Arama sonuçları: *

• Users: atachu
  • In Gündem
  • Content: Konular, Mesajlar
  • Order by relevance
  1. atachu

Sizler aşı oldunuz mu? Hangisini oldunuz ve ne düşünüyorsunuz?

aslanın falan değilim önce onu söyleyeyim ağzını topla. kaynak belirtecek kadrr kendine güvendiğin bir haberi bile okumaktan aciz toksik bir eziksin olmayan hayatında bol şans o üslubunuda düzeltmeni öneririm başın çok ağrır ilerde :)
  2. atachu

bulaşmayı engelleyip engellemediğini test etmemişler. aşıların zaten bulaşmayı engellemediğini biliyoruz sadece antikor oluşturuyor. yani bu aşının yapıldıktan sonra işe yarayıp yaramadığını test etmeden hemen piyasaya sürdük anlamına gelmiyor haberi doğru izle bidahakine lütfen
  3. atachu

kaynak atar mısın merak ettim
  4. atachu

Bolu’da parkta pedofili olayı!

ban veya uyarı umrumda değil bu adam ****** çocuğu
  5. atachu

YKS Tercih sonuçları açıklandı.

girebilen varmı sisteme
  6. atachu

Kuran-ı Kerim'e Tekme Atıp Video Çeken Çocuklar

hiçbir dine saygım olmadığından nötrüm ben. internette çok kara mizahı yapıldığı için islamın ondan etkilenip biraz sınırı aşmışlar sadece
  7. atachu

Kadir Şeker Tahliye Oluyor

az bile ceza aldı adam nasıl fazla bile yattı diyebiliyorsun ya :D ? suçun cinayet olduğunun farkındasınız dimi ?
  8. atachu

Türkiye'de bu manzaraları görmek ister misiniz?

tüm araplar direkt dünyadan silinse dünya açık ara daha iyi bir yer olur
  9. atachu

Osman Kavala, ağırlaştırılmış müebbet cezasına çarptırıldı!

çok daha nadir görüş günleri oluyor ve başlarında hep bi gardiyan oluyordu sanırım
  10. atachu

Arkadaşlar çok acil bu kare hangi filimden ?

dune. paulun gördüğü imgelerden biri arrakiste
  11. atachu

İstanbul Havalimanı Dünya'nın En İyi Havalimanları Sıralamasında 2. Oldu

yoo benim ailemin maddi durumu gayet yerinde ben istesem kullanabilirim ama halk kullanamıyorsa gereksizdir, bunun kimsenin binemediği bir araba yapmaktan farkı yok
  12. atachu

MEB: Vaka Çıkan Sınıf Kapanmayacak

bugün bize açıklama yaptılar eğer 2 ve üstü vaka çıkarsa bi sınfıta o sınıf komple 14 gün cuppa
  13. atachu

İstanbul Havalimanı Dünya'nın En İyi Havalimanları Sıralamasında 2. Oldu

gerekirse birinci olsun kullanamadığımızdan bi olayı yok
  14. atachu

Kılıçdaroğlu Gençlere 6 Vaadini Açıkladı

3. maddeye öldüm bittim inanılmaz bir olay gerçekleşirse
  15. atachu

Yangın üzerinden siyaset

valla her yerde yangın varken uçakları gizleyen uçak yok diyen gidip adam akıllı yardım etmek varken çay dağıtanlar varsa kusura bakma çatır çatırda siyaseti yapılır bu konunun
  16. atachu

Türkiye’nin şu an Nazi Almanyası’ndan farkı yok

nazi almanyasında almanlar iyi yaşıyordu en azından
  17. atachu

Kudüste neler oluyor ?

arkadaşlar sürekli sosyal medyada ve haberlerde kudüsteki olayları görüyorum bilen biri tam olarak ne olduğunu açıklayabilir mi ?
  18. atachu

Cumhurbaşkanı kendisini atadı

İNSAN HAKLARI ISRABHIRSDABIBNAEORJMHBNDLFTAMHBFLDANMHADOFNHALDFMBDAL
  19. atachu

Sokakta içecek içen bir vatandaşın içeceği zorla çöpe attırıldı

orucun amacı zaten yoksulun halinden anlamak değil mi ? yoksul her zaman yoksul sen sokakta ramazan haricinde bir şey yiyip içmekten kendini alıkoyuror musun ? .d müslümanlar ramazanda yoksulun halinden anlamak iradelerini güçlendirmek için oruç tutuyor isteyen tutmaz bunada kimse karışamaz...
  20. atachu

Ekrem İmamoğlu ve eski CHP zihniyeti devam!

ülke dinle yönetilmez. lgbt dünyanın bir gerçeği islamda yaasak diye bu belediye işlerine karıştırılamaz bu bir hastalık vs değil bu bir tercihtir. çalışanların geri kafalı homofobik insanlardansa bu konu hakkında eğitim almış medeni bir insan olmasını yeğlerim
Top Bottom