Arama sonuçları: *

1. Yasin Çelik

Üniversitede Burs Alabileceğimiz Kurumlar

KYK bursu alıyorsan özel kurumların çoğu burs vermez ancak bunlardan birini kazanmış olman kyk almana engel değil. KYK çıkarsa çıkan bursu iptal etmen gerekir ama.
  2. Yasin Çelik

18 yaşından sonra ailemizin maddi durumuna göre hareket etmeleri bence de çok doğru değil ancak hukuki olarak erişkin olsan dahi ailenin sana bakma yükümlülüğü bulunuyor. Kurumlar da genelde bunu dayanak alarak ailenin gelirinin seninle eşit oranda paylaşıldığını baz alıyorlar. Ailen ile...
  3. Yasin Çelik

Kurumdan kuruma değişmekle beraber birçoğu ağustos sonu ve eylül ayında alıyor başvurularını.
  4. Yasin Çelik

Genelde vakıfta tam burslu ve devlette okuyanları kapsıyor.
  5. Yasin Çelik

Merhaba arkadaşlar, yükseköğretim için birçok kurum bu tarihlerde burs başvurularını başlattı. Bu konu altında burs veren kurumları birbirimizle paylaşalım istiyorum. Şu anda burs alanlar aldığı kurumu paylaşırsa, başvuru yapanlar başvurduğu kurumları paylaşırsa birbirimize destek olmuş oluruz...
  6. Yasin Çelik

🚨YKS SONUÇLARI AÇIKLANDI🚨

EA 8600 misss
  7. Yasin Çelik

YKS-2023 Soruları Satılıyor!.. (Dark Web)

Agora dolandırıcı bir platform, dikkate almaya değmez ilanların tamamı sahte.
  8. Yasin Çelik

Mert hocanın hangi kampını izlemeliyim?

Güncel olanı izlemeni öneririm, hem yeni videoları daha güzel hem de son senenin çıkmış soruların hesaba katarak konu anlatımı yaptığı için daha verimli olur.
  9. Yasin Çelik

Trigonometri kimden dinlenir

Mert hocayı tek geçerim trigoda
  10. Yasin Çelik

Üniversite Sınavı Hakkında

Alp, güzel dostum. Seni görmeyi özlemişim. Ben de bu sene sınava gireceğim. Özel olarak sorularını cevaplayabilir yardımcı olabilirim sınavla alakalı her konuda. İnstagram hesabım @yasinimcelik oradan yazarsan daha iyi olur. Her zaman, her konuda müsaitim senin için. <3
  11. Yasin Çelik

Üniversite hazırlık 2. Dönem

Ben de şu an üniversiteye hazırlanıyorum ve dediğin gibi benzer bir durumdayım çok sıkışmış hissetmiyorum kendimi. Bu başarısız yada tembel bir öğrenci olduğun anlamına asla gelmez. Herkesin psikolojisinin geçirdiği süreçlere verdiği tepki farklı şekillerde olabilir. Ders çalışma konusunda...
  12. Yasin Çelik

Yardım! ptt bursluluk kartım kayboldu

PTT'ye git, yenisini versinler sorun olmaz.
  13. Yasin Çelik

Denemede netlerim çok düşük

Kanka hiç moralini bozma. Netler bir anda artmaz. Verimli olduğunu düşünüyorsan çalışmalarını aynı şekilde devam ettir. Mutlaka artış olacaktır.
  14. Yasin Çelik

Lisedeyken başka okulun yurduna yerleşebilir miyim

Mümkünatı var ama çok istisna öğrenci alınıyor. Muhtemelen devlet parasız yatılılık ile gelemezsin ücret ödemen gerekir. Kalacağın yurdu önceden belirleyip konuşursan yardımcı olurlar bence. Ben de yurtta kalıyorum, okulumuzun yurdunda diğer okullardan kalan bir iki kişi var.
  15. Yasin Çelik

Aşçılık için hangi üniversiteler iyidir ?

İstanbul Bilgi Üniversitesi iyidir.
  16. Yasin Çelik

Faber-Castell 2011 Grip sadece "30TL" (süreli)

Bir kalemin bu kadar önemli olduğunu bilmiyordum. Faber Castell Tri Click benimkinin adı, iyi midir?
  17. Yasin Çelik

Faber-Castell 2011 Grip sadece "30TL" (süreli)

Kargo olmasaydı alırdık be...
  18. Yasin Çelik

Lisede sınıflar değişti mi

Seçtiğin alana göre değişti tabi ki sınıfın.
  19. Yasin Çelik

Fen lisesinden hukuk kazanılırmı?

Hukuk istiyorsan Fen lisesine gitmeni kesinlikle önermem.
  20. Yasin Çelik

🔴🔵 Nicolas Flamel'in Simya ve Kimyaya katkıları nelerdir? 🔴🔵

Ölümsüzlüğü ve Felsefe taşını bulduğu düşünülen simyacı abimiz.
Top Bottom