Arama sonuçları: *

1. bariskarali

İnceleme MSI MAG Forge 100R - Gaming Kasa (Açılış ve ilk deneyim.)

Kasa güzel. Soğutması vs de gayet iyi. Ama bu kasayı alacaksan masa altında falan kullanma. Çok toz yapar. Yerden yüksekte kullan.
  2. bariskarali

İnceleme MSI MAG CoreLiquid 240RH Sıvı Soğutma Nasıl? Alınır mı? (İlk İzlenimlerim)

Teşekkür ederim. İndirimden almadım. Bende AMD nin wraith prism rgb vardı. Bunu da bir tanıdıktan 2.el aldım ama 3 aylıktı aldığımda daha 1.5 yıldan fazla garantisi var. İncehesaptan alınma. kendisi 3lüsü almak için verdi bana. 900 saydı 200 de benim soğutucu 700e aldım.
  3. bariskarali

İnceleme ZALMAN GIGAMAX 750W 80PLUS BRONZE PSU (İLK İZLENİM)

yani reis çok detaylı bilmiyorum psu girişlerini ama, 2 tane ekran kartı pini var 8li onu @baltazar a sor en detaylısını o bilir
  4. bariskarali

İnceleme 🔥Asus ROG Strix Scope RX🔥

Eline sağlık hayırlı olsun.
  5. bariskarali

İnceleme PES 21 Yeni Gelen Efsane Muhteşem İkonlar! [Neymar, Ronaldo, Romario]

PES yeni bir oyun motoruna geçti. Ben bu seneden pek ümitli değilim. Çok buglu ve sıkıntılı olacak gibime geliyor. Tıpkı pes 13 ten 14 e geçtiği gibi. FİFA çok önde knk. Bir de fifa da şöyle bişe var. Mesela pes 19 da var bende gittim bastım parayı aldım. 20 çıktığı anda bitti bütün işi. Ne...
  6. bariskarali

Gçeenlerde 130 TL ye kadar düştü ya. Çokta pahalı değil. Valla ben 250 TL ye aldım beckham edition u 200 saate yakın oynamışım gerçekten çok zevk alarak oynadım. Hissiyat çok iyi.
  7. bariskarali

Knk ultimate team falan çok ayrı dünya pes zaten 2015 demi 2016 damı fifa dan çaldı onu :D Ama hala geliştiremedi git gide düşüşte. FİFA ultimate teami dünya oynuyor. Çok geniş kapsamlı bir kitlesi var. PES i oynayan bir biz kaldık türkler olarak. :D
  8. bariskarali

Yani eskiden peste falan top vs açarken içimde bir heycan vardı. Abi şimdi bi top getiriyorlar 100 myclub parasına içinde 10 tane adam var. Hepsi siyah ve messi neymar ronaldo vs. Herkes çok kolay kadro kuruyor. FİFA tarzı bir sistem gelmesi lazım. Bir çıksın ona göre hiç almayıp fifa devam...
  9. bariskarali

İnaşallah bu sene yeni oyun çıkarmadılar 2 yılda güzel bir oyun geliştirseler bari.
  10. bariskarali

Ben 21i aldım ilk çıktığında. Myclub kadromuda çok güzel kurdum ama benim kurduğum gibi herkeste çok iyi adamlar var. Yani ben eskiden 2016 da falan pes oynarken messi falan çıkartmak çok zordu. Şimdi her şey çok olay 3 tane hazard çıktı. :D Bence pes şu oyun mekaniğini animasyonları ve online...
  11. bariskarali

Rehber Düşük Sistemler için oyun önerisi

Yok knk ya nasıl bir modem kullanıyorsun sen? Ben sağlayıcının kurulum yaparken ki verdiği standart modemi kullanıyorum.
  12. bariskarali

25 mgbt internet yetiyor ya. Çok da üst düzey bir net gerekmiyor. Özellikle offline oyunlar için yani örnekle sniper elite , cyberpunk gibi oyunlar offline oyunlar. 25mgbt internet 70 80 TL civarında. ben 50 mgbt 100 TL ye kullanıyorum.
  13. bariskarali

Eline sağlık ama artık çok pc de oyun oynanmaz algısı git gide uzaklaşıyor. :D Geforce now ile cyberpunk bile oynanabilir her pc de.
  14. bariskarali

İnceleme Corsair iCUE 5000x Kasa + H150i Elite Capellix 360mm Güncellemesi

Hayırlı olsun. Gerçekten çok sade ve hoş duruyor. Öyle abartılı bir renk patlaması yok.
  15. bariskarali

İnceleme Rampage Fury X🔥

Kardeşim bu kişisel tercihtir kimseyi yargılamam ama ben bu kulaklığa şahsen 670 TL gibi bir para kesinlikle vermem. Kablosuz falan ama yinede içim el vermez :D Geçen Cloud 2 750 TLydi hyperx in kendi sitesinde. Genelde de 800 TL falan oluyor. Az daha koyar Cloud 2 alırım. Koyacak durumumda...
  16. bariskarali

Rehber Galatasaray - Beşiktaş Derbisine Doğru || Takım Analizleri!

Bir Fenerbahçeli olarak. GS nin kazanmasını isterim. :D
  17. bariskarali

Monster Abra A5 V15.10.1 İncelmesi

Eline sağlık hayılır olsun. Biraz foto da ekleseymişsin. Güzel olurmuş.
Top Bottom