Arama sonuçları: *

1. YASOGRALL

İyi kavga edecek adam lazım

Kardeşim Türkiye de istatistiklere göre her 3 gençten birisi dövüş sporunda şampiyonluğa sahip.
  2. YASOGRALL

Arkadaşlar sabah aç karna Fight Club, ara öğünde killa hakan fayt kulüp. Akşamları da yuri boyka, maraz ali!, kuzey tekinoğlu ile kendilerine doping yapıyorlar(öğle öğünü 1 saatlik karışık Eminem)
  3. YASOGRALL

Kusura bakma kardeşim üstünden 6 yıl geçmiş öğreneli unutmuşum.
  4. YASOGRALL

Sen fazla alaycısın heralde hemen yaşa vuruyorsun birşeyler, böyle bi konuyu açanlar kaç yaşında çok merak ediyorum.
  5. YASOGRALL

https://hizliresim.com/N4WQEk Aklıma gelen tek şey
  6. YASOGRALL

Sinyal Yakınlaştırıcı Ne Kadar İşe Yarıyor?

Xiaomi nin wi fi dağıtıcısını kullanıyorum evin her yerinden çekiyor 300mps ye kadar destekliyor. Zaten Türkiye de böyle net yok.
  7. YASOGRALL

Steam 5 dollar harcamak

Güzel kardeşim daha 3 saat önce yükleme yaptım. mesela kısıtlı hesapta iken arkadaş ekleyemiyordum,pazarı kullanamıyordum. yüklediğim anda hepsini kullandım.7 gün falan beklemedim.
  8. YASOGRALL

Steam 5 dollar harcamak

yani kardeşim dediğim gibi. steam cüzdanıma 50 TL ekledim. anında tüm özellikler açıldı.
  9. YASOGRALL

Steam 5 dollar harcamak

kısıtlı hesaptan çıkmak için 50 TL lik harcama yapmamızı istiyordu. bugün 50 TL yükledim,harcamadan kısıtlı hesaptan çıktı. arkadaş ekleme özelliği,pazarı kullanma bu özellikler açıldı. pardon ben 50 TL yüklediğim için aklımda öyle kalmış. kısıtlı hesaptan çıkmak için 5 dolar harcama yapmamız...
  10. YASOGRALL

LGS ve YKS'nin Yapılması Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?

Yapılmasını kesinlikle yanlış buluyorum. Ülkemizde her ne kadar iyiye gidilsede, 2.5 milyon öğrenci ve ailelerini riske atmak çok saçma. Sınavı tecrübe eden arkadaşlar bilir o günün kalabalığını,yoğunluğunu. 2.Dalganın başlangıcı için mükemmel ortam.
  11. YASOGRALL

Pokémoncular buraya

charmenderrrrrrrrrr 1591294077 Charmeleon'a dönüşürken heyecandan ağlama krizine girmiştik kuzenimle.
  12. YASOGRALL

Yardım Kedim acayip tüy döküyor.

1 ay öncesine kadar benimde aynı sorunum vardı.Sadece yarım saat oturduğu yer bile tüyle dolup taşıyordu.internetten araştırma yaptım yıkamak için,yeterince araştırma yaptıktan sonra yıkadım. tüy dökülmesi azaldı.AMA ben yıkamayı önermiyorum çünkü doğası gereği hoşlanmıyor ve yeterince temiz...
  13. YASOGRALL

Üniversite Sınavına Ne Zaman Hazırlanmaya Başladınız?

Çok kasmana gerek yok. Sadece düzenli çalışmaya odaklan 11.sınıfı 11de bitirmek çok önemli. 12de sıkıntı çekmemek adına. eğer sayısal isen Yazın, Fen kısmını ve Matematiği 9 10(tyt'ye hazırlanma amaçlı değil) temelini sağlamlaştırmanı öneririm.Eğer TM isen yine aynı şekilde 9 10 matematiği...
Top Bottom