Neler Yeni

Dış braketini yuttum ne yapmam lazım

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Arkadaşlar diş braketim yemek yerken tuttum yanlışlık la onunla beraber küçük bir tel parçasıda gitti herhalde braket belki sıkıntı yapmazda tel cam kırığı gibi olmasın sıkıntı çıkarımı ne yapmam lazım korkuyorum

Aykut D.

80+ Gold
Arkadaşlar diş braketim yemek yerken tuttum yanlışlık la onunla beraber küçük bir tel parçasıda gitti herhalde braket belki sıkıntı yapmazda tel cam kırığı gibi olmasın sıkıntı çıkarımı ne yapmam lazım korkuyorum
Hastahaneye git 👍

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
20 yıl kadar önce benim de başıma gelmişti. Hiçbir şey yapmadım, kendiliğinden terk etti ortamı :oops:
Karın ağrısı vs olursa acile başvurman gerekiyor ama genelde kendiliğinden halloluyor öyle şeyler.

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Dışkı ile çıkar yüksek ihtimal

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
20 yıl kadar önce benim de başıma gelmişti. Hiçbir şey yapmadım, kendiliğinden terk etti ortamı :oops:
Karın ağrısı vs olursa acile başvurman gerekiyor ama genelde kendiliğinden halloluyor öyle şeyler.
Hocam yani yemekle beraber gitti poğaça yiyorudum braketle beraber küçük bir tel parçasıda gitti
Mesaj otomatik birleştirildi:

Dışkı ile çıkar yüksek ihtimal
Hocam üzerine yemek yemelimiyim yoksa akşam doktora mı gideyim yemen babamı beklemem lazım

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
VR - Sim Racing - Formula 1
Zamanında küçük kız kardeşim yaşadı mümkün olduğunda su iç ve katı yiycekler ile kendini büyük tuvaletin gelene kadar zorla ilk tuvaletinde çıkmıcak korkma 2 veya 3. de çıkacaktır. İşi hızlandırmak istiyorsan fast food ye onlar hızlıca vücüttan atılacağı için işlem
koalylaşır

Korkulacak bir şey yok kokma sakin kal ve sadece iştahla yemek ye ve dışkıyla atmaya çalış

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,714
İsim
Oğuz
Hocam üzerine yemek yemelimiyim yoksa akşam doktora mı gideyim yemen babamı beklemem lazım
Mide asiti eritebilir belki ama yine de asitli şeyler içmeyi deneyebilirsin. Ne olur ne olmaz doktora git üşenmeye gerek yok. Aç değilsen de yeme yani bekle doktordan çıkana kadar.

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Hocam yani yemekle beraber gitti poğaça yiyorudum braketle beraber küçük bir tel parçasıda gitti

Yapacak bir şey yok dostum, olan olmuş. Bir yöntemle onu oradan çıkarma gibi bir işlem ya da operasyon yok. Doğal yollarla çıkmasını beklemek gerekiyor. Ama tel bir yere saplanır da orada sorun yaratırsa o zaman işte acile gitmeni gerektirir.

Knispel

80+ Bronze
Sonuçta cam gibiyse iç organlara zarar verebilir neden riske atasın ki? Acile git onlar yardımcı olurlar.

Dahası  
Reaksiyon skoru
495
İsim
Paşadöner
Zamanında küçük kız kardeşim yaşadı mümkün olduğunda su iç ve katı yiycekler ile kendini büyük tuvaletin gelene kadar zorla ilk tuvaletinde çıkmıcak korkma 2 veya 3. de çıkacaktır. İşi hızlandırmak istiyorsan fast food ye onlar hızlıca vücüttan atılacağı için işlem
koalylaşır

Korkulacak bir şey yok kokma sakin kal ve sadece iştahla yemek ye ve dışkıyla atmaya çalış
Hocam akşam doktora gideceğim oyüzden yemek yiyesim yok sizce

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Tüm forum kısa özetle s*ç diyor knk işte anla XD

MOON_MVR

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
667
İsim
Salih
İlgilendiği Kategoriler
Kanka zaten o olucak şeyde ya tel mideye gitmediyse
Knk başka yere gitcek hali yok dediğim gibi fast food ye asidli şeyler iç ilk değil iki veya üçünkü büyük tuvaletinde çıkacak rahat ol 4 yaşındaki kız kardeşim de oldu hiç bir şey olmadı

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,062
Üyeler
140,758
Son üye
Montascy
Top Bottom