Arama sonuçları: *

1. Tbagbagwell

Dolar düşmesine rağmen neden fiyatlar düşmüyor(Açıklama)

Geri yükselecek dolara kimsenin güvenmemesindendir. Geçenlerde benim de paylaştığım bir site %5 civarı bir indirim yapmıştı ki birkaç tane de olsa örnek var böyle. Size tavsiyem cidden Türkiye'deki halihazırdaki fiyatları gereksiz pahalı buluyorsanız newegg gibi yabancı sitelerden siparişinizi...
  2. Tbagbagwell

bilgisayarlarda tozun performans düşürmesi

Toza bağlı tıkanma dolayısıyla ısınma durumu oluyor. O da thermal throttling e girip performans düşürüyor. Yani daha fazla ısnmamak için performanstan feragat ediyor.
  3. Tbagbagwell

PC hakkında yeni şeyler öğrenmek istiyorum

97C i gördüm test videolarında ryzen 9 4900hs için.
  4. Tbagbagwell

Değil de maalesef mobil cephede işler böyle. 4000 series ksımında da çözememiş gibi duruyor bu sorunu ilk tanıtımlardan anladığımız kadarıyla.
  5. Tbagbagwell

Ekran kartının bir önemi yok. Çünkü bannerlord işlemci bazlı bir oyun ve her iki bilgisayarda oynadığım ayarların da etkisiyle ikisine max yükü bindiriyordu zaten. Her iki laptop da HP pavilion gaming 15 series ve sıfır alındığı dikkat edilince saydığınız argümanlar tek tek çürüyor. 1588904096...
  6. Tbagbagwell

Amd Ryzen 5 3550h bannerlord orta ayarlar ortalama 95 max 101 C de oynadım 1 ay boyunca. Satıp i5 9300h ile deneyimlemeye başladım ve Undervolt ile ortalama 77 max 87 C de oyunu oynayabiliyorum. Üstelik High ayarlarda.
  7. Tbagbagwell

AMD ve Intel le ilgili değil, TDP değeri ve soğutucu ile ilgisi var ısınma probleminin. Laptoplarda mesela AMD açık ara daha fazla ısınıyor. Her bilginiz noksan, yanıltıcı. Gözden geçirin lütfen.
  8. Tbagbagwell

Orası belli olmaz. Erken konuşuyorsunuz. Ben tam tersinin olacağını düşünüyorum.
  9. Tbagbagwell

Duramadım n'apam. :/
  10. Tbagbagwell

Forum içerisinde kız olduğunuzu belirtmenizin gereksiz olduğunu.
  11. Tbagbagwell

Bu bilgisayarı 800 TL ye sattım zarar ettim mi ?

Hayırlı olsun. :D
  12. Tbagbagwell

Sistem alacaklar beklesin!

1 yıl sürmez hocam bence.
  13. Tbagbagwell

USMLE sınavı 30k türk lirasına patlıyor hocam. Yapacak hiç bir şey maalesef yok. :/
  14. Tbagbagwell

İkinci dilde çözüm değil artık hocam. Bizim var ama gene de sıkıntı yaşıyoruz her şey ekonomiye bakıyor. Yurt dışında sınava girmek için bile 3-4k dolara patlıyor.
  15. Tbagbagwell

6.40 rüya kardeşim biraz okuyalım lütfen. 1588197835 Alakası yok. Örnek veriyorum burada. Hiçbir şey okumamışsınız yok 6.40 olmasını bekliyoruz zaten yükselecekti falan da filan.
  16. Tbagbagwell

Bilmiyosun. Dolar 8.60 gördü ekonomi bakanlığında yüksek bir mevkide çalışan arkadaşımın söylemi bu. Bilmem hatırlar mısın bir anda gün içinde borsayı kapattılar göremiyordu kimse. Herkes ne oluyor falan diyordu.
  17. Tbagbagwell

Araba fiyatları farklı bir olay. Bu sene tahmin edilen satış rakamlarına çok çabuk erişilmesi 2.elin fiyatlarını uçurdu. Ama honda üretimlere başladı mesela. Varsa arabanız satın bu dönemde zira 6 ay sonra en az %10-20 lik bir düşüş bekliyorum.
  18. Tbagbagwell

Kardeş sen biraz cahilmişsin. Geçen değil ondan önceki yaz Trump bizim doları zıplatıp zıplatıp geri oturttu hatırlar mısın bilmem. Iphone yakan insanlar vardı falan hani.
  19. Tbagbagwell

Çok zor değil. Akademik makale okumalarına gerek de yok. Ekşi şeyler--> Ekonomi 10 dk okuyorsun ve öğreniyorsun. Ah ahhhh :/
Top Bottom