Arama sonuçları: *

1. Serhat ''FurBauZz''

Snowman t6 ultra 320 TL Ryzen 3600 için performans verebilirmi?

Ben aldıgımda cıkmıstı 2021 de almıştım.
  2. Serhat ''FurBauZz''

2. El Sıvı Soğutma Önerisi

Kolay gelsin arkadaşlar sistemi biraz değiştirmeye karar verdim sıvı soğutma eklemek istiyorum 240mm veya 280mm sıvı soğutma önerisi verebilir misiniz, 2. el olarak hem fiyatda üzmeyecek hemde performansta üzmeyecek.
  3. Serhat ''FurBauZz''

Termal Macun Önerisi

Gram başına düşen fiyat çok pahalı diğer macunlara göre. Bu ekonomide bilmiyorum almam zor gibi. Senede bir-iki kere değiştiriyorum macunu ayda bir kerede kasayı genel temizliyorum ama fiyatı yüksek biraz gram az.
  4. Serhat ''FurBauZz''

Termal Macun Önerisi

R3 3100-T6 Ultra ikilisinin termal macununu değiştireceğim ve kasaya genel bir temizlik yapacağım. Bundan önce Arctic Mx-4 2019 kullanıyordum şuan başka bir macuna geçmeyi düşünüyorum veya aynısından devam edeceğim. Ancak bu aralar piyasayı takip edemediğim için bilgisiz kaldım. Önerebileceğiniz...
  5. Serhat ''FurBauZz''

Ryzen 3 3100 O.C Ayaları

Ryzen 3 3100 var bugün O.C deneyeyim dedim hangi ayarla başlayayım? Kasa Darkflash Pollux, işlemci soğutucusu Snowman t6 Ultra hangi ayarlar ile başlamamı önerirsiniz ona göre stres test yapıp ilerleticem.
  6. Serhat ''FurBauZz''

R3 3100 O.C Ryzen Master ile

@RevDeisDou @cfranko @ErenROG
  7. Serhat ''FurBauZz''

R3 3100 O.C Ryzen Master ile

Snowman T6 Ultra ile soğutuyorum kendisini. Önümde ryzen master açık. O.C yapmak istiyorum bilgili arkadaşlar varsa bana bir takım değerler söyleyebilir mi? Çok yorulmasın sonuna kadar sömürülsün istemiyorum 3.6 da çalışıyor şuan 3.8 veya 3.9 da çalışsa benim için kafidir. Bunun için ne kadar...
  8. Serhat ''FurBauZz''

B450 Tomahawk Max ve MSİ Mag Forge 100R Uyumu

Bu kasa ile anakartı almayı planlıyorum. Bazı sorularım var. 1-) Anakart ARGB destekliyor mu? 2-) Kasa ile anakart uyumlu mudur bir sorun yaratır mı? 3-) Kasanın fanları ARGB anakart ARGB desteklemezse bir sorun olur mu? Yardımcı olursanız sevinirim.
  9. Serhat ''FurBauZz''

2 anakart arası transfer.

Bende öyle düşnüüyordum gerçekten kolaymış. Yapabilirsin.
  10. Serhat ''FurBauZz''

Bu fan anakarta takılırmı

Anakart üzerinde CPU Fan kısmının yanında sys_fan yerine takın. 1610956965 Dönüştürücü ile.
  11. Serhat ''FurBauZz''

rgb işlemci fan amd 2600

T6 Ultra alabilirsin.
  12. Serhat ''FurBauZz''

Yardım 200₺ Alınabilicek En İyi İşlemci Soğutucu Nedir ?

Rahatlıkla sığar. 1609876921 Kasanın desteklediği yükseklik 165mm,soğutucu 120mm.
  13. Serhat ''FurBauZz''

Yardım Sıfır T6 ULTRA Çalışmadı

İçimdeki kuşku kalktı acaba CPU Fan girişini mi bozdum diye ama bozmamışım. Stock soğutucuyu taktım tekrardan ve çalıştı. İade talebi oluşturdum. Teşekkür ederim yardım eden arkadaşlara. Dipnot: Ürünü bu satıcıdan aldım yorumlarında herkes olumluydu ancak göründüğü gibi çıkmadı Snowman T6 Ultra...
  14. Serhat ''FurBauZz''

Dönmüyor hiç ışıkları da yanmıyor.
  15. Serhat ''FurBauZz''

Cpu fan kısmına taktım başka bir yere mi takmam gerekliydi?
  16. Serhat ''FurBauZz''

Önceden stock fan takılıydı çalışıyordu.Acaba girişte mi problem vardır diye düşündüm sonradan stock fanın çalıştığı aklıma geldi. Şimdi bir daha deneyeceğim stock fanı takacağım umarım giriş bozuk değildir de fan bozuktur. Dün geldi zaten deneyeceğim birdaha yoksa iade edeceğim
  17. Serhat ''FurBauZz''

Sıfır olarak T6 Ultra aldım bu sabah taktım stock fanı söktüm gayet güzel bir şekilde montajladım kablosunuda CPU fan kısmına taktım ama çalışmadı ve ışığı bile yanmadı sebebi ne olabilir?
Top Bottom