Arama sonuçları: *

• Users: arrda
  • In Xbox
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. A

Xbox One X mi Xbox Series S mi ?

Series S net
  2. A

Xbox 360 vs Playstation 3 Hangisi alınır ?

Arkadaım konsol almaya karar vermiş.Xbox 360 veya ps3 almayı düşünüyor.Hangisini önerirsiniz veya bu fiyat bandında daha iyi bir konsol var mıdır ? Xbox 360 gamepass destekliyor mu ?
  3. A

Xbox Series S i kasa olmadan monitöre bağlama

Bağlanır.
  4. A

xbox x s series fare klavye desteği

Evet klavye desteği PUBG de var ama battlefield de var mı bilmiyorum.
  5. A

Xbox Series S vs Ryzen 3 3100 PC

Her türlü series s
  6. A

Xbox Series S ile Series X arasındaki farka değer mi ?

Teşekkürler
  7. A

Bende kararsız kaldım iste.Hem bir konsol almak istiyorum ama pc yi de uprage de etmek zorundayım.Series X alirsam uprage de edemem bir kac ufak ihtiyaclarim daha var onlara para kalmıyor.
  8. A

Seviyorum da Series X e değeceğini sanmıyorum :d
  9. A

Cevap veren herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar sağolun.
  10. A

İkiside alınırsa yurtdışından alınacak.Series S yaklaşık olarak 2500tl’ye,Series X ise 4500tl’ye denk geliyor.Günlük oyun oynamak için hangisi daha ideal pek bir beklentim yok,Call Of Duty oyunları,Forza Horizon oyunları,Witcher 3,Gears 5,Sea Of Thieves vb. oyunlar oynarım çoğunlukla.4K bir Tv...
  11. A

Xbox Series s vs pc, hangisini tercih etmeliyim?

Ps5 almak daha mantıklı fakat ben bir oyuna o kadar veremem dersen xbox daha mantıklı
  12. A

6bin TL 4k tv ve konsol önerisi.(4 K oynayabileceğim)

Doğru haklısın
  13. A

Kusura bakma anlamadım ikiside 1080p oynatabiliyor mu demek istedin yoksa ikisinden birini alıp 1080p oynamak saçma mi demek istedin ?
  14. A

4500e series s alıp geri kalan 1500tl ye indirimle 2k monitör alabilirsiniz.2.el xbox one x veya one s alabilirsiniz.Yine 2.el ps4 alabilirsiniz
  15. A

Xbox Series X İncelemesi

Beyler yurtdışından 2500tl ye Series S mi yoksa 4500tl ye Series X mi ?Alternatif olarak ps5 de var ama oyunları baya pahalı.Gamepass olayı yüzünden Xbox düşünüyorum.4K tv de var hangisini önerirsiniz ?
  16. A

Xbox Series X vs Ps5

Ps5 öneririm.Mukemmel oyunlari var ama fiyatlar yüzünden ben olsam xbox alırım
  17. A

Amerikada Xbox Series S ne kadar ?

300 dolardı herhalde
  18. A

Xbox Series S hz olayı

Tamamdır çok sağol
  19. A

Xbox Series S hz olayı

Forza horizon 4 u 50fps oynarim dimi birde 50 ile 60 ile cok fark olmaz sanirsam
  20. A

Xbox Series S hz olayı

Yakında xbox series s almak istiyorum.Ama aklıma bir şey takıldı şimdi evde 4k destekleyen Uhd bir televizyon var fakat 50hz. Ben 4k 60 fps oynamak istesem oynayabilir miyim ? Ne gibi sorunlar yaşarım.Fps,akıcılık açısından
Top Bottom