Neler Yeni

Pc Otomatik Win 11'e Geçti

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Ahmet Aytekin
Dostlar daha yeni pc yi kapatacakken güncelleme istedi güncelle ve kapatı seçtim. Geldiğimde pc yi açıp bir de baktım ki win 11'e geçmiş. Bana teklif geldi fakat kabul etmemiştim. Şimdi neden kendiliğinden geçirdi beni win 11'e? Bunu geri almanın sistem kurtarma seçeneğinden başka bir yolu var mıdır?

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
Dostlar daha yeni pc yi kapatacakken güncelleme istedi güncelle ve kapatı seçtim. Geldiğimde pc yi açıp bir de baktım ki win 11'e geçmiş. Bana teklif geldi fakat kabul etmemiştim. Şimdi neden kendiliğinden geçirdi beni win 11'e? Bunu geri almanın sistem kurtarma seçeneğinden başka bir yolu var mıdır?
win 11 daha iyi geldi bana baya geliştirmişler

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,253
İsim
Olcay akbulut

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Ahmet Aytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dostlar ben win 7'den win 10'a geçeli 4-5 sene oluyor. Geri kafalıyım ben eskileri hep daha çok severim. Alıştığım sistemlerden kolay kolay vazgeçemem. Win 11 benim gözümde yok hükmündedir. Yöntem bileniniz varsa yardım edebilir mi?

milenix

80+ Gold
bi o yöntem var birde sıfırdan kurulum

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
USTA 11 İ ÖVECEKTİM MAVİ EKRAN YEDİM BÖYLE Bİ ŞEY OLABİLİR Mİ
Mesaj otomatik birleştirildi:

fena zortladım yalnız :kekw:
aahaha bende yaşadım şu aralar sıkıntı yok umarımda olmaz ama adamlar iyi yapmış

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Ahmet Aytekin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sistem kurtarma seçenekleri sıfırlanmış halde. Yalnızca win 11 kurduğu kayda dönebiliyorum. Bildiğin zorla geçirdiler ya. Win 10 key bulup geri dönecem ya istemiyorum bunu.

Dahası  
Reaksiyon skoru
901
İsim
Onur Uygun
İlgilendiği Kategoriler
PC toplama
Instagram
onur27uygun
hiç mavi ekran yemedim

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,253
İsim
Olcay akbulut
aahaha bende yaşadım şu aralar sıkıntı yok umarımda olmaz ama adamlar iyi yapmış
ben dün ramlerin gecikme değerleri ile oynamıştım ondan olabilir mi? 18 cl idi alt değerler 22 gibi bi şeydi cl yi 16 diğerlerini 19 yapmıştım

ben dün ramlerin gecikme değerleri ile oynamıştım ondan olabilir mi? 18 cl idi alt değerler 22 gibi bi şeydi cl yi 16 diğerlerini 19 yapmıştım
düzeltiyim bari ödüm koptu çalışmalar gidecek diye allahtan auto save açıkmış

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
407
İsim
Ahmet Aytekin
Son güncellemeyi geri al yöntemiyle win 10'a geri döndüm. Şimdi evimde hissediyorum işte

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.

düzeltiyim bari ödüm koptu çalışmalar gidecek diye allahtan auto save açıkmış
driverler güncelleyince düzeldi bende

FrankEnsQ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
994
İsim
''FrankEnsQ'' Derler.
benim her şey güncel sanırım hocam bios, driver fln
muhtemelen ayar bozulmuştur ben sinerjiden almıştım adamları arıyorum bi sıkıntı olursa çok yardımcı oluyorlar sende nerden aldıysan arayabilirsin pro lar yardımcı oluyor

Top Bottom