Arama sonuçları: *

1. Y

Hawk fab alınır mı 4.499 TL?

hawk kullanıyorum eksilerini söyleyim sağ ve solda kolu koyma yerleri küçük geliyor birde bel mınderı sureklı aradaki boşluğa kaçıyor onun dışında guzel koltuk terletmıyor ben memnunum bunlara takılmassan alabılrısın
  2. Y

Gençer Gaming mağduriyet ve saçmalıkları

Hocam teknobiyotik ile işlemci kavgam olmuştu thh ye başvurdum ve hakkımı söke söke aldım tabiri caizse. Ama mahkeme 3-4 ay sürebiliyor siz başvurunuzu para iadesi olarak değilde parasını ödediğiniz rx 6800lü kasayi istiyorum şeklinde açarsanız mutlu sona ulaşırsınız geçmiş olsun cidden sinir...
  3. Y

Teknobiyotik hatalı ürün kabul etmedi

Güncelleme THH davası yaklaşık 3 ay sürdü karar lehime çıktı para iadesi alicam ve teknobiyotik inceleyip ürünü bana geri gönderirken karşı ödemeli göndermişti onun parasınıda alicam ve karardan sonra benden ürünü tekrar istediler para iadesi için karşı bende kargoyu ödemeli göndericem :) Fakat...
  4. Y

Teşekkür ederim thh başvurumu yapıyorum
  5. Y

Neden bilmiyorum çok güldüm reis sağolasın 1678346141 Öyle videom yok reis direk thh başvuru yapıyorum ozaman
  6. Y

Tray almıştım kutusuz
  7. Y

Beyler n11.com üzerinden teknobiyotik satıcısından ryzen 5 5600 aldım fakat görselde ki gibi sağ alt köşede bir pin yok diğer iki pin yamuk geldi iade talebinde bulundum fakat iademi reddettiler n11.com ile konuştuğumda ise ürünü tamir Edip göndereceklerini tamir olmama şansı olduğunu ilettiler...
  8. Y

2. El Pc Satamama Sorunu

ticarette nasip önemli kardeşim nasibinde varsa ilk koydugun gün satarsın veya çok beklersin ihtiyaçlının senin ilanını görmesine bağlı
Top Bottom