Neler Yeni

japonyadan ps 5 almak için pro beklenmelimi

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
mehmet demirel
merhablar japonyaya bi arkadaşim 5-6 aya gidecek ona ps slimmi aldirmaliyim proyumu beklemeliyim

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Ramazan

asko56

80+ Bronze
merhablar japonyaya bi arkadaşim 5-6 aya gidecek ona ps slimmi aldirmaliyim proyumu beklemeliyim
pro nun ne zaman çıkıcagı belirsiz zaten japonyadan aldırsan zaten çok ucuza gelicegi için tr de satarsın zararın olmaz pro ya geçersin sonra her türlü karın olucak atıyorum şuan japonyadan gelme konsol 20 bine filan gidiyor şuan sıfır kapalı kutu sen aldıgında sana 17 bine gelicek çünkü 6 aya dolar artar pro çıktıgında zaten fiyatalrda artar 17 ye aldıgın ürünü 27 -28 ya satarsın

Canxz

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Toprak
pro nun ne zaman çıkıcagı belirsiz zaten japonyadan aldırsan zaten çok ucuza gelicegi için tr de satarsız zararın olmaz pro ya geçersin sonra her türlü karın olucak atıyorum şuan japonyadan gelme konsol 20 bine filan gidiyor sıfır kapalı kutu sen aldıgında sana 12 bine gelicek pro çıktıgında zaten fiyatalrda artar 12 ye aldıgın ürünü 25 -26 ya satarsın
hocam düz cihaz pahalanır satar pro'ya geçersin diyorsun dapro fiyatı da artıyor aynı zamanda, düz konsolu satıp pro almak nasıl bir piyasa mantığı çözemedim açıkcası :)

asko56

80+ Bronze
hocam düz cihaz pahalanır satar pro'ya geçersin diyorsun dapro fiyatı da artıyor aynı zamanda, düz konsolu satıp pro almak nasıl bir piyasa mantığı çözemedim açıkcası :)
Arkadaşım artık düz standart cihaz üretimi bitti sadece slim yeni kasa üretiliyor 6 aya pro çıkmayacak sonuçta resmi bir açıklama yok aldıgı slim cihazıda her türlü aldıgın fiyatın fazlasıan satar zaten

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
mehmet demirel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Pro yu bekle bence.
pro nun ne zaman çıkıcagı belirsiz zaten japonyadan aldırsan zaten çok ucuza gelicegi için tr de satarsın zararın olmaz pro ya geçersin sonra her türlü karın olucak atıyorum şuan japonyadan gelme konsol 20 bine filan gidiyor şuan sıfır kapalı kutu sen aldıgında sana 17 bine gelicek çünkü 6 aya dolar artar pro çıktıgında zaten fiyatalrda artar 17 ye aldıgın ürünü 27 -28 ya satarsın
japonyadan alacak arkadaş ve bi arkadaş daha proyu bekle diyor zaten anca pro parasi birikir diye tahmin ediyorum gta 6 için alacagim deyer kesin degilmi hocalar

asko56

80+ Bronze
japonyadan alacak arkadaş ve bi arkadaş daha proyu bekle diyor zaten anca pro parasi birikir diye tahmin ediyorum gta 6 için alacagim deyer kesin degilmi hocalar
Tabikide pro yu beklemek avantajlı olur ama zaten 6 aya doların ne olacagı beliriz sen sonsuz bir döngüye girersin öyle söyleyeyim çünkü şimdi almadın 6 ay sonra doalr 40 lira olacagı kontu garanti zaten ozaman kadar biriktirdigin para ps5 pro etmeyebilir gene kendi tercihiniz.

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,046
İsim
mehmet demirel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Tabikide pro yu beklemek avantajlı olur ama zaten 6 aya doların ne olacagı beliriz sen sonsuz bir döngüye girersin öyle söyleyeyim çünkü şimdi almadın 6 ay sonra doalr 40 lira olacagı kontu garanti zaten ozaman kadar biriktirdigin para ps5 pro etmeyebilir gene kendi tercihiniz.
ps 5 i bi laptopbu satacagim 5000 tlbide borsada 1850 TL param var bunlari dolara koyacagim birde bi 6 aya biraz daha birikir alirim herhalde

asko56

80+ Bronze
ps 5 i bi laptopbu satacagim 5000 tlbide borsada 1850 TL param var bunlari dolara koyacagim birde bi 6 aya biraz daha birikir alirim herhalde
dedigim gibi zaten ülkenin duırumu ortada yani karamsar konuşmuyorum ama 6 ay bu ülkede uzun bir üre ürün almak için 6 aya ne olucagu belirsiz yapacagım yorum zaten 6 ay sonra ne olucagına göre olur

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
627
İsim
Ramazan
değer hocam uzunca bir süre keyifli keyifli 4k televizyonda varsa tadından yenmez😋

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
923,616
Üyeler
143,746
Son üye
ilkerkl123
Top Bottom