Arama sonuçları: *

1. amdsaolsun

1000 TL ye ne önerirsiniz

Elindeki parayı harcamak için harcama kankam koy kenarda dursun. Allah' ın izniyle vakti gelince elinden çıkar zaten. Ne biliyim bişeye ihtiyacın olur vs.
  2. amdsaolsun

Öneri Sizce rx 6700 xt 2. El sistem nasıl

@ege001 @God of MasterYi beyler bişey sorucam bugün okulda arkadaşım dediki sistem toplama DA baya uyguna sistem topluyor dedi. Sizce şuanki topldığım sistem yerine daha uyguna sistem toplayabilirmi Abdullah abi?
  3. amdsaolsun

Kanka ikisi nasıl 1000 TL eminmisin ve corsair yani eğer olursa iyi olur açıkcası yoksa 2. Elde mi 1000 TL ? Ekran kartını yeniledim kanka ara sıra böyle bulunabiliyor da şuan hemen alamam zaten sadice diyatı kafamda belirmesi için ekran kartını öyle seçtim fiyatı düzenledim
  4. amdsaolsun

Mantıklı aslıda sen bu pc ye hangi anakartı önerirsin?
  5. amdsaolsun

Kanka 8500 9500 arası iyi kartlar var almışken asus dual yada gigabyte 3 fanlı olan modelini seçmek istiyorum. Xfx ya da sapphire biraz bunların yanında pek iyi durmuyor.
  6. amdsaolsun

Beyler yaz tatiline pc toplamayı düşunüyorum fakst şimdiden hazırladım eğer gaming gecesinden filan sisteme uygun bir ürün filan veya 2. Elden daha düşük fiyata bütcemin yeteceği şeyleri Allah' ın (c.c.) izniyle alabilirim diye düşünüyorum. Fakat sizden eğer bu sistem yerine mesala Abdullah abi...
  7. amdsaolsun

Öneri Dizüstü pc mi alsam yoksa masaüstü mü?

Knk mezuna kalmayı düşünüyorum hakkımda hayırlıysa Allah' ın izniyle. 1 yıl boyunca masaüstü kullanıp 1 yılın sonunda satıp üzerine biraz daha ekleyip dizüstüne geçerim diye düşünüyorum. Bunun sebebi ise almak istediğim dizüstü pc nin 35 37k arasında olması Masaüstünde ise 25 30k arasına...
  8. amdsaolsun

Kanka o yüzden 2. El alıyorum satarken fiyatı inanılmaz bir şekilde düşmemesi için belki 2 3 bin daha ekleyip 3070 alabiliyorum ama rx 6700 xt ile o fiyat farkına değecek pek de fps farkı yok gibi satarken niye amd kartları satılmasınki sürücüler yüzünden filan diye hatırlıyorum ama bilemiyorum...
  9. amdsaolsun

Beyler şuan 12. Sınıfım büyükçe bir ihtimal ne yazıkki mezuna kalıcam. Normalde dizüstü hp victus 16 almayı düşünüyordum fakat gerek fiyatı gerekse 1 yıllık mezun senemi kaltarsak pek mantıklı değil gibi. Onun yerine 2. Elden Rx6700 xt https://shbd.io/s/DkrJz0vY R5 5600 veya r5 5600x...
  10. amdsaolsun

Yardım Beyler telefon alıcağız fakat satıcıya pek güvenemiyorum

Knk o biraz pahalı geliyor bende biliyorum da tuzlu fiyat biraz
  11. amdsaolsun

Ben senden gördüm wiki den indirip yaptım laf aramızda iyi paşadır.
  12. amdsaolsun

https://www.akakce.com/cep-telefonu/en-ucuz-samsung-galaxy-a15-fiyati,303631627.html Link bu 4gb ram 128gb depolama olanı almayı düşünüyoruz fakat pasaj da satış yapan satıcının vs çok fazla satışı yok ayrıca ürünün değerlendirmesi bile yok sizce bu telefonu en uyguna nasıl alabilirim ya da...
  13. amdsaolsun

Öneri Bluetooth kulaklık önerir misiniz?

hocam yolda yürüyüş yaparken filan kullanıcam bluetooth almak istiyorum o yüzden :( acaba düşermiki
  14. amdsaolsun

Öneri Bluetooth kulaklık önerir misiniz?

Arkadaşlar bluetooth kulaklık önerebilirmisiniz bütçe 50 100 lira arası şimdiden teşekkürler. He bide nelere dikkat etmeliyim seçerken benim için ses verse yeter.
  15. amdsaolsun

Öneri Mühendislikle ilgili kitap önerisi

Arkadaşlar bütçe ortalama 100 120 TL (belki bütçe biraz artabilir daha bayram bitmedi :D) yazılımla ilgili kitap arıyorum c# kitabı zaten alıcam aklınıza ne gelirse önerin fikirleriniz benim için önemli mühendislik kitaplarıda olur şimdiden teşekkürler
  16. amdsaolsun

6 TL'ye Neler Alınabilir?

Kargocu; -"Yapacağınız işi seviyim"
  17. amdsaolsun

70tlye ne alabilirim

Ayçiçek yağı 1619724988 Kilosu kaçdan?
Top Bottom