Neler Yeni

Vergi indirimi sadece Türkiye de üretilen cihazlarda geçerli.

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Kaynak?
Resmi gazetede yayınlanmadığı sürece hiç bir kaynağa itibar etmeyin. Hepsi prim için yapıyor ve amacına da ulaşılıyor anlaşılan :D

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,440
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Kaynak?
Resmi gazetede yayınlanmadığı sürece hiç bir kaynağa itibar etmeyin. Hepsi prim için yapıyor ve amacına da ulaşılıyor anlaşılan :D
brainlet.gif

Aynen 🍌🍌🍌🍌🍌

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,173
İsim
Berke
@Thadox Kaynak alabilir miyiz?

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hala Xiaomi,Samsung yazıyorlar bu günün zeka seviyeleri buralarda kaslın hala nasıl umutlu bakıyorsunuz lan siz adam sizi kandırdı yine boş umutlara kapılmayın biz boşuna bunca zamandır Hırsızlar İktidarı demiyoruz siz böyle -99999 IQ ile devam etiğiniz sürece daha siz çok rezil olursunuz yazık lan hala adamlar umutlu umutlu yazıyor.
alacağınız telefon modelleri Casper,General Mobile,Vestel başaka model marka hayal etmeyin boşa.

Ben şu iktidarın halk yararına bir şey yapacağına inanmalarına sebep olan nasıl bir hayat yaşamışlar onu merak ediyorum gerçekten. Yani tekerleğin icadından da mı haberleri yok?

NoctuaFanBoyu

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,926
İsim
Hamza Ziya Üstün
Neyse iyi ki 13k ya gt2 pro almışım. Belliydi böyle olacağı. Vergisiz telefonla övünenler zaten paralı troller olduğundan zeka kırıntısı beklememek lazım

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Yazık kafana. Googleye yalandan bı yazı yazınca zeki arkadaslar resmi kaynak sanıyor 🤣
Mesaj otomatik birleştirildi:

Prim isteyen adamlara prim veriyorsunuz yazık harbi

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,440
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Ben şu iktidarın halk yararına bir şey yapacağına inanmalarına sebep olan nasıl bir hayat yaşamışlar onu merak ediyorum gerçekten. Yani tekerleğin icadından da mı haberleri yok?

Aynen bunlara her şey müstehak daha da beter olsunlar hiç acımıyorum versinler REİSLERİNE oyunu yaşasınlar gecekondularında itibardan tasarruf olmayacağını söyleyen REİSLERİ de 1150 odalı sarayında ejderha meyveli smoothiesini içip keyfine baksın nasıl olsa böyle cahil bir millet olduğu sürece daha çok keyif sürecek gibi duruyor ATAMIN verdiği emeklere bazen çok acıyorum çok yazık çok...................

Yazık kafana. Googleye yalandan bı yazı yazınca zeki arkadaslar resmi kaynak sanıyor 🤣

Prim isteyen adamlara prim veriyorsunuz yazık harbi
wojak-blocks.gif

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Aynen bunlara her şey müstehak daha da beter olsunlar hiç acımıyorum versinler REİSLERİNE oyunu yaşsınlar gecekondularında itibardan tasarruf olmayacağını söyleyen REİSLERİ de 1150 odalı sarayında ejderha meyveli smoothie sini içip keyfine baksın nasıl olsa böyle cahil bir millet olduğu sürece daha çok keyif sürecek gibi duruyor ATAMIN verdiği emeklere bazen çok acıyorum çok yazık çok...................

wojak-blocks.gif
Hala siyaset yapıp internette gezen verilere inanıyor. Sana okulda da mi öğretmediler bilginin kaynağını araştır ondan sonra arkasında dur diye 🤣

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Hala siyaset yapıp internette gezen verilere inanıyor. Sana okulda da mi öğretmediler bilginin kaynağını araştır ondan sonra arkasında dur diye 🤣
Siyaset yapıp mı? Arkadaş, senin para biriminin dibi görmesi ve aldığın ürüne iki katı vergi ödemen küresel ısınmanın sonucu mu?

SS Alpha

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
607
İsim
Talha Açıkgöz
Yapmak için yapıyo şaka gibi a

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular