Arama sonuçları: *

1. Skynel

Ana Konu MD3 Sistem ÇIKTI! 6999TL

Güzel sistem güzel sistem abi bakma Daha yeni 6200TL civarına 5600g topladım Gerçekten bu sistemin stoğunun kalacağını düşünseydim beklerdim
  2. Skynel

Ana Konu MD3 Sistem ÇIKTI! 6999TL

Dediğim gibi olmuş hemen stok bitmiş Ben Allah'tan topladım yoksa kafayı yerdim Almayı düşünüp ihtiyacı olanlar ve alamayanlara üzüldüm geçmiş olsun hepinize umarım daha iyilerini alırsınız
  3. Skynel

MD3 Sistem Tahminleri

3500x'i 2060 ile kullanmaz 3500x kullanacaksa max 1660 super kullanır
  4. Skynel

Md3 26 aralıkta geliyor

Sen yine geç kalmışsın hocam ben o itopya linkine giren ilk 5 10 kişiden biriydim
  5. Skynel

Md3 26 aralıkta geliyor

Ben erkenden sistemimi topladım nedenini söyleyeyim Önceden @Abdullah Hacıgül'ün yaptığı Dart sistemin ne zaman çıkacağı belli değildi tarih belliydi ama saati belli değildi saat 17:00'da yayınlar diye içimden tahminde bulundum saat 16:59'dan 17:00'a kadar youtube sayfasını sürekli yeniledim...
  6. Skynel

Ana Konu Donanım Arşivi Yeni Sistemi V5 Çıktı!

Beklediğimden kötü diyecektim piyasa hatırladığımdan baya kötüymüş iyi sistem ellerinize sağlık.
  7. Skynel

Donanım Arşivi F/P sistem geliyor -GELMİŞ ALANLARA HO STOKLAR GELİYORRRRR

Geleceğe dönük olma konusunda AMD çok daha iyi 3100 S2h ile kullanılır muhtemelen S2h'a 5600x'de takarsın
  8. Skynel

Ana Konu Yeni DA-S2 ÇIKTI, Mükemmel Ötesi!

O sistem darboğaz yapıyor la karşılaştırılır mı manyak mısınız Edit: Harleymiş şaşırmadım
  9. Skynel

Ana Konu Yeni DA-S2 ÇIKTI, Mükemmel Ötesi!

Dünyanın en iyi sistemi F/P kralı olduğunu düşünmüyorum gerçekten bir F/P kralı olacaksa 3060Ti'lı sistem olurdu 1000TL daha fazlaya çok çok daha iyi bir sistemdi o Bu piyasa da bu sistemden daha iyisi yok tabii ki alacaklara hayırlı olsun.
  10. Skynel

Bu Sistem alınır mı? işe yararmı ?

İyi gibi fiyat o zaman
  11. Skynel

Ana Konu DA-S1 Yeni Sistem Çıktı!

Alınır da sıvı soğutma gider gerek yok ben sistemimden memnunum
  12. Skynel

Durum direk bu NDNSNDNSNNDASNNSNSNS
  13. Skynel

10900 yine kötü değil bence 😄
  14. Skynel

Abi stok konusunda sana erkenden atılmış diyorlar modsun diye
  15. Skynel

Yok yok bu cidden olmuş yapılması gereken buydu yani sürekli sistem çıkartmaktansa böyle kaliteli çıkartmak en mantıklısı kaliteli bulduğum sisteme kaliteli derim toxicliğe gerek yok
  16. Skynel

Yok bu sistem cidden olmuş yani yapmış buna da laf etmesinler bu cidden fiyat performans kralı Ama ben hala önce ki sistemin iyi olduğunu düşünmüyorum.
  17. Skynel

İŞTE BU SİSTEM OLMUŞ BU YA BU KADAR YANİ BUYDU @Abdullah Hacıgül Bu sistem olmuş abi bu sefer yapmışsın uzun süreden sonra gerçekten f/p kralı diyebileceğim bir ssistem
  18. Skynel

PC Hocası Yeni Sistemi Yolda!

Fiyatıyla ilgili bir şey söylememişsin yazdığın şey şu "Abi f/p diyipte 2060 sistemin içine 240gb SSD Ryzen 5 1600AF koyarsan ayıp edersin ama." Koyarsan bu parçaları koyup iyi fiyat koyarlarsa F/P yapmış olurlar.
Top Bottom