Arama sonuçları: *

1. baid

Rehber Yeni Oynayacaklar İçin The Long Dark Hakkında Ayrıntılı Rehber

Güzel rehber eline sağlık. Hepsini okuyamadım, ilk kez oynayacak birisi için hangi mapi önerirsin?
  2. baid

Rehber FiveM Roleplay ufak rehber.(Güncellendi)

Teşekkür ederim. Bir sorum daha vardı. Adminler istedikleri zaman oyuncuların sesli konuşmalarını orada olmadan dinleyebilirler mi? Veya bu sesler bazı durumlarda kamera kayıtları gibi kullanılabilmesi için kaydediliyor mu?
  3. baid

Rehber FiveM Roleplay ufak rehber.(Güncellendi)

Hocam IC-OOC Mixing ban sebebi mi?
  4. baid

Rehber 40TL'ye laptop aldım! Nasıl tamir ettim? Laptop tamiri ile ilgili bilgiler.

Fark ettiysen ben tekrar kavga etmeyelim diye senin "Geçmişte yaptıklarını" yazmadım. Sadece "kavgalı olduğum" dedim
  5. baid

Rehber 40TL'ye laptop aldım! Nasıl tamir ettim? Laptop tamiri ile ilgili bilgiler.

Mesela az önce bile ben sana laf atmadan sadece "kavgalı olduğum üye" dedim fakat senin dediğine bak "beni banlatmaya çalışıyor, kıskanıyor, benimle uğraşıyor," 🙄
  6. baid

İlk mesajına kadar bulurum bak. Ben kimseye sebepsiz yere laf atmam.
  7. baid

Neden kıskanayım? Benim konularım bundan daha yararlı?
  8. baid

Kavgalı olduğum üyeye neden böyle söyleyeyim 🙄 Bilip bilmeden konuşmanız yok mu 🤦
  9. baid

Benim için neden iyi olsun ki? Sen bu yazının hakettiğini almasını istiyorsan düzgün yazmalısın.
  10. baid

Bu kadar uğraşmışsın yazım yanlışlarına dikkat etseydin keşke. En çok gözüme batan "direk" oldu.
  11. baid

Rehber Hikayeli Dev Oyun Listesi

Aynı şey derken? Bir sürü farklı görev var sürekli yeni eventler ekleniyor. Wasteland'de gezmek bile rahatlatıyor beni.
  12. baid

Sana yalan söylüyorsun demiyorum ama oyunu hangi platformda ne zaman oynadın merak ettim.
  13. baid

Tamam diyelim ki öyle. Bunun senin oyun zevkine ne zararı var? Oyun hikayeli bir oyun, PVP sen o kişiye saldırmadıkça yapılmıyor.
  14. baid

Developer room oyun çıktıktan hemen sonra bulundu sonra düzelttiler her şeyi developer rooma giren oyuncuların hepsi banlandı.
  15. baid

Cidden böyle yazanlar oyunu oynamış mı acaba? Oyun ilk çıktığında kötüydü çünkü açık dünyada hiç NPC yoktu. Şu an oyunda optimizasyon sıkıntısı dışında bir sıkıntı yok aktif oynuyorum.
  16. baid

Donanım Arşivi Forum Hesabım Nasıl Silinir?

Basen benim türkçe yetmiyor
  17. baid

Ülkenin Kalkınmasına Yardımcı Olabiliriz!

Evet fark etmediysen yeni yeni Türkçe oluyor oyunlar. Sen bir oyunu crack oynarsan kendi ülkene katkıda bulunmuş olmazsın, sadece diğer ülkeye zararın olmuş olur.
  18. baid

Ülkenin Kalkınmasına Yardımcı Olabiliriz!

''Yerli'' olmuyor ama :rolleyes: 1625433134 Hüüüü oyunlar ingilzce ben inglizce anlamıyom hüüüü
Top Bottom