Neler Yeni

Öneri İlk defa souls like oyanamaya çalışan birinin gözünden elden ring.

The Semih

80+ Silver
Ben online oyunları hiç sevmiyorum zaten biliyorsun hikayeli oyunlar benim ana oyun oynama sebebim bu yüzden en sevdiğim oyun firmaları Sony ve Rockstar Games çünkü adamların yaptığı her oyun emek kokuyor Sony'nin zaten artık oyun yapma maliyeti Hollywood sektöründeki en yüksek para harcanan filmlerin maliyetini bile geçiyor.
Online oyunları bende sevmiyorum, eskiden rekabet iyidi ama günümüzde diyecek çok şey var, zaten online oyuncuların oyun sektörünü değiştirmesine karşıyım firmalar para neredeyse oraya yöneliyor, SONY ve ROCKSTAR kaldı sadece çizgiyi bozmayan.
Mesaj otomatik birleştirildi:

En son God of War Ragnaörk Valhala DLC'sini oynadım adamlar ne yapmış mükemmeldi hala etkisini atmadım bir de bunu ücretsiz verdiler.
Bu DLC de GOW 1-2-3 Remake veya Remastered geleceğini düşünmüştüm galiba kesinleşmiş.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,475
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Online oyunları bende sevmiyorum, eskiden rekabet iyidi ama günümüzde diyecek çok şey var, zaten online oyuncuların oyun sektörünü değiştirmesine karşıyım firmalar para neredeyse oraya yöneliyor, SONY ve ROCKSTAR kaldı sadece çizgiyi bozmayan.

Bu DLC de GOW 1-2-3 Remake veya Remastered geleceğini düşünmüştüm galiba kesinleşmiş.
Aynen God of War Trilogy Remastered 2024'de PS5'e geleceği söyleniyor umarım kesin gelir tekrardan bu baş yapıtları yenilenmiş grafiklerde oynamak mükemmel olur.

2007'de PS2 gibi bir konsolda Sony'nin hikaye sunumu buydu adamlar vizyonlarını hiç bir zaman bozmadılar her zaman baş yapıt kalitesinde oyunlar yapmaya devam ettiler şu sahneyi her izlediğimde hala tüylerim diken diken ediyor PS5 de yenilenmiş grafikler ile oynamak için sabırsızlanıyorum.

Son düzenleme:

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Ekran kartı, Sıcak fırsatlar, Oyunlar, Monitör
hocam ben son bosu kesemedimde yardımcı olabilir misiniz
Yardımcı olurum tabi ancak bu akşam biraz işlerim var. Efigy de kimse yok mu? Levelin kaç? Silah ve karakter?

oyuna başlamayı düşünüyorum dc vs varsa bana yardımcı olur musun reis rica etsem
O kadar detay var ki kabaca genel olanlarda spoiler vermeden olabilirim belki :)ama youtube da bir kanal vardı ben onun ilk videosunu izlemiştim. Spoiler vs yoktu. Oyun mekaniğini anlatıyordu aslında. Ona bir bak sonrasında sorun olursa zamanım olduğunda buradan yardımcı olabilirim. Bu 1,2 gün biraz yoğunum. Ayrıca o kişi tüm çözüm videolarını da yapmıştı. Onları izleme tabi sen. İsmini bulursam paylaşırım.

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
Yardımcı olurum tabi ancak bu akşam biraz işlerim var. Efigy de kimse yok mu? Levelin kaç? Silah ve karakter?

O kadar detay var ki kabaca genel olanlarda spoiler vermeden olabilirim belki :)ama youtube da bir kanal vardı ben onun ilk videosunu izlemiştim. Spoiler vs yoktu. Oyun mekaniğini anlatıyordu aslında. Ona bir bak sonrasında sorun olursa zamanım olduğunda buradan yardımcı olabilirim. Bu 1,2 gün biraz yoğunum. Ayrıca o kişi tüm çözüm videolarını da yapmıştı. Onları izleme tabi sen. İsmini bulursam paylaşırım.
hocam baya oldu hatırlamıyorumda 180 leveldim büyücü build bide

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Henüz hazır değilim o kadar detaylara ama indirimi kaçırmak istemiyorum, alacağım.

