Arama sonuçları: *

1. Skynel

İnceleme Ikea Utespelare Oyuncu Masası

Kesinlikle hocam katılıyorum
  2. Skynel

Benim de öyleydi hocam ama o taksitler işten çıkarsam ailemi yoracağı için hepsini kapattım
  3. Skynel

Köleden kastım o değil diyelim 9 ay vade yaptın ve işten çıkmak istedin 3 ay sonra 6 ay taksitim var ne olacak diye düşünmek istemem
  4. Skynel

Bu ürün adına konuşmam gerekirse öyle Bir de yükselip alçalması güzel fakat sürekli yapabileceğiniz bir durum değil yani ayarları alyan ile vidaları çıkartıp o şekilde ayarlamanız lazım eksiler kısmında belirttim
  5. Skynel

Hocam çok şükür maaşım olduğu gibi bunlara kalıyor tek bir ayda hepsini bitirip bir sonra ki aya farklı bir şey alıyorum hemen taksit yapınca sanki köle gibi çalışıyormuşum gibi geliyor
  6. Skynel

Katılıyorum eksiler kısmına yazdım zaten sadece bir masa için pahalı geldi bana da fakat işimi fazlasıyla gördü Bir kaç tanıdığımıza masa yaptırmak istediğimi söylediğimde pek umurlarında olmadı o yüzden ölçülerde cuk oturduğundan hiç uğraşmadan sipariş vermek istedim 1698591213 Hiç dikkat...
  7. Skynel

https://www.ikea.com.tr/urun/utespelare-siyah-oyuncu-masasi-80507627 Herkese selam millet geçenlerde bu masayı satın aldım odam için Odam çok küçük olduğundan katlanır yatak aldım ve masanın ölçülerine gerçekten dikkat etmem gerekiyordu fakat bu masayı gördüm ve ölçülerinin direkt cuk...
  8. Skynel

Rehber Bedava İnca Ürünler Kazanma!

Çark aktif değil diyor ne yapmam gerek bilen var mı?
  9. Skynel

İnceleme HP V28 4K || En Ucuz 4K Monitör

@Mehmet Yılmaz bu arada abi konu üzerinde yaptığım değişiklikler kaydolmuyor haberin olsun
  10. Skynel

İnceleme HP V28 4K || En Ucuz 4K Monitör

Dostlar selam geçen günlerde PS5 için bir monitör arayışındaydım bütçem maksimum 2500TL olduğu için ülkemizde maalesef bu cüzi bir rakam olsa da yapacak pek bir şey yok *** Kutu ve İçeriği: - Güç Kablosu - 1 Adet HDMI Kablosu ve 1 Adet DisplayPort Kablosu - 1 Adet Monitör ve Standı o.O2 -...
  11. Skynel

Rehber Her oyunda FSR açmak ve FPS'inizi 2'ye katlamak!

BU NASIL KONU YARABBİ RX 6600XT'li ben bunu beğendi
  12. Skynel

İnceleme Monster Pusat K3 Mekanik Klavye

Yabancı versiyonları muhtemelen onlar hocam türkçesini alırsanız büyük enter ile gelecektir
  13. Skynel

Küçük enter kullanmıyor hocam büyük enter kullanıyor ben kendim kullanıyorum
  14. Skynel

Ben aldım 2 defa garantiye gönderdim sıfır ürün gönderdiler hep sorunlu çıktı hocam Şuan HP Omen Encoder kullanıyorum öneririm sadece tek renk yanması sorun benim için onu da kapalı kullanıyorum
  15. Skynel

Tuşlar bozuluyor red switch'ini önermediğim bir model sorunlu
  16. Skynel

İnceleme XFX Speedster QICK 308 AMD Radeon RX 6600 XT İnceleme / Ön İzlenim

Yok hocam MSI Afterburner hatalı gösteriyor sağ üste bakabilirsiniz :D 1628872642 Farklı bir teste bakacağım şimdi hocam
  17. Skynel

Teşekkür ederim Dostum net_graph 1 yaptığım zaman orada ki FPS sayacı sürekli oynayıp durduğu için yanlış FPS değeri gösteriyordu ondan kapatıp attım. 1628872472 evet o neden öyle bilemiyorum 3060'da 30FPS civarındaydı yanlış hatırlamıyorsam
  18. Skynel

Dostlar selam @Arda22 sayesinde gittigidiyordan 4900TL'ye aldığım RX 6600XT bu sabah elime ulaştı bir kaç test yaptım ve bu testleri sizlerle paylaşmak istiyorum teşekkür ederim iyi okumalar. Anlık olarak kullandığım her şey: -B550 Aorus Elite -R5 5600X -Corsair Vengeance 2X8 3466MHz CL16 OC'li...
  19. Skynel

Rehber Forumda Kullanılan Bazı Kısaltmaların Anlamları ve Açılımları

Bence gereksiz bir konu olmuş bilmeyen olduğunu zannetmiyorum.
  20. Skynel

Rehber RTX VOİCE ile dışarıdan gelen sesleri engelleme

Şimdi DDU ile mining driverını sildim öyle deneyeceğim güncel sürümü yükledim olacak mı bakacağım. 1622435530 @Yakup42 işe yaradı hocam mining driverı :mad:
Top Bottom