Arama sonuçları: *

1. bariskarali

Rütbe renkleri hakkında

Arkadaşlar herkes istiyor ki, bütün forumlar aynı şekilde olsun. :D Ne fark eder gold olmuş, yeşil olmuş , mavi olmuş... Bana kalırsa her şey kalksın. :D Zaman geçiriyoruz şurda takılmayın böyle şeylere.
  2. bariskarali

Sizce Teşekkürler Emojisi Gelmeli mi?

Aynen fazla reaksiyona gerek yok zaten reis. Çeşitlilik olarak önerdim sadece. Teşekkür ederim dikkate alıp ilgilendiğin için.
  3. bariskarali

Beğenmedim emojisi gibi suistimale açık değil ki. Bir insan niye teşekkür ederim diye troll yapsın? :D
  4. bariskarali

KNk illa bişe kazandırmasına gerek yok ki diğerleriyle aynı olabilir. Yani like 1 puan Muhteşem de 1 puan. Yani muhteşem diyince bişe olmuyor. Bu Amaç çeşitlilik olsun. Ama dediğni gibi sorun çözen veya seri cevap verene hesabına + olarak bişeyler yapılabilir. 1617896332 işte bak bende bunu...
  5. bariskarali

yani mesela direk bitane soru sordun. Bu ürüne bunu alsam olur mu? Adam da dedi ki olur. Direk Teşekkür ederim emojisi atıp konuyu Çözüldü diye işaretleyebiliriz. Ha bunu like atarak ta yaparız da. Teşekkür ederim yazısını görmek karşıda ki ni daha mutlu edebilir.
  6. bariskarali

reis o da çok müsaitti ya sabote edilmeye :D Herkes birbirini kızdırmak için bile atar yani. :D 1617895773 Reaksiyon puanına katkı edip etmesi önemli değil knk. Puan kasmak için falan söylemedim bu öneriyi. Çeşitlilik olsun diye söyledim. :D Ama mantıklı en iyi cevap gibi altında ayrı bir sayaç...
  7. bariskarali

Muhteşem cevap emojisi ile teşekkürler emojisi bir değil ki. Muhteşem emojisini kendinize yardım etmeyen başka bir güzel yorumada verebilirsiniz. Bu emojiyi teşekkür etmek için kullanırdık. Ya z
  8. bariskarali

aynen kızgın emojisi çok sabote edildi ama teşekkürler emojisini sabote edemezler bence.
  9. bariskarali

Hem seri şekilde teşekkür etmiş oluruz. Hemde bize yardım eden kişiye reaksiyon kazandırmış oluruz. Çeşitilik açısından iyi olur bence.
  10. bariskarali

Arkadaşlar sorumuza cevap veren kişilere teşekkürler emojisi gelmesi hakkında ne diyorsunuz? Gelse iyi olur bence. @Mehmet Yılmaz
  11. bariskarali

Forum elden gidiyeah!

Bende bazen yukarda bi yazılar çıkıyor geri kayboluyor hemen. Sizde de oluyor mu?
  12. bariskarali

Foruma yeni tema gelmeli

:D yaparlarsa bakarız kesinlikle gelmesin demiyorum ama forumun sitesinden genel bir şikayet yok gördüğüm kadarıyla. Onun yerine daha aciliyeti olan 2.el sayfası vs ile uğraşılabilir.
  13. bariskarali

Foruma yeni tema gelmeli

gereksiz.
  14. bariskarali

Konular onaylanarak açılsın.

Burası forum kardeşim facebook grubu değil. Modlarımız var zaten. Hızlıca müdahale ediyorlar.
  15. bariskarali

Müthiş(!) Sistemler Yapan Şahıs Hakkında Konu Açanlara Uyarı Verilmeli!

Donanım Arşivinin rakibi değil. Donanım Arşivi kurumsal. Youtubede kaç herkesi didikleyecek olsak bir sürü insan var. Sistem toplayıp diss atan. Gereksiz prim vermeyin yeter.
  16. bariskarali

Kara listemizde olan kişiler profilimize yazamasınlar

ya reis gerçek hayatta hiç böyle değilim. İnsaları severim iyi anlaşırım ama burda öyle bir kaç kişi var ki harbi tilt ediyorlar :D bişe bilmeyip bide dinlememez tavırları olanlar var.
  17. bariskarali

Kara listemizde olan kişiler profilimize yazamasınlar

Kesinlikle katılıyorum. Hatta bana kalırsa kara listemizdekiler ne benim yazdığımı görsün ne de ben onun. Ama yapmıyorlar :D
  18. bariskarali

Maç günü maç konusu açıp tartışma yaratanlar

:D kardeşim buranın zaten amacı tartışmak. Forum adı üstünde. Kazanç sağlıyor dediğin ne? Biz burda zaman geçiriyoruz hit kasma derdinde değiliz. Hit kasmaya çalısanlar zaten illaki ban yiyip gidiyorlar.
  19. bariskarali

Oylamalarda bildirim

Mesela 500 oy gelirse 500 bildirim mi gelecek? bence biraz gereksiz olur. Ama şöyle olabilir oy gediğinde aynı bildirimin yenilenmesi gibi bişe olursa mantıklı olabilir.
  20. bariskarali

Engellediğin kişileri hiçbir şekilde görmemek.

Reis işte bu yüzden diyordum bende engellediğimiz kişiler ile hiçbir şekilde iletişime girmeyelim. Benim de şahsen hiç tartışmaya vs girmek istemediğim mesajlarını içeriklerini görmek hatta haberdar bile olmak istemediklerim var forumda :D Ama insan o içeriği gör yazısını görünce bi içi...
Top Bottom