Arama sonuçları: *

1. ananas_suyu

Yardım Tisbro Güvenilir midir?

Alınca kalitesi hakkında Bilgilendirirmisin bende almayı düşünüyorum ancak baskı kalitesi iyi durmuyor
  2. ananas_suyu

Fiyat Performans Parfüm Önerisi

armani stronger with you, dior sauvage
  3. ananas_suyu

Netflix 4. Ortak lazım

Hiçbir sorun yok dostum biz 4 aydır kullanıyoruz 1709055487 Dostum topu topu vereceğin 30tl sonra diyorsunuz Türkiye de o yok bu yok şu yok diye ağlıyorsunuz trajikomiksiniz açıkçası zamanında forumda 7tl olan Amazon primedaki diziler için bile kaçak izleyin diyen şahıslar vardı 😂
  4. ananas_suyu

Netflix 4. Ortak lazım

Maalesef plan dolu 1709054350 Ama konuda 2 kişi daha sormuş dm dende çok yazan oldu bana siz anlaşıp bir plan açın istiyorsanız
  5. ananas_suyu

arkadaşlar bu siteyi çok iyi yapmışlar bence dolandırıcı ama değil mi

ulan bare düzgün yorumları cekseydiniz bu ne.
  6. ananas_suyu

Blutv ye Ortak arıyoruz

Ulan bu bitmedimi bitti sanıyordum ben. Boşu boşuna 70 kağıtlık olduk iyi mi?. 1706820290 Otomatik soru işareti atıyor la yenimi geldi bu.
  7. ananas_suyu

Blutv ye Ortak arıyoruz

Arkadaşlar blutv üyeliği aldık 4 kişi aynı anda kullanabiliyor. Ortak olmak isteyen varsa yazarsa iyi olur. Aylık 18tl mi ne oluyor.
  8. ananas_suyu

Netflix 4. Ortak lazım

TV den izleme sıkıntılı az bişey sürekli onay yapmak gerekiyor onun dışında bişey olmuyor evet 1706608688 Maalesef dostum bulduk birini.
  9. ananas_suyu

n11 120TL ye ne alabilirim ?

Dedorant, şampuan felan artık 120tl ye çok bişey kalmadı.
  10. ananas_suyu

Öğrenci Vergi İndirimi Hakkında

Diğerlerini bilmiyorumda yatma süresi çok sıkıntı diye duymuştum. 3 ay olup parası yatmayan varmış hala
  11. ananas_suyu

Dolap dağıtımda olan kargomu iptal edilebilir mi?

Kargo firması ile konuş şubeye felan git.
  12. ananas_suyu

Takas yapcaksan zaten yüz yüze yapmak mantıklı. Bu tamamen sizin hatanız en iyisi bir soğuk su için.
  13. ananas_suyu

Dolapa anlat konuyu sonuç alamazsan. Mahkemeye başvur. 1705070496 He sormuşsun zaten geçmiş olsun ozaman etmezler iptal muhtemelen mahkemeye felan gidicen.
  14. ananas_suyu

🔥İndirim RAZER RAPTOR 27" 165hz IPS QHD - 16000 TL

Bune agresif gereksiz bir tartışma, tamam en iyi monitörler sizin olsun en kötü benimki olsun boş tartışma olmuş konu.
  15. ananas_suyu

Netflix 4. Ortak lazım

Kral dedim zaten 30tl para değil 2 çay parası İstanbulda 2 tane çay icmem 3 gün Netflix izleriz sıkıntı yok yani ortak olmak isteyen arkadaşlar varsada kapanma riski varmış yanı ona göre risk alın
  16. ananas_suyu

Netflix 4. Ortak lazım

Dm den IBAN atarım oraya atarsın 30tl bugün alcam 1-2 saate eve geceyim. 1704895650 Doğrudur knk bişey diyemem. 30tl düşse rahatsız edicek bir para değil açıkçası onu kafaya takamam bide.
  17. ananas_suyu

Netflix 4. Ortak lazım

3 aydır kullaniyoz knk bişey olmadı istersen hesap geçmişinide atarım
  18. ananas_suyu

Netflix 4. Ortak lazım

Arkadaşlar Netflix ortak arıyoruz 3 kişiyiz şuan 4. Gelirse aylık 30tl fiyatı olucak en full paketi Alıcam 4k olan.
  19. ananas_suyu

Akım Korumalı priz önerisi

Hocam baktimda 10lu olarak bildiğim tek marka var. oda fulltech. O marka akım korumalı priz vardı. evde televizyon takılıydı tırafoda olan hata sonucu tüm evlere yüksek voltaj geldi. ve benim TV bozulmuştu priz korumamıştı. belki başka markada olsa da aynısı olurdu bilmiyorum.
Top Bottom