Arama sonuçları: *

1. Saturn

PC'yi PS5 ile takas etmek?

illa olur da bilmiyorum bu gün misafirlikte deneyimleme şansım oldu efsane geldi gözüme ekran oynanış kol falan
  2. Saturn

PC'yi PS5 ile takas etmek?

imzamdaki sistem şu an 11.sınıfım pcye biraz gereğinden fazla bakıyorum hem bu bakmayı önlemek hem sevdiğim için geçmek mantıklı mı kafamda okeylesem teklif bulabilir miyim?
  3. Saturn

ps5 de 30 fps pc göre daha mı akıcı yoksa aynı mı ?

Daha çok var hocam bilemeyiz ama iyi bir sistemde ps5'den daha çok fps alırsın tabii GTA 6'nın pcye gelmesine çok var o yüzden bence bunları çok sorgulamamak lazım.
  4. Saturn

PS5 için şuanki ideal fiyat nedir?

sahibinden de yurtdışından getirenler ucuza satıyordu.Garantili olmadığı sürece ucuzu almak daha mantıklı kapalı kutu bende bir aralar bakınıyordum 16.5k iyi fiyat gibi kapalı kutuysa
  5. Saturn

GTA 6 için PS5 alınır mı?

sırf gta 6 için ps5 alınmaz pc alın daha iyi.
  6. Saturn

Ps5 Slim dik kullanılırsa sorun olur mu

olmaz Ps5 kullananların %70'i dik kullanıyordur eğer böyle bir problem olsaydı her yerde konusu dönerdi.
  7. Saturn

japonyadan ps 5 almak için pro beklenmelimi

oda olur tabii hocam da bana kalırsa psnin tadı televizyonda çıkar
  8. Saturn

değer hocam uzunca bir süre keyifli keyifli 4k televizyonda varsa tadından yenmez😋
  9. Saturn

pro tabii ki.
  10. Saturn

ps 4 1tb almalımıyım?

yurt dışı ps5 almayı düşünüyorum (inttr gördüklerim japonyadan gelmeydi) herhangi bir sıkıntı çıkar mı, siz aldıysanız herhangi bir sıkıntı çıktı mı?
  11. Saturn

Sahibindenden Playstation Alınır mı?

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-oyun-konsolu-ps5-digital-ciftkollu-sifir-son-surum-1-yil-garanti-konsoltech-1101202285/detay
  12. Saturn

sağol🖐️ çok büyük ihtimalle cihazlarda sıkıntı yok ve legit.
  13. Saturn

yok zaten alınca gidip görmeden almamda kafamı çok karıştırıyor normalde 18 19k olan cihazı 14kya satıyorlar büyük ihtimalle yurtdışından toplu getirtip satıyorlarda insan düşünmeden edemiyor.Sizce herhangi bir sorun çıkar mı gidip görüp test edip alsak?
  14. Saturn

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-5-dijital-surum-oyun-konsolu-ithalatci-garantili-pm-HBC00000526CA buda ithalatci garantiliymis ben sony garantili zannetmişim her halükarda ikiside ithalatçı garantiliyse sahibindenden almak mantıklı değil mi?
  15. Saturn

hepsi mağaza satıcısı ve yurtdışından getirtmişler arkadasında ya çince,japonca,arapça vb. diller yazıyor sıkıntı çıkmaz diyorsunuz? 1686221403...
  16. Saturn

Hepsiburadadan baktığımda tek kol garantili 16.800 diyor fakat sahibindende 14.000 TL civarı sahibindende alınır mı? güvenilir midir? alınırsa hangi satıcılardan alınır?
  17. Saturn

PC satılıp PS5 Alınır mı?

? 🤔
Top Bottom