Neler Yeni

Rehber Hikayeli Dev Oyun Listesi

Erdem Salih Taşcı

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,500
İsim
Erdem Salih Taşcı
Sen hikayeden bakıyorsan zaten nev vegas harici kesmez seni .
Oyun çok düzeldi ve teknik problemleri düzeltiler %90 oranında bildiğim kadarı ile evet sorun var ama ilk çıkışından daha iyi durumda .
He sen sevmessin anlarım ama hikaye dışındna da bakmalıyız.
Sadece hikayeden bakmıyorum. Hikayesi kötü olup da zevk veren oyunlar da var. Örneğin Just Cause, mekanikleri var hikayesi kötü ama ben sırf şehirde dolaşmak için oynuyorum o oyunu. Halo ise çok tekrarlıyor kendini öyle aslına bakılırsa çok üst bir oyun zevkim yok ama beni gene de sıktı.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Sadece hikayeden bakmıyorum. Hikayesi kötü olup da zevk veren oyunlar da var. Örneğin Just Cause, mekanikleri var hikayesi kötü ama ben sırf şehirde dolaşmak için oynuyorum o oyunu. Halo ise çok tekrarlıyor kendini öyle aslına bakılırsa çok üst bir oyun zevkim yok ama beni gene de sıktı.
Konsolda oynayınca anlıyorsun kanka işte.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
Fallout 76 listede olmaması gerektiğini düşünüyorum aynı şekilde tonlarca ovverrated oyun var.

Fallout 76 iyi değil
Resident evil 4 nerede tps oyunlara yeni kavram kazandırmış bir oyun
Cidden böyle yazanlar oyunu oynamış mı acaba? Oyun ilk çıktığında kötüydü çünkü açık dünyada hiç NPC yoktu. Şu an oyunda optimizasyon sıkıntısı dışında bir sıkıntı yok aktif oynuyorum.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,751
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Hazır Sistem Konularına etiketlerseniz sevinirim :)
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Cidden böyle yazanlar oyunu oynamış mı acaba? Oyun ilk çıktığında kötüydü çünkü açık dünyada hiç NPC yoktu. Şu an oyunda optimizasyon sıkıntısı dışında bir sıkıntı yok aktif oynuyorum.
Oyunu oynadım fakat developer room keşfedilince oynamayı ıraktım ve deneyimim çok kötüydü

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
Oyunu oynadım fakat developer room keşfedilince oynamayı ıraktım ve deneyimim çok kötüydü
Developer room oyun çıktıktan hemen sonra bulundu sonra düzelttiler her şeyi developer rooma giren oyuncuların hepsi banlandı.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,751
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Developer room oyun çıktıktan hemen sonra bulundu sonra düzelttiler her şeyi developer rooma giren oyuncuların hepsi banlandı.
Yo oyuncular ikkinci bir hesapla oraya girip kendi hesaplarına eşyaları atıyorlardı ve ikinci hesap banlanıyordu.

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
Yo oyuncular ikkinci bir hesapla oraya girip kendi hesaplarına eşyaları atıyorlardı ve ikinci hesap banlanıyordu.
Tamam diyelim ki öyle. Bunun senin oyun zevkine ne zararı var? Oyun hikayeli bir oyun, PVP sen o kişiye saldırmadıkça yapılmıyor.

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,751
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Tamam diyelim ki öyle. Bunun senin oyun zevkine ne zararı var? Oyun hikayeli bir oyun, PVP sen o kişiye
Hikayesinde çok beğenmedim yalan söylemeyeyim bitirmedim çok azını oynadım sonra developer room olayı patladı.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,906
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Eline sağlık;
IMG_20210717_172905.jpg

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,392
İsim
berk
Hikayesinde çok beğenmedim yalan söylemeyeyim bitirmedim çok azını oynadım sonra developer room olayı patladı.
Sana yalan söylüyorsun demiyorum ama oyunu hangi platformda ne zaman oynadın merak ettim.

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
Neden emek verdiğim listelerde sürekli olumsuz ve tartışmaya dayalı yorumlar oluyor

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,906
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401

Arda22

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,751
İsim
Arda
İlgilendiği Kategoriler
Steam
Lionn!
Discord
Mostafa Mohamed 9932
Sana yalan söylüyorsun demiyorum ama oyunu hangi platformda ne zaman oynadın merak ettim.
Öyle bir şey demedin zaten sadece çok oynamadığımı belirttim ilk çıktığında Ps4 yada pC de oynadım.

• Beğen
Reaksiyonlar: baid
Top Bottom