Arama sonuçları: *

1. UcryXc

İngilizce bir şey izlerken türkçeye çeviren uygulama veya eklenti var mı ?

Arkadaşlar Unity Learning'de bir video izliyorum izlerken Türkçe altyazı olmasını istiyorum transcriptleri var bunu nasıl yapabilirim?
  2. UcryXc

Pomem ve Pmyo farkı?

Kısa sürede eğitim :) ben Komiser yetiştiriyorlar zanediyordum o paem miş vay aam..
  3. UcryXc

Pomem ve Pmyo farkı?

Pomem daha avantajlı diye biliyorum
  4. UcryXc

Netflix Temel Paket alınır mı

Stremio indir
  5. UcryXc

Dil bölümüne geçip yazılım öğrenmek

Türkçenin ingilizce paragraf hali gibi diyebilirim bildiğime göre 1635965856 İnanmam kesinlikle 1635965867 Veya ben gözümde çok büyütüyorum 1635966061 Ayrıca dilde tek dert ingilizce gerisi tyt ye bakar
  6. UcryXc

Biliyorum hocam hiç bir şey kolay değil 1635965811 Her bölümün kendi içinde zorluğu var ama sayısalım temel matematiğim bile çok kötü hani 1 senem boşa gitsin hiç istemiyorum 1635965828 Dilde daha iyi olabileceğimi düşünüyorum sonuçta bir yere kadar aynı soru tipleri
  7. UcryXc

Çok derin düşüncelerdeyim mesela yazılım okuyorsun eyvallah ama eski programlama dilleri 1635965521 Öyle de bir muhabbet var kendim öğrensem daha iyi o zaman
  8. UcryXc

Şu an sayısalım derslerim kötü pekte bir hevesim yok açıkçası Dil de biraz iyi olduğumu düşünüyorum hedef yazılım. Dile geçip bi yandan bilgisiyardan yazılım öğrensem mi
  9. UcryXc

Bu hatanın çözümü lazım

Giriş Devre Dışı Bırakıldı Hesap güvenliğin için gömülü bir tarayıcıdan Facebook'a giriş yapmak devre dışıdır. Giriş yaptığın uygulamayı güncelleyip tekrar deneyerek devam edebilirsin.
  10. UcryXc

Ya Kod Satırlarındaki Kodlar isek?

Yeni karakter açıldı
  11. UcryXc

Güzel Tshirt ve güzel basım yapan site

Tişörtü güzel olan ve basımı iyi olan bi site arıyorum veya tişört tasarlama eğer önceden yaptırmış olduğunuz bir site varsa ve deneyiminiz varsa aktarmanızı rica ediyorum
  12. UcryXc

Manita Bı erkek için gereklimi

Kızım ailevi sorunlarım var diorum nie inanmıosun
  13. UcryXc

17 yaşındayım 26 dolgum var.:/

Bence herkes haline şükretmeli birisinin dişi kötü diğerinin kulağı diğerinin gözü herkesin bir derdi var 1629403975 Kimsenin hayatı 4/4 lük değildir
  14. UcryXc

Ailem Cips Yememi İstemiyor?

Yüzünde sivilce felan varsa ve çok abartıyorsan iyiliğin için düşünüyor olabilirler
  15. UcryXc

Herkesi sahte sanmak

Daha az önce evimi turladığım kabustan uyandım şu an burası gerçek mi diye soruyorum bende
  16. UcryXc

Korona hastalığına yakalandım ?

Bol bol vitamin
  17. UcryXc

Arkadaşlarım beni kıskanıyormuş gibi geliyor

ADAM DOGRU SOYLUO
  18. UcryXc

Donanım Arşivi Forum Üyeleri En Sevdiği Oyun Serisini Söylüyor

Resident evil seri
  19. UcryXc

Youtube Music vs Spotify

O nedir hocma 1627918348 Kanka spotfy çalma listemi youtube musice taşıma yaz youtuba çıkıyor nasil olacağı
Top Bottom