Epic indirimlerinden The Elder Scrolls V: Skyrim aldım. Sen oynadın mı? Oynadıysan nasıl bir oyun? Boss savaşları benzer mi?
Onu hiç oynamadım ben de var sanırım onlar ama Elden olduğu için ve genelde zamanım 1,2 saat kalırsa bir günde, onu da elden ring dışında bir oyuna veresim gelmiyor :)

The Semih

80+ Silver
Aynen God of War Trilogy Remastered 2024'de PS5'e geleceği söyleniyor umarım kesin gelir tekrardan bu baş yapıtları yenilenmiş grafiklerde oynamak mükemmel olur.

2007'de PS2 gibi bir konsolda Sony'nin hikaye sunumu buydu adamlar vizyonlarını hiç bir zaman bozmadılar her zaman baş yapıt kalitesinde oyunlar yapmaya devam ettiler şu sahneyi her izlediğimde hala tüylerim diken diken ediyor PS5 de yenilenmiş grafikler ile oynamak için sabırsızlanıyorum.
Sadece o sahne için günümüz grafiklerle harcancak bütçeyi düşünemiyorum, ama ben birebir aynı olcağını düşünmüyorum bence dokunuşlar yapılır veya değiştirilir bazı olaylar.

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
hocam baya oldu hatırlamıyorumda 180 leveldim büyücü build bide
180 level fazla olduğu için belki birileri denk gelmemiştir. 150 level kafi ilk oyun için. Ben NG+6 daydım 167 levelde. O zaman baya zor oluyor ama yine de bitirmiştim. 27 levelli karakterimle ben de son bosstayım aslında da onda yardıma gelen olmadığı için bitiremedim :D

180 level isen 167 level karakterimle yardıma gelirim. Aklında olsun son bos için black flame incantationlar çok işe yarıyor ama faith değilmişsin yine de ilk fazda frost vs yapabilirsin. Zehirleyebilirsin ilk fazda yine. Ama 2.fazda tüm şeylere immune elden beast :) Normal vuruş ve black flame işe yarıyor onda. Ayrıca bana değilde sana odaklanırsa ve saldırırsa bazı saldırılarından kaçamazsan direkt ölebilirsin. Hareketlerini ezberlemen lazım biraz. Hepsinden kaçamasan da yarısından kaçman lazım ki hayatta kal.

Vigor 60 altında oynama, holy damage negation spell kullan yapabiliyorsan. Saldırılardan aldığın hasar azalır. Intelligence da 80 yapabilirsin. Max o olmalı. soft cap diye geçiyor.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,475
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Sadece o sahne için günümüz grafiklerle harcancak bütçeyi düşünemiyorum, ama ben birebir aynı olcağını düşünmüyorum bence dokunuşlar yapılır veya değiştirilir bazı olaylar.
Bence de bire bir aynı olmaz ama sonuçta Remastered olduğu için benim beklentim sadece grafiksel olarak bir yenilenme zaten God of War oyunları PS2 döneminde çıkmasına rağmen oynanışı ve mekanikleri hala taş gibi zamanın eskitemediği oyunlardan yakında daha detaylı bilgiler görürüz God of War Trilogy Remastered hakkında ayrıca Sony'nin işi belli olmaz Remake kalitesinde Remastered da yapabilir.

Son düzenleme:

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
hocam anlamak için ingilizcenin çok iyi seviyede olması gerekli mi kötü bir ingilizcem yok orta-orta üstü
İngilizce gerekebilir. NPC lerinde görevlerinde vs. Bir de bazı ipuçlarını toplamada vs.

• Beğen
Reaksiyonlar: rave

Alpl

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
705
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
Witcher,Red Dead Redemption 2
180 level fazla olduğu için belki birileri denk gelmemiştir. 150 level kafi ilk oyun için. Ben NG+6 daydım 167 levelde. O zaman baya zor oluyor ama yine de bitirmiştim. 27 levelli karakterimle ben de son bosstayım aslında da onda yardıma gelen olmadığı için bitiremedim :D

180 level isen 167 level karakterimle yardıma gelirim. Aklında olsun son bos için black flame incantationlar çok işe yarıyor ama faith değilmişsin yine de ilk fazda frost vs yapabilirsin. Zehirleyebilirsin ilk fazda yine. Ama 2.fazda tüm şeylere immune elden beast :) Normal vuruş ve black flame işe yarıyor onda. Ayrıca bana değilde sana odaklanırsa ve saldırırsa bazı saldırılarından kaçamazsan direkt ölebilirsin. Hareketlerini ezberlemen lazım biraz. Hepsinden kaçamasan da yarısından kaçman lazım ki hayatta kal.

