Arama sonuçları: *

1. Yiğit KAMURAY

Tamamen beyaz bir hazır sistem önerir misiniz

İşlemci gözükmüyor zaten. :D Ki yapılır da bu bütçeye zor. Sadece PSU kablolarına 3000 TL harcaması lazım.
  2. Yiğit KAMURAY

Başlıkta arkadaş tamamıyle beyaz bir sistem istemiş. Tek bir parçası beyaz olan bir sistem önerilmiş ki o bile tamamen beyaz değil.
  3. Yiğit KAMURAY

Ekran kartı, PSU, AIO, RAM ve anakart siyah? Kasanın içi siyah. Bir tek kasanın dışı beyaz.
  4. Yiğit KAMURAY

6700xt 5600x 12.000TL büyük indirimler

Onlar zaten alınmamalı. Giriş seviyesi B550 kadar saçma anakartlar yok şahsen.
  5. Yiğit KAMURAY

Mosfet soğutucusu zaten olmalı bir B550 çipsette. VRM'lerine baktığımızda 5600X'i anca kaldırır bu anakart. İşlemci yükseltmesi mümkün değil yani.
  6. Yiğit KAMURAY

Katılıyorum ancak piyasa çok ani bir düşüşte. Yüksek bütçeli madenciler hariç 3-5 kartı olan madenciler sessiz sedasız satmaya çalışıyor kartlarını ederleri düşmeden.
  7. Yiğit KAMURAY

Sharkoon diye kötülemiyorum. Kasanın üzerinde Mesh panel var bu güzel. Ön tarafı temperli cam olmasına rağmen ön tarafın yanında hava için giriş yeri var. Yine de; kasanın fiyatına baktığımızda yeterli değil. Elbette kötü bir hava akışı yok ancak iyi diyemeyiz. Yeterli desek yeridir. Kasanın...
  8. Yiğit KAMURAY

Şu anki piyasada yok ne yazık ki. Sadece sistemin hatalarını belirtiyorum ki alacak kişi ona göre alsın. Daha iyi bir önerim olduğunu söylemedim. Kasa iyi değil giriş seviyesi bir kasa ve hava akışı konusunda çok kötü olmasa bile kesinlikle iyi değil. SSD evet kronik sorunu yok ve güzel bir...
  9. Yiğit KAMURAY

Piyasa yavaş yavaş düzeliyor. SN550 SSD Ultra 3D'nin reskin'i DRAM bulundurmuyor. Kasa pek iyi değil. PSU çok yüksek ihtimalle hiç önermediğim Sharkoon SHP 650 V2. Anakart en dandik B550'lerden...
  10. Yiğit KAMURAY

rtx 3070 li sistem ..

22'ye alınmaz asla ama asla.
  11. Yiğit KAMURAY

Elraenn Parva ssd kronik sorunlu mu

Ek olarak Patriot almaya gerek yok ki? 240 + 240GB veya 500GB. Üstelik A2000 daha kaliteli. Patriot'un tercih edilmesinin tek sebebi ucuz olması. Yoksa çok iyi bir SSD değil. DRAM bulundurmuyor ve ısınan, giriş seviyesi hatta neredeyse kötü diyebileceğimiz bir kontrolcüye sahip. A400 ile aynı...
  12. Yiğit KAMURAY

310TL fark 250GB'lık değil 500GB'lık model için. Yani 310TL farkta 240GB'tan 500GB'ya çıkıyor. 1623318703 Yok attığım SSD'leri M.2 SATA'ya örnek olarak attım.
  13. Yiğit KAMURAY

NVMe değil hocam, M.2 SATA. Neredeyse bütün SATA SSD'lerin zaten M.2 SATA versiyonları var. Örneğin bunların hepsi SATA SSD'ler. https://www.akakce.com/ssd/en-ucuz-kingston-240-gb-a400-sa400m8-240g-m-2-sata-3-0-fiyati,446681839.html...
  14. Yiğit KAMURAY

Kronik sorunlu değil sadece çok kalitesiz. Kalitesiz olduğunda ise sorun yaşayan çok fazla kişi oluyor. Dolaylı şekilde diyebiliriz. 2D NAND kullanması şaka gibi. Giriş seviyesi ve ısınan bir kontrolcü. DRAM bulundurmuyor. 50TL verip A2000 yapsaydınız keşke. 1623318140 M.2 SATA bu, M.2 NVMe...
  15. Yiğit KAMURAY

Elraen Parva - inventuscom - Öneri ve bilgi istiyorum.

SSD kronik sorunlu değil çok kalitesiz. 2D NAND kullanan, kötü ve ısınan bir kontrolcüye sahip, DRAM bulundurmayan bir SSD. Önermiyorum ancak kronik sorunlu değil.
  16. Yiğit KAMURAY

Arkadaşımla DA Sistem 5 Aldık Ancak Ağrılıkları Farklı Gözüküyor

3KG olan kutu. 12KG olan sistem. İtopya ayrı gönderiyor. 1622068641 Aslında 3KG civarına inen Mini-ITX sistemler var ancak elbette bu sistem olamaz.
  17. Yiğit KAMURAY

bu sistem 1080pde darboğaz yapar mı?

Alırken 49TL verip anakartı B450 Tomahawk Max yapmanızı öneririm. SSD'yi Kingston A2000 yapmanızı öneririm. Geldiğinde sıvı soğutmayı satıp yerine ID-Cooling SE-207-XT almanızı öneririm.
  18. Yiğit KAMURAY

bu sistem 1080pde darboğaz yapar mı?

Yapmaz ancak o sistemin hakettiği 2K'dır.
  19. Yiğit KAMURAY

pqueen-gamer pc si alınır mı??

Böyle bir sisteme öyle bir para verilmez. Aceleniz yoksa bekleyin birkaç ay boyunca bu fiyata 5600X + 3070 sistem çok rahat toplarsınız.
  20. Yiğit KAMURAY

QP Nitro fiyatına değer mi

Kasa kötü, ekran kartı ısınma sorunlu. Onun dışında gayet iyi. SSD'de kronik sorunlu ama harici alacağım demişsiniz. Ayrıca alırsanız işlemciyi R3 3300X yapın.
Top Bottom