Arama sonuçları: *

1. Yunus274

Vergi indirimi sadece Türkiye de üretilen cihazlarda geçerli.

Aynen bunlara her şey müstehak daha da beter olsunlar hiç acımıyorum versinler REİSLERİNE oyunu yaşasınlar gecekondularında itibardan tasarruf olmayacağını söyleyen REİSLERİ de 1150 odalı sarayında ejderha meyveli smoothiesini içip keyfine baksın nasıl olsa böyle cahil bir millet olduğu sürece...
  2. Yunus274

Aynen 🍌🍌🍌🍌🍌
  3. Yunus274

Türkiyede üretilip üretilmemesi önemli değil ki kısaca yerli marka alacaksınız diyor adamlar hala Xiaomi,Samsung yazıyorlar lan anlamıyorum ben bunları yazık çok yazık.
  4. Yunus274

Hala Xiaomi,Samsung yazıyorlar bu günün zeka seviyeleri buralarda kaslın hala nasıl umutlu bakıyorsunuz lan siz adam sizi kandırdı yine boş umutlara kapılmayın biz boşuna bunca zamandır Hırsızlar İktidarı demiyoruz siz böyle -99999 IQ ile devam etiğiniz sürece daha siz çok rezil olursunuz yazık...
  5. Yunus274

Aynen :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: Sen aman böyle devam et soğan ekmeğini ye REİSİNE şükürünü ve biatını yap geç köşende otur ha o fotoğrafını da değiştir bu ideolojilerin ile çelişki yaşıyorsun çünkü gitmiş bir de LGBT'li bir oyun karakterinin fotoğrafını yapmış -99999 IQ :kekw...
  6. Yunus274

Cidden şu habere o kadar sevindim ki çok iyi oldu daha da beter olsunlar AKP'ye oy vermeye böyle devam etsinler birde Apül kafalı gençler seviniyordu zır cahiller REİS yaptı ucuza iPhone alacağız uga buga diye al iPhone aldın kardeş bak İphone :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: ...
Top Bottom