Arama sonuçları: *

1. Zaquare

Android Android yazılım hatası ?

Garanti var hala telefon yeni baya var daha bitmesine daha farklı bi yöntem olsa keşke şunu bi android 11 falan yapabilsem en kötü
  2. Zaquare

Bilgisayarım var mining yapıyorum bide laptop var ama çok içime sinmedi bide garantisi var ondan dedim
  3. Zaquare

Hmm anladım
  4. Zaquare

Bilgisayarla yapılan bişi olduğundan pek yapmma mümkün deil gibi bunun haricinde varmı telefon üzerinden direk sürümünü yükseltebilirmiyim android 11 e bile ulaşsam iyidir
  5. Zaquare

Her şeyi yapıyorum en sonda bu çıkıyor ve altında hata yazıyor 1638207524 Hiç bir bilgim yok 1638207547 Nasıl yaparım garantisi sanırım bitmedi ama
  6. Zaquare

Nasıl yapabilirim ki ya şuanki sürümden sonra baya bi güncelleme gelmş ama almıyor telefon
  7. Zaquare

Öncelikle merhabalar.. Oukitel c21 telefona sahibim ve telefona hiç güncelleme gelmediğini farkettim, oukitelin sitesine girdiğimde yeni güncelleme olduğunu farkettim ve indirdim.. Evet gördüğünüz gibi burada eski sürüm bulunmakta sağ üstteki 3 noktaya basıp yerel güncelleme dedm ve indirdiğim...
  8. Zaquare

X3 NFC MIUI 12.0.7 Güncellenmeli mi?

Bende x3 pro alacağım hızlımı telefon yani şimdiki telefonum gibi rehberde kasmaz değil mi ?
  9. Zaquare

Yerli Youtube'den Video Başına 5 Kuruş!

Tamamdır
  10. Zaquare

Yerli Youtube'den Video Başına 5 Kuruş!

Papara bendede varda nerden çekcem parayı ? 1616579875 Para nasıçekiliyo ke acep 1616580136
  11. Zaquare

Paycell IBAN nasıl alınır ?

Paycell uygulamasından IBAN almak mümkün mü satış yapıyorum paycell kartıma ödeme alacağım nasıl alırım ?
  12. Zaquare

Paycell uygulamasında qr ile ödeme veya ödeme almak ?

Paycell kartın uygulamasında para gönder veya para iste bölümlerinde qr olarak ek bir yer var ben logo satışı falan yapıyorum paycell karta qr ile ödeme almam mümkün müdür ?
Top Bottom