Arama sonuçları: *

1. ThorJ

Lisede devamsızlık hakkı kaç gün

Bugün okuldan bilgi geldi bize. Müdürün açıklamasına göre, özürsüz devamsızlığı 10 gün olan ya da özürlü devamsızlığı 30 günü aşan öğrenciler, sınıfta bırakılıyor.
  2. ThorJ

Donanım arşivi haberleri neden bu kadar kısa.

@Mehmet Yılmaz'da bilir, çalıştığım dönemde elimden geldiğince 250+ kelimeyi sabit tutmaya çalışırım ki, çoğu sitenin standardı şu anda en az 250-300 kelime arasında değişir. Yukarıdaki yazı bence de hele hele SEO odaklı bir yazı için çok yetersiz kalmış kelime sayısı olarak. SEO içerikleri en...
  3. ThorJ

İspanyalı ablamizın laptopumu Ghana'ya Kargolamamı İstemesi̇

Donanım Haber'de bu tarz kişilerden mağdur olan tonla insan var, araştırabilirsiniz. Fake bir banka dekontuyla beraber toz oluyorlar. Tabi Türkiye sınırının dışında olan bir ülkeye gönderim yaptığınız için artı olarak kargo ücretini de siz veriyorsunuz...
  4. ThorJ

İspanyalı ablamizın laptopumu Ghana'ya Kargolamamı İstemesi̇

Bu dolandırıcılardan çok türedi son 2 senede. Çoğu Nijeryalı. İtibar etmeyin. Özellikle Macbook satanlara dadandılar.
  5. ThorJ

Ankara'da EGO Çalışıyor mu?

Evet çalışıyor.
  6. ThorJ

'discord 1 sunucu geçici bir kesilmeden dolayı kullanım dışı' ne demek?

Arada bende de oluyor. Sunucuya fazla token bastıklarında yaşıyordum bu sorunu ben. Engel yememişsiniz.
  7. ThorJ

Böyle bir Mesajda ne yapmam Gerekir ?

Sanal ortam olduğu için, kız çekinmiş olabilir. Malum, abaza diye tabir edebileceğimiz insanlar çok var.
  8. ThorJ

2019'da SS aldığım bazı sistemler

2019'da yine Teknobiyotik üstünden 1600AF ve RX 570 ikilisi olan bir sistem almıştım.. RX 570 8 GB'ı o zamanlar 900 lira gibi bir fiyata almıştım.. Ne kadar üzücü.. :'(
  9. ThorJ

Letgo'ya giremiyorum!

Bende giremiyorum.
  10. ThorJ

R10 Sitesine nasıl üye olabilirim?

Birisinden istemeniz gerekiyor, ya da ünlü biriyseniz R10 adminine mail atmanız gerekiyor diye biliyorum. Bir ara 700 liraya falan davetiyelerini satanlar vardı fakat şu anda nedir ne değildir bilemiyorum.
  11. ThorJ

R10 Sitesine nasıl üye olabilirim?

Davetiye lazım.
  12. ThorJ

En sevdiğiniz forum yetkilisi?

Hepsi iyi insanlar ama en çok eski dostum ve agam @Emir Aydın :peepokalp::shy:
  13. ThorJ

Bu basit şeyler için şükredin!

:LOL:
  14. ThorJ

Forumda Moderatör olmasını istediğiniz üyeler?

:peepokalp:
  15. ThorJ

Zeki&Çalışkan Akraba Sorunları

Evet var. :)
  16. ThorJ

Martı Scooter Park cezası

Gelirse uygulama üzerinden ya da mesaj yoluyla bildiriliyordu yanlış hatırlamıyorsam. Uygulamada bir şey gözükmüyorsa sorun olacağını sanmıyorum.
  17. ThorJ

Martı Scooter Park cezası

Evet geliyor. 40 liraydı yanlış hatırlamıyorsam. Bana gelmişti bir kere.
  18. ThorJ

Bilgisayar Mühendisliği

Bence iyi bir iPad alın.
  19. ThorJ

Papara vs tosla hangisini almalıyım? Neden ?

Daha fazla yer ile anlaşması var Papara'nın
  20. ThorJ

Papara vs tosla hangisini almalıyım? Neden ?

Papara alınır bence. Cashback anlaşması var birçok yer ile.
Top Bottom