Neler Yeni

Dolap dağıtımda olan kargomu iptal edilebilir mi?

Merhaba dolap üzerinden cihaz takası yaptık benim cihazı kargoya verdim dağıtıma çıkmış bana gelen ürün boş kutu çıktı ve gönderdiğim cihaz dağıtımda iptal edilebilir mi ? Kargoyu arasam dolapta canlı yardıma sordum kargoda olan ürünler yola ve dagıtımda iptal edilmiyor dedi

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
ada yalın
Dolapa anlat konuyu sonuç alamazsan. Mahkemeye başvur.
Mesaj otomatik birleştirildi:

He sormuşsun zaten geçmiş olsun ozaman etmezler iptal muhtemelen mahkemeye felan gidicen.

_Emir

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,871
İsim
Emir
Merhaba dolap üzerinden cihaz takası yaptık benim cihazı kargoya verdim dağıtıma çıkmış bana gelen ürün boş kutu çıktı ve gönderdiğim cihaz dağıtımda iptal edilebilir mi ? Kargoyu arasam dolapta canlı yardıma sordum kargoda olan ürünler yola ve dagıtımda iptal edilmiyor dedi
dolaba yaz direkt hocam boş olduğnuy

• Konu Sahibi Konu Sahibi
dolaba yaz direkt hocam boş olduğnuy
Yazdım ama bir şey yapmadılar

Dolapa anlat konuyu sonuç alamazsan. Mahkemeye başvur.

He sormuşsun zaten geçmiş olsun ozaman etmezler iptal muhtemelen mahkemeye felan gidicen.
Sordum benim gönderim gitmesin diye kargoda olan ürünü iptal edemiyorlarmış takas yapmak yasak zaten dolapta o yüzden mağdur olduk benimde hattan var adam cihazım gitti bana boş kutu geldi

ananas_suyu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
455
İsim
ada yalın
Yazdım ama bir şey yapmadılar

Sordum benim gönderim gitmesin diye kargoda olan ürünü iptal edemiyorlarmış takas yapmak yasak zaten dolapta o yüzden mağdur olduk benimde hattan var adam cihazım gitti bana boş kutu geldi
Takas yapcaksan zaten yüz yüze yapmak mantıklı. Bu tamamen sizin hatanız en iyisi bir soğuk su için.

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Yasak olan bir şeyse kimse yardım etmez. Nasıl güvendin ilginç gerçekten. Umarım çözersin ama zor işin.
Hocam dağıtımda veya transfer aşamasında daha iptal edemez miyim canlı yardıma sordum edilemez dedi bazılarıda kargo kodunu iptal ediyoruz dedi hepsi başka şey söylüyor şaka gibi

Takas yapcaksan zaten yüz yüze yapmak mantıklı. Bu tamamen sizin hatanız en iyisi bir soğuk su için.
İptal edemez miyim dağıtım yapıcak şubeye teslim etme veya kargoyu geri gönder desem dolap üzerinden edilmiyor çünkü yine teslim mi ederler sence?

rave

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
990
İsim
Ahmet Şeker
Hocam dağıtımda veya transfer aşamasında daha iptal edemez miyim canlı yardıma sordum edilemez dedi bazılarıda kargo kodunu iptal ediyoruz dedi hepsi başka şey söylüyor şaka gibi

İptal edemez miyim dağıtım yapıcak şubeye teslim etme veya kargoyu geri gönder desem dolap üzerinden edilmiyor çünkü yine teslim mi ederler sence?
yok hocam dağıtıma çıktıysa iptal edilmez zaten takas yasak olduğu için sitede yardımcı olmaz geçmiş olsun

Vsermet

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
447
İsim
Volkan
Şuan tek çözebilecek yer kargo firması onun Dışında seçeneğin yok gibi.

yok hocam dağıtıma çıktıysa iptal edilmez zaten takas yasak olduğu için sitede yardımcı olmaz geçmiş olsun
Evet yolda ve transfer aşamasında olsa edilir miydi? Keşke o zaman deseydim ama öylede zor gibi etmezlerdi bence benim hattam takas yaptım 😥

Şuan tek çözebilecek yer kargo firması onu. Dışında seçeneğin yok gibi.
Arasam yardımcı olurlar mı kapandı yarın denicem aramayı ama dolap tarafından yine teslim edilicek kargonun iptal etme yetkisi yoktur bence

Isofyan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
998
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Teknoloji, yazılım, bilgisayar ve telefon
Hocam ürün neydi merak ettim

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR