Arama sonuçları: *

1. Yasin / EsquaReD

İzmir bisiklet grubu kuruyorum

Senin yaş kaç
  2. Yasin / EsquaReD

Orası çok kalabalık olur zevk alamayız. Doğaya daha yakın bir yerler lazım ama neresi bilmiyorum tam olarak.
  3. Yasin / EsquaReD

Güzergaha bağlı olarak katilabilirim. 35 40 km suremem ama genelde 5km falan sürüp eve dönüyorum
  4. Yasin / EsquaReD

Yeni aldığım bisikletten ses geliyor

Tekerleri tek tek kaldır elinle çevir diske kulağını yanastir sürtme sesini iyice sez. Eğer tekerlek hıza göre çabuk duruyorsa disk ayarında problem vardır. Yeni olduğu içinde yanabilir biraz sürdükten sonra da geçebilir.
  5. Yasin / EsquaReD

A101 Gelen Bisiklet...

Kaliteliye benziyor hissiyatı alma düşüncen varsa yapıştır. 1655788102 Bu arada bimde ki bisikletin linki varsa rica edebilir miyim?
  6. Yasin / EsquaReD

A101 Gelen Bisiklet...

Hocam ben aldım ama hala kurulumunu yaptırmadım :D Kutusunda bekliyor öylece ne zaman kurup deneme fırsatım olur bilmiyorum xd
  7. Yasin / EsquaReD

Bisiklet önerisi istiyorum.

Bu a 101deki bisikleti aldım daha kurmadım kutusunda bekliyor nasıldır sence?
  8. Yasin / EsquaReD

A101 Gelen Bisiklet...

Bisikleti aldım 2700 TL'ye bisiklet aşırı ağır geldi, kurulum için 50 TL isteniyor ek olarak
  9. Yasin / EsquaReD

A101 Gelen Bisiklet...

indirim koduyla birlikte 2700e denk geliyor sizce alınır mı yakınımda ki şubede 1 adet kalmış.
  10. Yasin / EsquaReD

corelli snop 5.1 vs bisan mtx 7300

corelli 5.3 daha iyi gibi
  11. Yasin / EsquaReD

ilk defa bisiklet alacağım yol bisikleti alsam sorun olur mu?

Kardeşim attığın ilana baktım fakat amortisör yok o bisiklette. Tamamen asfalt yolda yol bisikleti olarak kullanılabilir. Engebeli yerlerde kullanmak beni rahatsız etmez dersen alıp sürebilirsin.
  12. Yasin / EsquaReD

vıtes gecıslerınde zıncır surtuyo

Ön vites aktarıcı tellerinden kaynaklı bir sebep olmalı bunu kendin de halledebilirsin belki. Bisiklet sürerken zincir hiçbir zaman çapraz olmamalı. Misal arka vites 5teyken ön vites 2 de olmalı. Arka vites 1 de olup ön vites 3 te olursa zincir çapraz durur hem aktarıcıların zarar görür hem de...
  13. Yasin / EsquaReD

Yenı bısıkletım sızce ıyımı

Hidrolik fren ne zamandan sonra eskimeye başlıyor onunla ilgili bilgin var mı ?
  14. Yasin / EsquaReD

Snoop 5.3 modeli nasıldır alsam pişman olur muyum engebeli yerlerde sürücem. Şehir içi ama yine de yollar çok bozuk ormanlık alanlarda var tatmin eder mi beni. Sürekli masraf falan çıkartır mı ?
  15. Yasin / EsquaReD

Corelli markası da güzel bir marka diyorlar benim pek fikrim yok ama geçen gün letgo da bir bisiklet mağazasının ilanını gördüm. Corelli snoop 5.3 29 jant 24 vites hd disk fren shimano set İnternette ffiyatı 2100tl adamlar kampanya yapmıştı 1850 TL ye satıyorlardı sıfırını. Üstelik evine kadar...
  16. Yasin / EsquaReD

Sıfır mı aldın kardeşm güzele benziyor ince lastikli yol bisikleti galiba bu hayırlı olsun
  17. Yasin / EsquaReD

Bu bisikletlerden hangisi alınır ??

Pek deneyimim yok ama son zamanlarda bisiklet araştırıyorum 2.el denk getirirsem alacak gibiyim. Ben alacak olsaydım aralarından Kron XC150 yi seçerim.
  18. Yasin / EsquaReD

rockrider 340 aldım nasıl bisiklettir

Rockrider 520 buldum bi tane ben letgodan fotoğraflarda baya temiz mekanik disk fren var 27,5 jant 24 vites ön lastik değişecek bi o var. 1400 diyor ben de bin diyeceğim bakalm ne dicek.
  19. Yasin / EsquaReD

Valla güzele benziyor kullanımı falan nasıl ilk hissiyat ben 10 yıldır sürmüyom bisiklet.
  20. Yasin / EsquaReD

İyi almışsın resimdekinin aynısı mı
Top Bottom