Neler Yeni

2. El Pc Satamama Sorunu

LEGØLAŚ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Bünyamin Alper
Merhabalar
Halihazırda kullanmış olduğum kasam DA v4.5 5600g apu sistemi yaklaşık 1 aydır satma kararı aldım. 2. El sitelerinde ilan açtım ancak ne yaptıysam satamadım. 2. El sitelerinde benzer sistemlerin fiyatlarını araştırdım 7500TL civarı satılıyorlar ancak ben 6500TL ye bırakın satmayı teklif bile almıyorum neden?

r4NG3r

80+ Silver
Merhabalar
Halihazırda kullanmış olduğum kasam DA v4.5 5600g apu sistemi yaklaşık 1 aydır satma kararı aldım. 2. El sitelerinde ilan açtım ancak ne yaptıysam satamadım. 2. El sitelerinde benzer sistemlerin fiyatlarını araştırdım 7500TL civarı satılıyorlar ancak ben 6500TL ye bırakın satmayı teklif bile almıyorum neden?
pahali çünkü.sisteme baktim sifir alsan 7300 felan yapiyor hepsi ki bilmeyen birine apu satamazsin ekran karti olmayinca direkt vazgeciyorlar,bunu arayan birine satman lazim 5500e felan anca belki

LEGØLAŚ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Bünyamin Alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
pahali çünkü.sisteme baktim sifir alsan 7300 felan yapiyor hepsi ki bilmeyen birine apu satamazsin ekran karti olmayinca direkt vazgeciyorlar,bunu arayan birine satman lazim 5500e felan anca belki
Hocam akakçeden tek tek topladığım zaman 7918 TL tutuyor 5500 çok ölü fiyat değilmi

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Teknoloji Eğitim Konu Dışı
sende iyice öldürdün

Yseyrek

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
142
İsim
Yasin Seyrekoğlu
Hocam akakçeden tek tek topladığım zaman 7918 TL tutuyor 5500 çok ölü fiyat değilmi
ticarette nasip önemli kardeşim nasibinde varsa ilk koydugun gün satarsın veya çok beklersin ihtiyaçlının senin ilanını görmesine bağlı

LEGØLAŚ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Bünyamin Alper
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Katılıyorum. Bi öneriniz varmıdır peki :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Anladım hocam nasip-ben birbirine çok uzak şeyler
bende aynı konudan muzdaripim razer viper mini satamıyorum

Ravyn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
376
İsim
Adem Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler

e.ozden

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Ensar ÖZDEN
Bilgisayar ikinci el olmuş. O dönem satıldığında -Kampanyalı- fiyatı 4999 TL imiş.
Nitekim ekran kartı fiyatları da düşerken gayet doğal bence satamamanız.

Turabi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,160
İsim
Turabi Çelik
Merhabalar
8k ya 1660 süperli sistem satıldı geçen gün 6kydı galiba foruma özel geldi ekran kartlı ha sizinkinin içinde ekipmanlar varsa bilemem

LEGØLAŚ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
302
İsim
Bünyamin Alper
Bilgisayar ikinci el olmuş. O dönem satıldığında -Kampanyalı- fiyatı 4999 TL imiş.
Nitekim ekran kartı fiyatları da düşerken gayet doğal bence satamamanız.
Dolar kurunun artması işlemci ve anakart fiyatlarını etkiledi hocam o zaman 7200 e tek tek toplanırken şuan 7900 e toplanıyor ekran kartı fiyat düşüşünden bahsediyorsunuz ancak sistem ekran kartlı sistem değil.

Kürşat K.

80+ Titanium
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,345
İsim
Kürşat Kütükçü
İlgilendiği Kategoriler
Elektrik elektronik sistemleri - Bilgisayar Sistemleri - İnternet Hizmetleri Teknik Destek - Teknolojiye dair her şey
Instagram
kursat.kutukcu
Facebook
kursat.kutukcu.1
İkinci el piyasasında alıcıyı cezbetmek için diğer satıcılardan ayırt edilmen gerekiyor buda şöyle olur ilanın güzel anlaşır çekici durması gerekiyor yani öyle başlığa Apu Sistem oyun bilgisayarı vs yazarak olmaz doğru kelimeler doğru alıcıyı çeker resimleri güzel olması lazım he birde RGB vs renkli bir görüntu Bir tık daha çekici oluyor ne kadar alakasız olsada ilgi çekiyor bununla birlikte fiyat en önemli konu fiyatının iyi olması lazım öyle çok yüksek rakamlara zaten gitmez ne yüksek ne düşük olması lazım bir Apu sistem ne kadar güçlü olursa olsun sonuçta ekran kartı yok diğer PC lere göre daha düşük alıcıya sahip bunun yüzünden Uygun fiyatla satışa sunman lazım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
915,760
Üyeler
142,024
Son üye
fratkarkn13
Top Bottom