Arama sonuçları: *

1. Yunus274

SON DAKİKA GTA 6 YENİ GÖRÜNTÜLER

Canlı olan bir şeyi nasıl canlandıracaklar oyun dünyası zaten PlayStation'un etrafında dönüyor konsol satamadığı için Xbox zaten 3. parti yayıncı oldu tüm özel oyunlarını PlayStation'a portluyor onu saymıyorum bile PC kullanıcı tabanı PlayStation kullanıcı tabanının çeyreği bile yapmıyor PC'ye...
  2. Yunus274

SON DAKİKA GTA 6 YENİ GÖRÜNTÜLER

Fake bu görüntüler zaten fake oldukları da çok belli oluyor düşmeyin böyle şeylere bu görüntü ULTRA MIAMI 2023 - VICE CITY (Official Aftermovie) adlı YouTube videosundan alınma. Zaten X'de bu paylaşımı yapan kişi topluluk notunu yalan haber yapmaktan yedi.
  3. Yunus274

Microsoft Avtivision CEO'sunu kovmuş!

Aynen öyle.
  4. Yunus274

Microsoft Avtivision CEO'sunu kovmuş!

Activision Blizzard'ın 32 yıldır CEO'su olarak görev yapan Bobby Kotick gittiği için seviniyorlar çünkü şirket içinde Kotick cinsel taciz ve cinsiyet ayrımlarından falan suçlanıyordu ama daha bu hafta Kaliforniya Sivil Haklar Departmanı bu iddialar üzerine Activision Blizzard ile 54 milyon...
  5. Yunus274

Öneri İlk defa souls like oyanamaya çalışan birinin gözünden elden ring.

Bence de bire bir aynı olmaz ama sonuçta Remastered olduğu için benim beklentim sadece grafiksel olarak bir yenilenme zaten God of War oyunları PS2 döneminde çıkmasına rağmen oynanışı ve mekanikleri hala taş gibi zamanın eskitemediği oyunlardan yakında daha detaylı bilgiler görürüz God of War...
  6. Yunus274

Aynen God of War Trilogy Remastered 2024'de PS5'e geleceği söyleniyor umarım kesin gelir tekrardan bu baş yapıtları yenilenmiş grafiklerde oynamak mükemmel olur. https://comicbook.com/gaming/news/god-of-war-games-ps5-remaster-release-rumor/ 2007'de PS2 gibi bir konsolda Sony'nin hikaye sunumu...
  7. Yunus274

Ben online oyunları hiç sevmiyorum zaten biliyorsun hikayeli oyunlar benim ana oyun oynama sebebim bu yüzden en sevdiğim oyun firmaları Sony ve Rockstar Games çünkü adamların yaptığı her oyun emek kokuyor Sony'nin zaten artık oyun yapma maliyeti Hollywood sektöründeki en yüksek para harcanan...
  8. Yunus274

Evet öyle bir kitlesi var zaten dediğim gibi onlar da sayfa sayfa yazılar yazıyorlar fanların uğraştığı bir şey ama bu. Hiç bir souls oyunu hikaye odaklı değil bir oyuncu bu kafa ile başlayacaksa da başlamasını önermem oyunun zaten amacı da bu değil.
  9. Yunus274

Zaten bu arada Souls oyunlarında hikaye olmaz oynanış ön planda olur hikayeleri oyun kağıt toplayarak sunar sana bunun için de genelde kimse uğraşmaz Souls oyunlarında hikaye için çünkü oyun hikaye sunmuyor. Eğer Souls oyunlarında hikaye arıyorsa bir oyuncu Souls oyunu oynamasın. Bu işlerle...
  10. Yunus274

Uçtu zaten boş ver bu palyaçoyu bence baya sakin kalmışsın ben olsam daha sert konuşur gene 14 gün uzaklaştırma yerdim bu yüzden artık fazla tartışmaya girmiyorum.
  11. Yunus274

GTA 6 PC Sürümünün Gecikme Nedeni Eski Çalışan Tarafından Açıklandı.

Bence en önemli detay eksik bırakılmış bunu da ben paylaşayım. Eski Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption 2 animatörü, oyun geliştirmenin öncelikle PlayStation platformu için yapıldığını ve bunun sebebini "neyin daha iyi sattığına öncelik verme" olarak açıklıyor. Genellikle, özellikle...
  12. Yunus274

EVET SONUNDA O OYUN TANITILDI :)

Benim için bir baş yapıt geliyor o kesin fragmanda ne gördüysem 10 üzeri 10 kısaca. Benim asıl merak ettiğim ise. Grand Theft Auto VI İçin Yayınlanan Fragman Kayıtı PS5'den Alındı Yani İzlediğiniz Videoda Oyun PS5'de çalışıyor. Grand Theft Auto V Xbox Series S de doğru dürüst performans...
  13. Yunus274

EVET SONUNDA O OYUN TANITILDI :)

Grafikler uçmuşlar benim en çok şaşırdığım grafikleri zaten bu şekilde olacağını tahmin etmiyordum arkadaşlar siz ne bekliyorsunuz grafik olarak anlamıyorum. Ve evet beklentilerimi sonuna kadar karşıladı Xbox Series S'e bu oyun nasıl gelecek nasıl çalışacak asıl ona gülüyorum fragmanı...
  14. Yunus274

️‍🔥 GTA VI Fragman Yayınlandı ! ️‍🔥

Sizin aksinize ben bu şekildeyim. Ayrıca GTA VI mükemmel olur yani kötü olma olasılığı inanılmaz derecede düşük Doctor Strange'in Iron Man'e dediği gibi 14.000.605 de 1 kötü olma olasılığı var.
  15. Yunus274

Aynen aynı şekilde RDR 2 gibi bir başyapıtın üzerine ne kadar koyacaklar benimde en çok merak etiğim bunlar.
  16. Yunus274

Çok iyi çok az kaldı şaka gibi benim HYPE çok yüksek bakalım fragman nasıl olacak.
  17. Yunus274

Geri sayım başladı arkadaşlar!!!!!!!!!! Fragmanın kaç dakika olduğunu söylediklerini görmedim ben Mehmet kaynak var ise atar mısın okumak istiyorum.
  18. Yunus274

Aynen öyle zaten RDR 2 gibi bir baş yapıtın üzerine nasıl koyacaklar merak etmeyen yoktur aynı şekilde bekliyoruz bakalım nasıl olacak SON İKİ GÜN!!!!!!
  19. Yunus274

750 saat GTA V 800 saat de RDR 2 oynamış biri olarak ve online modlarına bulaşmadan sadece ana hikayelerini her şeyi yaparak oynadım yani kısaca baya heyecan bekliyorum GTA VI'yı SON İKİ GÜN!!!!
  20. Yunus274

GTA VI fragmanında çok az kaldı bu arada son iki gün Ocean Vıew oteli olacak mı gerçekten bende merak ediyorum iki gün sonra artık GTA VI'ile ilgili her şeyi öğreneceğiz.
Top Bottom