Arama sonuçları: *

1. The_efec

Vatandan aldığım bilgisayar mağdurum

bence gecikmeden hemen başvur yasal süresi 20 gün diye biliyorum
  2. The_efec

Bilgisayarım oyunlarda kasma sebebi nedir

diyorsan ki yeni pc alamam parçada alamam şunları yap -pc yi temizle içli dışlı -güç seçeneklerinden performans modunda olduğunu korntol et -arka plan uygulamalarını kapat -güncellemeleri kontrol et
  3. The_efec

Bilgisayar Aniden Kapanıyor ve Hata veriyor

bende yaşamıştım eski direksiyonumu taktığımda bilgisayar kapanmıştı meğersem direksiyon dengesiz voltaj çektiğindenmiş
  4. The_efec

oyun için hangi işletim sistemi ve interneten bulduğum iso kulanmalımıyım

win 11 pro artık yeni çıkan programlar oyunlar win 10 u 2. plana atıyor win 11 ana odak çalışıyorlar 1707727167 leptobun win 11 destekliyorsa win 10 da hata verir bunuda gözden kaçırmamak lazım bazı kullanıcıları görüyorum win 10 yükledim oyunlar 30 40 fps çalışıyor falan diyorlardı hangi...
  5. The_efec

Pc yüke girince reset atıyor

bilgisayarcıya götürüp baktırabilirsin yeni bir psu almak yerine daha ucuza gelir ve direk sorunu öğrenirsin
  6. The_efec

bilgisayarı açın ve yük altında ısı değerlerine bakın 90 100 derecelere geliyorsa onun için resetleniyor olabilir OCCT kulanabilirsiniz
  7. The_efec

sistemini temizlemeyi deneyebilirsin belki işe yarar
  8. The_efec

14bin TL'ye topladığım sistem nasıl

gayet iyi ssd yi daha sonra ekleme yaparsın pek sorun yaratmaz açılma süreleri dışında
  9. The_efec

Çözüldü✓ 9 aylik ekran kartinin macununu degistirmelimiyim?

Merhaba 9 ay önce 0 bir kasa aldım ekran karti gigabyte rtx 2060 6gb oc çoğunlukla 60-70 derecede sizce termal macununu degismelimiyim yoksa daha gidermi?
Top Bottom