Arama sonuçları: *

1. A

Çözüldü✓ DeepCool AG400 BK ARGB 120mm alınır mı ?

yani termal macun önemli olduğu için ve o macundan ziyade mx4 kullanmak performans olarak çok iyi memnunum 1697228361 hocam aldım bir kere yani önceden bilseydim tabi ki de ordan alırdım ilk defa duydum siteyi
  2. A

bilgim olmadığından ister istemez çekindim yani bu devirde maalesef çok dolandırıcı olduğu için ister istemez temkinli olmak gerekiyor amazon erken getiriyor diye de aldım
  3. A

hocam macun ile birlikte aynı yerden aldım rgb çokta umrumda değil şahsen soğutma iyi olsun yeter 1697217608 ben daha sesli çalışıyor diye duydum ondan ag400 den tercihim farklı oldu 1697217626 siteye güvenemedim ondan almadım 1697217673...
  4. A

https://www.amazon.com.tr/ID-COOLING-Se-214-xt-Argb-120mm-I%C5%9Flemci-So%C4%9Futucu/dp/B09FDWPCWZ/ref=mp_s_a_1_1?keywords=id-cooling+se-214-xt&qid=1697214096&refinements=p_85%3A21345931031&rnid=21345902031&rps=1&sr=8-1 bu model demi bahsettiğiniz model
  5. A

hocam önerdiğiniz modelin linkini bulamadım ? 1697212082 fiyatlar benzerse daha iyisini almam mantıklı olur
  6. A

https://www.tebilon.com/deepcool-ag400-bk-argb-120mm-fanli-siyah-islemci-sogutucu/ bu fiyata bu soğutucu alır mı arkadaşlar hani çok öven oldu son bir kez daha sormak istedim umarım bahsedildiği gibi sesiz çalışıyordur. Yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.
  7. A

Yardım Amd R7 2700X için sıvı soğutma tavsiyesi

nays derken ? 1696850374 hocam zaten o süphe ile yaklaştığım için foruma sormak istedim sağ olsunlar bazı arkadaşlar fikir verdi 5600 ve kule tipi soğutma ile bu planı düzenleme fikrim var tabi inşallah işler istediğim gibi giderse
  8. A

acil satmam gerek o yüzden dedim tavsiye için teşekkürler fakat 360 çok kasama sığmaz 1696849776 bois son sürümde daha dün güncelledim şimdi stok fan ve eski bir kasayı toplam 500 TL falan sattım oraya da iyi kötü acilinden sata bilirsem işlemciyi direk birikmiş paramla da üzerine gelen...
  9. A

3 yıldır aktif kullanıyorum eğer dediğiniz gibi sata bilirsem acilinden oldukça mantıklı ama pek zannetmiyorum satılacağını şuan için 2700x benim işime yarıyor işlemcimi ekran kartımı da yükseltince değiştirmeyi düşünüyorum 1696848790 bios güncel fakat şuan için o işlemciyi acil satıp öyle bir...
  10. A

işlemcim eski bir işlemci ve satılacağını pek düşünmüyorum piyasası nedir onada hiç bakmadım zaten öyle deli gibi oyun oynayan biri değilim kule tipi soğutma çok sesli çalışıyor kaygısı ile ve soğutma performansı ne denli olur bilmediğimden ve işlemciye yük bindirecek bazı programlar...
  11. A

Galiba sıvı soğutmam arızalandı. İşlemcim Ryzen 7 2700X. İleride değiştirme ihtimalini de göz önünde bulundurarak, sesiz ve iyi bir soğutma performansı sunan bir sıvı soğutma tavsiyesi istiyorum. Maksimum bütçem 3000 TL civarında, maksimum 3300 TL ama iyi ise biraz daha arttırabilirim...
  12. A

Yardım Dark aquaforce W242r işlemciyi soğutmuyor

İşlemcim açılışta bir anda 85 derecelere kadar çıkıp sonra bilgisayar sıcaklıktan dolayı kapanıyor işlemci üzerinde Dark aquaforce W242r modelli sıvı soğutma açılışta fanları çok hızlı dönüyor ama çare etmiyor ve sorun düzelsin diye termal macununu da daha dün yeniledim ona rağmen sorun devam...
  13. A

AMD Wraith Spire kaça satılır

hiç kulanamadım ki
  14. A

AMD Wraith Spire kaça satılır

AMD Wraith Spire İşlemci Soğutucusu var elimde hiç kulanmadım kendi sıvı sogutucum oldugu için fan bir gün bile çalışmadı anlayacagınız kutusu falan da duruyorboş boş duracagına satıp kasa fanı alsam mı diye düşündüm sizce kaça sata bilirim
  15. A

Yardım uygun fiyatlı dörtlü kasa fanı (sessiz çalışan ) önerisi

başlıktada belirttigim gibi uygun fiyatlı dörtlü kasa fanı var mı önere bileceginiz çünkü şuan kullandığım fanlar çok sesli olduğundan çok rahatsız ediyor hem sesiz hemde uygun fiyatlı bir fan arıyorum 4 tane alma fikrim var önerinize açıgım fiyat bandında bir şey belirlemedim ama sesiz ...
  16. A

Yardım dark aquaforce w242r ledleri kapatama nasıl olur

arkadaşlar bu ledleri kapatma imkanım var mı özelliklede işaretli kısmın ledini
Top Bottom