Arama sonuçları: *

• Users: Xeaph
  • In Windows
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. Xeaph

Windows 11 Multimedya Paneli

Hocam çok çok teşekkür ederim. Biraz garip çalışsa da ikinci vermiş olduğunu linkteki (ModernFlyouts) uygulama işime yaradı. Gerçekten çok teşekkür ederim, ilaç gibi geldi :)
  2. Xeaph

Windows 11 Multimedya Paneli

Dostlar win 10’da olan bu multimedya panelini win 11’de kullanabilir miyim? Bunun bir yöntemi var mıdır? Ya da önerebileceğiniz uygulama, eklenti vs var mıdır? Teşekkürler.
  3. Xeaph

Sıfır Sistemim Açılmıyor

Merhabalar dostlar, sıfır pc topladım. Ekran kartı harici her şey montajlı gelmişti. Ben ekran kartını kendim taktım ve sistemi açtım. Klasik kullanıcı girişi vs yaptım. Sistem açıldı fakat bi yavaşlık ve ufak donmalar sezdim. Sonrasında güncellemelerini yüklemeye geçtim. Yükledikten sonra...
  4. Xeaph

En kullanışlı win 10 iso

Dostlar pc ye format atacağım uzun zaman oldu temizlemem gerekiyor. İso dosyası arıyorum da bana şöyle arka planda gereksiz çalışan uygulamaları kapatan, performans odaklı revize edilmiş bir iso dosyası lazım. Önerebileceğiniz var mıdır? Win 10 olması şart bu arada. Teşekkürler şimdiden.
  5. Xeaph

Laptop Ekranında Kararmalar

Sorunu 144 hz den 60hz e çekerek çözebildiğimi fark ediyorum. Bu neye işaret ediyor sizce?
  6. Xeaph

Temmuz gibi almıştım sanırım. Garantisi devam etmekte ama neden olduğunu çözememek deli ediyor beni. 1674678710 Şu an tekrar aynı sorunu yaşıyorum ve bu sefer kapatıp açmak da çözüm olmuyor.
  7. Xeaph

Acer firmasının bana windows önerisinden sonra onlara hiç güvenesim gelmiyor yani. Ekranda bir sorun olması ihtimalini düşündüm fakat elimle ne kadar oynama yapsam da tepki vermiyor. Kapatıp açtığımda hiçbir sorun yokmuş gibi eski haline dönüyor. Ekranla alakalı gibi gelmedi bana açıkçası.
  8. Xeaph

Dostlar elimde linkteki cihazdan var. Normal kullanımda bir süre sorun yokken bir anda ekranda siyah şeritler çıkmaya başladı. Bazen çok büyük boyutta bazen de üst kısımda belli bir alan beliriyor ve kapatıp açana kadar gitmiyor. Acer'i aradım win 11 pro kurmuşsunuz o yüzden yapıyor, win 11 home...
  9. Xeaph

Pc Otomatik Win 11'e Geçti

Son güncellemeyi geri al yöntemiyle win 10'a geri döndüm. Şimdi evimde hissediyorum işte
  10. Xeaph

Sistem kurtarma seçenekleri sıfırlanmış halde. Yalnızca win 11 kurduğu kayda dönebiliyorum. Bildiğin zorla geçirdiler ya. Win 10 key bulup geri dönecem ya istemiyorum bunu.
  11. Xeaph

Dostlar ben win 7'den win 10'a geçeli 4-5 sene oluyor. Geri kafalıyım ben eskileri hep daha çok severim. Alıştığım sistemlerden kolay kolay vazgeçemem. Win 11 benim gözümde yok hükmündedir. Yöntem bileniniz varsa yardım edebilir mi?
  12. Xeaph

Dostlar daha yeni pc yi kapatacakken güncelleme istedi güncelle ve kapatı seçtim. Geldiğimde pc yi açıp bir de baktım ki win 11'e geçmiş. Bana teklif geldi fakat kabul etmemiştim. Şimdi neden kendiliğinden geçirdi beni win 11'e? Bunu geri almanın sistem kurtarma seçeneğinden başka bir yolu var...
  13. Xeaph

Windows 11 hazır halde mi sizce?

Yalnız iyi boş yaptın ha
  14. Xeaph

Windows 11 hazır halde mi sizce?

Dostlar Windows 11 geçilebilecek durumda mıdır sizce? 10 pro kullanıyorum, değer mi değmez mi bilemedim. Görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler. Sistemim: Ryzen 5 5600 Rtx 3060 16 ram
  15. Xeaph

UEFI Nasıl yapacağım bilmiyorum

Dostlar usb bellekten format atacam bilgisayarıma. Fakat boot seçeneği yok ve uefı ya geçemiyorum bu yüzden. Legacy olduğunu söylediler ama çok bi bilgim yok bu konuda. Format ekranına nasıl geçmem gerekiyor. Gerekli görselleri ekleyebilirim isteğiniz üzerine.
  16. Xeaph

Win 10 Key Güvenilir mi?

Kral inan söylediklerini yapmak yerine 3.40 TL'yi verip kodu kopyala yapıştır yapmayı tercih ederim. Ama emeğine sağlık belki birilerinin işine yarar.
  17. Xeaph

Win 10 Key Güvenilir mi?

Aldım bakalım gelecek mi bilmiyoruz. Gelmezse de umurumda olmaz yani. 1592852027 Arkadaşlar bu site çalıştı. 3 dakika sonra key geldi. Girdim kodu tak etkinleştirdi direk. 3.40 TL fiyatıyla bir kola parası bile değil. Kesinlikle öneririm. @eyupseker Teşekkür ederim kral, senin aracılığınla...
  18. Xeaph

Win 10 Key Güvenilir mi?

Açıkçası 3.40 olanı denemeyi düşünüyorum. Boş çıksa bile zararım olmaz.
  19. Xeaph

Win 10 Key Güvenilir mi?

Bu fiyata olması normal midir ya? Kaç saatte yollarlar keyi?
  20. Xeaph

Win 10 Key Güvenilir mi?

Pardon siteyi vermeyi unutmuşum. https://www.saglamlisans.com/urun/windows-10-pro-lisans-key-satin-al/
Top Bottom