Arama sonuçları: *

1. S

Spermden kan gelmesi

hararet yapmıştır
  2. S

Dış braketini yuttum ne yapmam lazım

Yanimda götürmeyi düşünüyorum hakajakakaka 1708185380 Hocam babam bişey olsaydı çoktan olmusdu dedi bende ona katıldım ve şuan oyun oynuyorum
  3. S

Hocam midemde bir ağrı var ama midemde bozuktu ondanmi açlıktan mi korkudanmi bilmiyorum ama o mide ağrıntisi dayanilacak bir şey değildi diye bekliyorum merak etmeyin vasiyet yte vericem haberiniz olmalı bende olsam bende çok merak edersim
  4. S

Hocam yedim tel kaçtı gömleğim acıyor ya onada bir bakalım hskskaja
  5. S

Ben bi banyo yapayım hocan doktor fobimde var zaten ondan olabilir ameliyat flan demesin korkuyorum ondan 1708180082 Hocam gitmesken ben 1.5 sene önce bileğimi burktum ısınmadan top oynarken hayla şişik onada bir emar çekerler mi yav
  6. S

Her yerimde hissediyo sjkajajaak
  7. S

Ne hissettiğimden emin değilim
  8. S

Hocam ben şimdi doğacağımi yiyemmi davem edeyimi boğazda flansa yemekle gitsin ama akşam röntgen için sıkıntı çıkarmaz mi yediğim 1708179507 Ciğerime kactiysa
  9. S

Anladım hocam şimdi nefesimde bir sıkıntı vs. Yok ama aksam yinede doktora gideceğim şimdi yemek yemelimiyim birde bu soğukluk sadece sol tarafında var korkudanmi bilmiyorum ama tel bir yerleri tyitmismidir bukadsr hızlı olabilir mi ben mi korkuyorum
  10. S

H Hocam soğukluk tlw bir yerimi yirtti ondanmi acaba
  11. S

Hocam Hocam poğaça yemek nasıl yasak 1708178960 Poğaça ev yapımı yumasacacik
  12. S

Hocam normal her şey ama vücudumda bir soğukluk var korkudanmi bilmiyorum ama nskajaja
  13. S

Hocam korkudan ölcem
  14. S

Yokki devlet hastanesi randevudan randevuyasadexe
  15. S

Hocam en arka braket çıktı onu yuttum o braketin ucunu doktor bükmüştü içeri doğru o bükülü yer yok braketten sonra kalan ger önceki duruyor dişim kesmiş
  16. S

Hocam braket direk midede iner de tel bir yere sağlanırsa o sıkıntı
  17. S

Kanka zaten o olucak şeyde ya tel mideye gitmediyse
  18. S

Hocam akşam doktora gideceğim oyüzden yemek yiyesim yok sizce
  19. S

Hocam yani yemekle beraber gitti poğaça yiyorudum braketle beraber küçük bir tel parçasıda gitti 1708177356 Hocam üzerine yemek yemelimiyim yoksa akşam doktora mı gideyim yemen babamı beklemem lazım
  20. S

Arkadaşlar diş braketim yemek yerken tuttum yanlışlık la onunla beraber küçük bir tel parçasıda gitti herhalde braket belki sıkıntı yapmazda tel cam kırığı gibi olmasın sıkıntı çıkarımı ne yapmam lazım korkuyorum
Top Bottom