyorsa. 1608421005 Bence Tanrı'nın kazandığı son daha mantıklıydı.
  14. Rivyalı Geralt

supernatural 15. sezon bitti...

valla görünce dayanamadım söyle benim düşündüklerim. Sam ve Dean'i hayatta tutan tek şey Tanrı'nın yazdığı kaderdi. Yani Tanrı gittikten sonraki ilk avda Dean'in ölmesi baya saçma oldu bu yüzden Dean'in yeteneksiz olduğunu düşündüm.
  15. Rivyalı Geralt

yok Jack tanrıyı çok kolay durdurdu onu diyorum. Zaten 14. sezondan sonra kendimi mal zannettim ben de. Tüm yaptıkları şeyler Tanrı'ya bağlıymış zaten. Ben Dean'den daha ***** sandım kendimi :D
  16. Rivyalı Geralt

Valla bana Tanrı'nın gücü aşırı derecede az geldi yani ne bilm saçma bi şekilde durduruldu falan :D İlk sezonlar daha iyiydi izle bence sen de güzel dizi.
  17. Rivyalı Geralt

Tamam ama Lucifer bile bilmiyor geleceği Azazel nerden bilsin :D Tanrı bile bilmiyor hatta
  18. Rivyalı Geralt

Yok yanı olacak gıbı değil mesela Tanrı meleklerini dünyadaki düzeni kontrol etmek için yaratmıştır ama melekler saçma işlerle uğraşıyorlar. Azazel 10 yıllık anlaşma yaptığında doğacak bebeğin tam olarak 6 aylık olduğunu nasıl bilebiliyor ?
  19. Rivyalı Geralt

yok başka saçma sapan mantık hataları var
  20. Rivyalı Geralt

çok mantık hatası var bence cevaplayamazsın :D
Top Bottom