Neler Yeni

Yenı bısıkletım sızce ıyımı

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Sıfır mı aldın kardeşm güzele benziyor ince lastikli yol bisikleti galiba bu hayırlı olsun

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
cok sagol bu sehır bısıkletı ınce lastıklı sıfır sence saglamıdır corellı marka
Corelli markası da güzel bir marka diyorlar benim pek fikrim yok ama geçen gün letgo da bir bisiklet mağazasının ilanını gördüm. Corelli snoop 5.3 29 jant 24 vites hd disk fren shimano set İnternette ffiyatı 2100tl adamlar kampanya yapmıştı 1850 TL ye satıyorlardı sıfırını. Üstelik evine kadar getiriyoz isterseniz kapınızın önünde kurulum yapıyoruz sizde görebilirsiniz demişti güzel fiyattı ama bende 1500tl vardı alamadım. Senin bisikletinde güzel v-fren bakımı falan kolay olur hidrolikle yağıyla uğraşmazsın. İlk ay 1 defa ücretsiz bakımı oluyormuş baktır kesin.

rookie27

80+ Gold
Ortalama bir bisiklet ne iyi ne kötü hayırlı olsun pişman olmazsın ama.
Bu arada o paralara az daha koyup Mosso alabilirdin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Samet Boztoprak
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Corelli markası da güzel bir marka diyorlar benim pek fikrim yok ama geçen gün letgo da bir bisiklet mağazasının ilanını gördüm. Corelli snoop 5.3 29 jant 24 vites hd disk fren shimano set İnternette ffiyatı 2100tl adamlar kampanya yapmıştı 1850 TL ye satıyorlardı sıfırını. Üstelik evine kadar getiriyoz isterseniz kapınızın önünde kurulum yapıyoruz sizde görebilirsiniz demişti güzel fiyattı ama bende 1500tl vardı alamadım. Senin bisikletinde güzel v-fren bakımı falan kolay olur hidrolikle yağıyla uğraşmazsın. İlk ay 1 defa ücretsiz bakımı oluyormuş baktır kesin.
bızım burda o markanın yerı yok ama ben kurulumunu salacano bayısınde yaptırıcam zaten onlar bakarlar

JkarZz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet emre kara
Corelli iyi markadır bende snoop 3.1 modeli var bakımını iyi yaparsan sıkıntı yaşıyacağını düşünmüyorum .

rookie27

80+ Gold
ne kadar koysam mesala
Mosso fiyatları iyice uçmuş kusura bakma.

Bu bisikleti önerecektim ama aradaki fiyat farkı çok.

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
Corelli iyi markadır bende snoop 3.1 modeli var bakımını iyi yaparsan sıkıntı yaşıyacağını düşünmüyorum .
Snoop 5.3 modeli nasıldır alsam pişman olur muyum engebeli yerlerde sürücem. Şehir içi ama yine de yollar çok bozuk ormanlık alanlarda var tatmin eder mi beni. Sürekli masraf falan çıkartır mı ?

JkarZz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet emre kara
Snoop 5.3 modeli nasıldır alsam pişman olur muyum engebeli yerlerde sürücem. Şehir içi ama yine de yollar çok bozuk ormanlık alanlarda var tatmin eder mi beni. Sürekli masraf falan çıkartır mı ?
O modeli bilmiyorum fakat hidrolik veya fren diskli olanların bakımı bi tık fazla v frenli bişey tercih edersen daha ucuz olur araştırıp iyi bir pabuc da alırsan tadından yenmez

Yasin / EsquaReD

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,015
İsim
Yasin
O modeli bilmiyorum fakat hidrolik veya fren diskli olanların bakımı bi tık fazla v frenli bişey tercih edersen daha ucuz olur araştırıp iyi bir pabuc da alırsan tadından yenmez
Hidrolik fren ne zamandan sonra eskimeye başlıyor onunla ilgili bilgin var mı ?

JkarZz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Ahmet emre kara

Bu abi derine inmeden anlatmış.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hidrolik fren ne zamandan sonra eskimeye başlıyor onunla ilgili bilgin var mı ?
O konu hakkında fikrim yok bende hidroliğe girişcektimde bakımıyla vesaire uğraşmak istemediğimden girişmedim

Top Bottom