Neler Yeni

supernatural nasıl bir dizi ?

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
YKS , League of Legends , witcher serisi , fantastik kitaplar
Tahmin ediyordur :D

Tanrı ile Amara kavgasından bahsediyorsan normal. Karşıda tanrı kadar güçlü biri var. Karşısındaki de çok güçlü olunca sana güçsüz gibi gelebilir. Tanrı istese Sam ve Dean'i hareket bile etmeden toz yapabilir. Lucifer gibi güçlü melekleri de.
yok Jack tanrıyı çok kolay durdurdu onu diyorum. Zaten 14. sezondan sonra kendimi mal zannettim ben de. Tüm yaptıkları şeyler Tanrı'ya bağlıymış zaten. Ben Dean'den daha ***** sandım kendimi :D

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
yok Jack tanrıyı çok kolay durdurdu onu diyorum. Zaten 14. sezondan sonra kendimi mal zannettim ben de. Tüm yaptıkları şeyler Tanrı'ya bağlıymış zaten. Ben Dean'den daha ***** sandım kendimi :D

Ölüm, Jack'i bir canlı bombaya çevirdi. Tanrı ve Amarayı aynı anda öldürebilecek kadar güçlü bir canlı bomba.

Fakat Jack Tanrı ve Amaraya patlamadı, Ölüm onu boşluğa gönderdi ve orada patladı. O patlama onu güç vakumuna dönüştürdü ki ben anlamıştım. Mesela çiçeğe yaklaşınca çiçek soluyor ona bir şey gidiyordu. Lucifer tekrar dirilip Micheal ile çarpışınca ortaya çok fazla güç çıktı ve Jack, Tanrı'nın saldığı gücü emecek kadar güce gelebildi. Sonra Tanrı, Sam ve Dean'i parmak hareketi ile toz etmek yerine yumruk ile öldürmeyi tercih etti. Bu arada Jack, Tanrının saldığı gücü emdi ve çok güçlü oldu, sonra Tanrının gücünü kendine alıp yeni Tanrı oldu. Çok kolay değildi bence. Kesinliği olmayan çok güçlü büyüler denendi, sonuçları bilinmiyordu.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
Ölüm, Jack'i bir canlı bombaya çevirdi. Tanrı ve Amarayı aynı anda öldürebilecek kadar güçlü bir canlı bomba.

Fakat Jack Tanrı ve Amaraya patlamadı, Ölüm onu boşluğa gönderdi ve orada patladı. O patlama onu güç vakumuna dönüştürdü ki ben anlamıştım. Mesela çiçeğe yaklaşınca çiçek soluyor ona bir şey gidiyordu. Lucifer tekrar dirilip Micheal ile çarpışınca ortaya çok fazla güç çıktı ve Jack, Tanrı'nın saldığı gücü emecek kadar güce gelebildi. Sonra Tanrı, Sam ve Dean'i parmak hareketi ile toz etmek yerine yumruk ile öldürmeyi tercih etti. Bu arada Jack, Tanrının saldığı gücü emdi ve çok güçlü oldu, sonra Tanrının gücünü kendine alıp yeni Tanrı oldu. Çok kolay değildi bence. Kesinliği olmayan çok güçlü büyüler denendi, sonuçları bilinmiyordu.
Sam ile Dean çeliktendir o zaman o kadar çok güç çıkıyor tek yumrukta yüzlerini patlaması gerekirdi o kadar çok güç çıkıyorsa.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bence Tanrı'nın kazandığı son daha mantıklıydı.

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
Sam ile Dean çeliktendir o zaman o kadar çok güç çıkıyor tek yumrukta yüzlerini patlaması gerekirdi o kadar çok güç çıkıyorsa.

Bence Tanrı'nın kazandığı son daha mantıklıydı.

Dedim ya. Tanrı istese hareket etmeden öldürür. Yavaş yavaş dövüyor işte :D

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
tm anladım onu ama yavaş yavaşsa o zaman nasıl Jack'i Tanrı yapacak kadar güç çıkıyor orada. Bence final saçmalıktı yani bir tane düzgün bir şey yoktu.

En sevdiğin karakter Dean değil mi :D

kandes22

80+ Platinum
En İyi Cevap
13
tm anladım onu ama yavaş yavaşsa o zaman nasıl Jack'i Tanrı yapacak kadar güç çıkıyor orada. Bence final saçmalıktı yani bir tane düzgün bir şey yoktu.

Yavaş diye güç salmıyor değil ya? Tanrı gücü salıyor orada.
En sevdiğin karakter Dean değil mi :D

Crowley'i de çok severdim.

Bobby ve John ölmesin isterdim. Arkalarında olan koca dağ gitmiş gibi oluyor. Burukluk hissi de veriyor.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
Yavaş diye güç salmıyor değil ya? Tanrı gücü salıyor orada.

Crowley'i de çok severdim.

Bobby ve John ölmesin isterdim. Arkalarında olan koca dağ gitmiş gibi oluyor. Burukluk hissi de veriyor.
Dean favorin yani. Bence en iyisi Rowena çok iyiydi ya. Dean’e herkes bayılıyor ben sevemedim bı turlu.

Rivyalı Geralt

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,470
İsim
Gerald
İlgilendiği Kategoriler
Top Bottom