Neler Yeni

Çözüldü✓ DeepCool AG400 BK ARGB 120mm alınır mı ?

BatuhanKLC

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
852
İsim
Batuhan Kılıç
hocam forumda gelburayla sponsorluğu olan youtuber bi abimiz bile var @BatuhanKLC yani nası güvenemedin anlayamadım :D gayet güvenilir mağazaları olan bi yer gelbura. neyse hayırlı olsun amazon ve nepal bilişimde iyidir nepalin yeri kadiköyde bilirim orayıda.
Eyvallah kardeşim . Gelbura güvenilirdir . Hatta alışveriş yapıp sorun yaşayan olursa firmadan önce bana ulaşsın elimden geleni yaparım .

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
hocam forumda gelburayla sponsorluğu olan youtuber bi abimiz bile var @BatuhanKLC yani nası güvenemedin anlayamadım :D gayet güvenilir mağazaları olan bi yer gelbura. neyse hayırlı olsun amazon ve nepal bilişimde iyidir nepalin yeri kadiköyde bilirim orayıda.
bilgim olmadığından ister istemez çekindim yani bu devirde maalesef çok dolandırıcı olduğu için ister istemez temkinli olmak gerekiyor amazon erken getiriyor diye de aldım

ysuflix

80+ Gold
bilgim olmadığından ister istemez çekindim yani bu devirde maalesef çok dolandırıcı olduğu için ister istemez temkinli olmak gerekiyor amazon erken getiriyor diye de aldım
karar senin hocam fazla para verme diye dedim

asawer

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
119
İsim
turan
Hayırlı olsun ikisi de iyidir , içinden tek kullanımlık macun çıkıyordu aslında , gelbura id coolingin resmi distribütörü bu arada
yani termal macun önemli olduğu için ve o macundan ziyade mx4 kullanmak performans olarak çok iyi memnunum
Mesaj otomatik birleştirildi:

karar senin hocam fazla para verme diye dedim
hocam aldım bir kere yani önceden bilseydim tabi ki de ordan alırdım ilk defa duydum siteyi

Top Bottom