Vigor 60 altında oynama, holy damage negation spell kullan yapabiliyorsan. Saldırılardan aldığın hasar azalır. Intelligence da 80 yapabilirsin. Max o olmalı. soft cap diye geçiyor.
saol hocam

ZaneYugi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
590
İsim
Uğur Ak
İlgilendiği Kategoriler
rica ederim. Effigy de yaz sen insanlar yardıma akşamları geliyor. Öldüremezsen onlarla ben denk geldiğimiz bir zamanda bossu halletmeye yardıma gelmeyi denerim :) Ancak 2 kişi (sen ve 1 kişi yani) yine de yeterli olmayabilir onda 3 olsa daha iyi oluyor. İlk fazdaki elaman çok hızlı çünkü. Dikkati dağıtacak 3.kişi şart. Bir de eğer sana yardım eden 2 kişi de ölürse. Boss sana saldırmadığı bir anda, multpilyer seçeneğine basabilirsen o kısa sürede hemen, çağırmayı iptal edersen insanları o anda. Tekrar Ash çağırmana izin veriyor oyun. Yani bir bosta 2 yardımcı + (2si de öldükten sonra ) normalde çağıramadığın ashini çağırabiliyorsun. Ama o anda multipleyer seçeneğine girip iptal edip ashi çağırmak için çok hızlı olmak lazım :) Boss sana odaklanıyorken.

Yani Mimic Tear çağırıp toplamda çağırılmış 3.eleman gibi oyuna dahil edebilirsin. Arkadaşların öldükten sonra eğer hala hayattaysan.

• Muhteşem
Reaksiyonlar: Alpl

Cihan96

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Cihan Kılınç
Oyunu 1026 saat oynamışım hala oynuyorum :D İlk soul oyunumdu bayıldım onsuz hayat düşünemiyorum desem yeridir :) 30 40 kez bitirdim 15 27 48 98 139 167 her levelde ayrı ayrı kayıtlı karakterlerim var duruma göre birini seçip oynuyorum. Bazen invader olarak bazen insanlara yardımcı olarak. 15 levelde oyunun son bosuna filan gitmeyi kastım gittim. Doktora tezi yazabilirim bu oyun için :D sorusu olan olursa cevaplarım.

Bu arada oyunu ilk yüklediğimde hiçbir şey anlamadım. 2,3 ay o yüzden oyuna dokunmadım tekrar. Sonra youtube videolarından biraz amacı vs öğrendim. Oyun ondan sonra anlamlı olmaya başladı. Daha önce hiç Soul oynayan biri gerçekten çok zorlanabilir başlarda aynı benim gibi. Ne yapacağını ne olacağını bilmiyorsun amaç ne vs. Tonla detay var oyunda. Ben zamanla öğrendikçe aşık oldum o ayrı :D ama düz girer oynarım detaylarla uğraşmayı sevmem diyen kişiler için değil pek bu oyun. (hakkını vermek istiyorsa)

Ek not: Evet hiç sıkılmıyorum :D Aynı şeyleri yapıyorsun gibi gelmiyor her seferinde aynı heyecanı veriyor oyun bana.

Alıntıyı görüntüle
Elden ringi bende bu kış indiriminde aldım benimde ilk souls-like oyunum.Spoileri hiç sevmeyen biriyim. O yüzden oyunda hiçbir bilgiye bakmadan girdim. Başladım oynamaya, daha oyun başlar başlamaz 15 kere öldüm😃.Neyse açık dünyasını keşfedeyim gelişirim dedim 4 saatin sonunda ancak nasıl geliştirdiğini anladım o aradada 10 kere öldüm.En sonunda bı boss buldum kesiyim dedim 20 kere öldüm ama kestim 🥲.Sonra bu oyun böyle giderse oynanmaz dedim kendi kendime ,ben 12 senedir half-life oynuyonrum bunny,duck uçak gibi gidiyorum ama elden ringe gelince çar çok yavaş kalıyor hemen ölüyorum. Yapamadım eğer yardımcı olabilecegin bişi varsa devam ediyim oyuna 5 saat oynadım kaldı orda öyle.

Top Bottom