Neler Yeni

Xbox Series S ile Series X arasındaki farka değer mi ?

rtx 3090

80+ Silver
İkiside alınırsa yurtdışından alınacak.Series S yaklaşık olarak 2500tl’ye,Series X ise 4500tl’ye denk geliyor.Günlük oyun oynamak için hangisi daha ideal pek bir beklentim yok,Call Of Duty oyunları,Forza Horizon oyunları,Witcher 3,Gears 5,Sea Of Thieves vb. oyunlar oynarım çoğunlukla.4K bir Tv var sizce hangisi ?
Para varsa değer bu işler biraz money bakıyor

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda
Para varsa değer bu işler biraz money bakıyor
Bende kararsız kaldım iste.Hem bir konsol almak istiyorum ama pc yi de uprage de etmek zorundayım.Series X alirsam uprage de edemem bir kac ufak ihtiyaclarim daha var onlara para kalmıyor.

rtx 3090

80+ Silver
Bende kararsız kaldım iste.Hem bir konsol almak istiyorum ama pc yi de uprage de etmek zorundayım.Series X alirsam uprage de edemem bir kac ufak ihtiyaclarim daha var onlara para kalmıyor.
Başka ihtiyacın varsa s alman lazım diye düşünüyorum ama biraz daha biriktirip veya bütçeyi biraz daha yükseltebilirsen x her zaman daha mantıklı olacaktır ama başka işlerin pc ye upgrade etme düşüncen falan varsa s de seni üzmez gayet rahat bir şekilde oyun keyfi yaşayabilirsin istersen sonra ssd arttırmanı tavsiye ederim

arrda

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,390
İsim
arda
Başka ihtiyacın varsa s alman lazım diye düşünüyorum ama biraz daha biriktirip veya bütçeyi biraz daha yükseltebilirsen x her zaman daha mantıklı olacaktır ama başka işlerin pc ye upgrade etme düşüncen falan varsa s de seni üzmez gayet rahat bir şekilde oyun keyfi yaşayabilirsin istersen sonra ssd arttırmanı tavsiye ederim
Teşekkürler

Top Bottom