Arama sonuçları: *

1. T

Msi b650 Anakart Kırmızı ve Sarı Led Yanıyor!!

Peki hocam bundan sonra aklımda olur
  2. T

Bilmiyordum anakartım msi b650 1709059354 Niye öyle ama sebebi ne
  3. T

Herşeyi denedim en son ne ile calıştı dersin ramlerin yerini değistirdim 1 3 dü 2 4 yaptım düzeldi cok saçma bi sekilde ama düzeldi
  4. T

Nasıp detecded yaparım o lazım zaten bana
  5. T

Arkadaşlar sistemin hepsinin montajının doğru olduguna eminim biosu flashback ile güncelledim bios piliyle res atmayı denedim ama düzelmedi başka tavsiyeniz var mı? İşlemcim ryzen 5 7500f
  6. T

Oynanmayacak derecede drop sorunu

Tıpatıp aynısı ya amd hiç mi değişmez Allah belanı versin amd sırf bu yüzden nvidia geçtim ben sadece bu oyunda da değil başka oyunlarda da sıkıntı çıkarıyor.Mesela valheim hiç açmıyordu
  7. T

DA-C4 HAZIR SİSTEM FPS SORUNU

Whql yazıyor ya onu indirdim.https://m.youtube.com/watch?v=x-EcuZw6I7Y Windowsuda bunu izleyerek kurdum.
  8. T

DA-C4 HAZIR SİSTEM FPS SORUNU

Kanka bende 6650xt li sistemi aldım ilk geldiğinde sistem oyun oynatmıyordu donmadan droptan.Ddu ile sildim sürücüyü sonra önerilen sürücüyü indirip standart modda oynadım aynı videodaki gibi 100fps ortalama alıyorum sende bi dene istersen 1688850662 Ama bende baya ayar yaptım windowsu kurduktan...
  9. T

Çözüldü✓ DA C4 Açamıyorum Yardım

Windowsu kurdum şuan güncellemeleri yapıyorum yardımınız için sağolun.
  10. T

Nasıl kurucam peki usb var elimde hatta icinde windowsda yüklü eski formatta kalan
  11. T

Fotoğraf atamıyorum ama ssd gözüküyor 1688667896 Windows kurmadan açamazmıyım
  12. T

No disk drive found yazıyordu 1688667790 Ama sol altta yazıyor ssdin markası galiba gözüküyor
  13. T

Selamlar da c4 6650xt li kasam bugün geldi.reboot and select proper boot device or insert boot media in selected boot device and press a key hatası aldım ne yapmam gerek yardımcı olurmusunuz?
  14. T

Sony Vegas Pro Blurmocurves kurulumunu nasıl bulabilirim?

Okudum bildiğim halde başlıktan dolayı söylemeyeceğim.
  15. T

Çözüldü✓ Kasa Temizliği Yaptım Görüntü Gitti

fön makinesini sıcaktamı çalıştırdınız soğuktamı?
  16. T

gtx 650 ti boost 2gb + Ryzen 5 1600af

LoL CS oynatır 750 ti ile PUBG 1080pde oynanamaz bana göre 720pde 70 100 FPS arası gidiyor 650ti yi sen düşün
  17. T

RX 5600XT oyunlarda ağaçların çimenlerin titremesi (karıncalanması) sorunu

Valla senin sorununla alakalı bilgim yok kusura bakma konuyu dağıttım ama gerçekten şu son bı kaç gündür en az 5 kişi gördüm yok düşük FPS yok şu yok bu değişik değişik hatalar acaba karttami sıkıntı var bende anlamadım
  18. T

RX 5600XT oyunlarda ağaçların çimenlerin titremesi (karıncalanması) sorunu

Bu aralar 5600xt ile sorun yaşayanlara o kadar çok denk geliyorum ki Allah Allah beni mi buluyorlar 368 Euro'ya alicaktim acaba almasammı aynı fiyata 1660 ti var
  19. T

GTX 1660S düşük fps sorunu

3100 nasıl darboğaz yapıyorki 1660 supere bence başka bir sebep var.
Top Bottom